Jump to content

Problem z wynajętymi pracownikami.


Recommended Posts

Cześć, wynająłem sobie pracowników, mam już 4 i tutaj pojawia się problem, jeden z nich ma ADR rozwinięte na maksimum, 2 ma delikatny ładunek rozwinięty na maksimum, a dalej rozworzą jakieś towary za 6k PLN, robiłem g_force_economy_reset ale niestety nie pomaga, ma ktoś na to jakiś inny sposób, którego po przeczesaniu forum nie znalazłem? Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

Dobrze szukałem :) Tak jak w moim pierwszym poście, pracownicy zarabiają normalnie, tylko, że wożą te najtansze towary, a nie, to co mają rozwinięte w umiejętnościach. Dziennie zarabiają mi około 800k zł, pracownicy jak najbardziej działają i zarabiają. Jeśli nie widać z tego żadnych profitów to wystarczy wejść np do salonu i pieniądze się pojawiają. Chodzi tylko o to, że nie rozwożą mi towarów takich jak ADR czy inne, które mają rozwinięte. Fajne jest to, że nawet jak nie ma mnie w grze, to pracownicy na mnie zarabiają. Czyli z tego co widzę, nie ma chyba na to rozwiązania.

Link to comment
Share on other sites

To niestety, ale tak to nie działa. Grę musiałbyś mieć włączoną w trybie SP i być już w ciężarówce. Wtedy czas Ci powolno leci, kierowcy jeżdżą i z czasem nabijają kasę. Czegoś takiego co mamy w np. AdVenture Capitalist nie ma i raczej nie będzie w ETSie (po sesji w AdVenture Steam przesyła na serwer dane, które następnie działają w tle generując tym samym przychód).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.