Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS 2 MP Windows 10

maxcounter

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Evet Lisanslı bir şekilde Window's 10 Geçişimi rahatlıkla yaptım.  :)  Daha sonra ise oyun hata vermişti ama sorun başka şeyden kaynaklanıyormuş, yani yukarıdakilerin dediği gibi Window's 10 Rahatlıkla Euro Truck Simulator 2 Multiplayer kaldırıyor. Hatta daha iyi verim gösteriyor kasmalar azaldı.. Hiç vakit kaybetmeden kurmalısın eğer lisanslı ise her güncellemelerden'de yararlanırsın  :lol:  + Yabancı admin bile sorunu anlamış yahu. 

Evet Lisanslı bir şekilde Window's 10 Geçişimi rahatlıkla yaptım.  :)  Daha sonra ise oyun hata vermişti ama sorun başka şeyden kaynaklanıyormuş, yani yukarıdakilerin dediği gibi Window's 10 Rahatlıkla Euro Truck Simulator 2 Multiplayer kaldırıyor. Hatta daha iyi verim gösteriyor kasmalar azaldı.. Hiç vakit kaybetmeden kurmalısın eğer lisanslı ise her güncellemelerden'de yararlanırsın  :lol:  + Yabancı admin bile sorunu anlamış yahu.

Başlıktan anlamış olabilir veya; Google Translate Power :D

Tarihi eser bilgisayarıma win10 yüklesem performans artışı olur mu yoksa tam tersi iyice yavaşlar mı? dolar yükseldi sistem toplayamıyorum.

Tarihi eser bilgisayarıma win10 yüklesem performans artışı olur mu yoksa tam tersi iyice yavaşlar mı? dolar yükseldi sistem toplayamıyorum.

Processor: 1 GHz or faster processor or SoC (system on a chip). 64-bit versions of Windows 10 require a processor that supports CMPXCHG16b, PrefetchW, and LAHF/SAHF capabilities.

RAM: 1 GB for 32-bit or 2 GB for 64-bit

Hard disk space: 16 GB for 32-bit or 20 GB for 64-bit

Graphics: DirectX 9 or later with WDDM 1.0 driver. Some games and apps might require DirectX 10 or higher for optimal performance.

Display: 1024 x 600. The number of applications that can be snapped depends upon the minimum resolution for each application.

"Bu özelliklere uyuyorsa artış sağlar muhtemelen"

Başlıktan anlamış olabilir veya; Google Translate Power :D

Belkide ömer abi bizden gizli gizli yabancı adminlere Türkçe öğretiyordur :D

B) Belki... belki de değil  B)

Eğer Öğretiyorsan ki öğretiyorsundur bundan eminim... Bol bol onlara Türkçe küfürler öret raporların çoğu türkçe küfür zaten.. 

1 Adet soru sormak istiyorum. 

A adlı bir oyuncu var diyelim bir admin anasına küfür ederse perma banlar. 

A Adlı oyuncu B Adlı oyuncunun annesine küfür etti ama B Adlı oyuncu şikayet ettiğinde, süreli olarak ban yedi, neden admin anne küfür edince perma? oluyorda oyuncuya edince olmuyor :( Böyle durumlarda sana iletsem kalıcı olarak yasaklıyormusunuz?

Eğer Öğretiyorsan ki öğretiyorsundur bundan eminim... Bol bol onlara Türkçe küfürler öret raporların çoğu türkçe küfür zaten.. 

1 Adet soru sormak istiyorum. 

A adlı bir oyuncu var diyelim bir admin anasına küfür ederse perma banlar. 

A Adlı oyuncu B Adlı oyuncunun annesine küfür etti ama B Adlı oyuncu şikayet ettiğinde, süreli olarak ban yedi, neden admin anne küfür edince perma? oluyorda oyuncuya edince olmuyor :( Böyle durumlarda sana iletsem kalıcı olarak yasaklıyormusunuz?

Türkçe'ye çevrilmeyen bir kural vardır:

Profanity - Kick / Ban

Swearing or using any words that may be deemed inappropriate or anything similar.

Insulting Users / Insulting Administration - Temporary / Permanent Ban

Swearing or using any words that may be deemed inappropriate towards other users or administration or anything similar.

http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/15-in-game-rules-en-11-08-2015/

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.