Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Sygnalizacja świetlna na wahadle.


QazMati_PL

Recommended Posts

Wersja modyfikacji: 0.2.0.1


Używany kontroler: Logitech DFGT


Informacje o błędzie: Dostałem informacje, że sygnalizacja świetlna na "robotach drogowych" jest juz synchronizowana. Sam to sprawdziłem i stwierdzam, że nie jest. Działa to w tym momencie tak jak przejazdy kolejowe. W zależności od tego kto kiedy się zespawnuje takie ma światło. Dla przykładu. W momencie wczytania tejże sygnalizacji świetlnej jest czerwone światło. Za mną jedzie ktoś, komu się obiekty sygnalizacji świetlnej wczytały 5 sekund później. Dojeżdżamy do świateł. U mnie zapala się zielone światło, a kolesiowi, który jechał za mną zapali się dopiero po 5 sekundach. Sprawdzaliśmy to kilka razy. Robiliśmy różne odstępy. Wszystko się sprawdziło. 


Jak odtworzyć błąd: Wziąć ok. 3 osób. Znaleźć jakieś wahadło i w różnych odstępach jechać już przed wahadłem, żeby sygnalizacja wczytała się odpowiednio wcześnie. 


Screenshoty/filmy: Brak 


 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

racja,nie tyle co wahadla,lecz przejazdy przeszkadzają w konwojacj,o ile na wahadle przelecisz na czerwonym bo pusto,to na przejeździe musisz stać,a często przywalisz bo zamyka sie w ostatniej chwili,co innego jak by caly konwój stal a nie niektóre osoby z całego konwoju...

Link to comment
Share on other sites

Synchronizacja przydała by się od momentu synchronizacji świateł :P Niby to są tereny po za miastem, a nie raz zdarzyło się spotykać w tych krytycznych miejscach, gdzie "nikt" nie wie kto ma jechać pierwszy.

Kiedyś myślałem że wahadła są zsynchronizowane, bo światła to światła :D Ale jak się przekonuje jednak nie są.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.