Jump to content

odbiór ładunku poza strefa


ThePolandTofik

Recommended Posts

Żeby była synchronizacja naczep, powinna być ekonomia.

Nie musi być eko  Tutaj chodzi o porzucone naczepy 

 

@Plota 

​Nie chodzi o zdradzanie tylko o sposób Nie mam zamiaru zamiaru zamienić szamba na rynnę z gównem.  A pytania są ciekawe 

 

Czy admini dostaną  możliwość usunięcia porzuconej naczepy z środka drogi 

Czy porzucona naczepa która jest uszkodzona  stan uszkodzeń będzie zerowany przy braniu jej ponownie

i. t. d

Link to comment
Share on other sites

@up

Gdy będa robić synchronizacje to od razu zabiorą sie za ekonomie. W sumie sama synchronizacja naczep będzie już ekonomią, bo te same ładunki będą dostępne dla wszystkich ;)

Co do twojego pytania: Jak admin ma usunąć taką naczepe skoro jak normalny gracz jej nie widzi?

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli naczepa jest czyjąś to widzisz nad nią znaczek i nick "właściciela". Jeśli pojawia się ni z gruchy ni z pietruchy i nie ma czegoś takiego nad nią to po prostu się pojawiła albo przyleciała.

 

Sam dzisiaj dla odmiany byłem świadkiem jak jedna z naczep przeleciała nade mną niczym meteoryt nad Czelabińskiem. Ktoś wziął ładunek a naczepa którą ja widziałem po prostu chciała pokonać Stocha w skokach naczep :P

 

Ciekawe jest też to że te naczepy (Czy to się pojawiły bo też takie coś miałem, czy przyleciały), pod niektórymi kątami są niewidzialne. Są, ale jak spojrzysz na nie z idealnej strony kamerą to znikają wizualnie...

Link to comment
Share on other sites

@Grzesiek 2402

Oglądałeś zdjęcie które umieściłem To jest naczepa  którą ktoś porzucił na środku drogi Czy jest niewidzialna?  

Gdy ją weźmie inny gracz, owszem- jest. Ale gdy jej nie weźmie naczepy nie widzisz chyba, że swoją ;) Reszte dopowiedział elot ;)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli naczepa jest czyjąś to widzisz nad nią znaczek i nick "właściciela". Jeśli pojawia się ni z gruchy ni z pietruchy i nie ma czegoś takiego nad nią to po prostu się pojawiła albo przyleciała.

 

Sam dzisiaj dla odmiany byłem świadkiem jak jedna z naczep przeleciała nade mną niczym meteoryt nad Czelabińskiem. Ktoś wziął ładunek a naczepa którą ja widziałem po prostu chciała pokonać Stocha w skokach naczep :P

 

Ciekawe jest też to że te naczepy (Czy to się pojawiły bo też takie coś miałem, czy przyleciały), pod niektórymi kątami są niewidzialne. Są, ale jak spojrzysz na nie z idealnej strony kamerą to znikają wizualnie...

Piszesz że dla admina tekstóra (naczepa) jest niewidzialna  Na dzień dzisiejszy zgada się.

Dlatego napisałem czy mają zamiar stworzyć narzędzi do usuwania takich tekstur .  Nie jest to trudne  

Link to comment
Share on other sites

Ale po co mają je synchronizować tylko dla siebie? Jak dla wszystkich to dla wszystkich, a nie tylko dla siebie. Tylko więcej roboty w kodowaniu, bo najpierw tworzenie takiego narzędzia dla siebie (czyt. administracji) a po jakimś tam czasie dla wszystkich graczy. Bezsens :) Nie ma co się z tym dalej ciągnąć bo w następnej łatce taki problem nie będzie występował, mwl4 go naprawił ;)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Ale po co mają je synchronizować tylko dla siebie? Jak dla wszystkich to dla wszystkich, a nie tylko dla siebie. Tylko więcej roboty w kodowaniu, bo najpierw tworzenie takiego narzędzia dla siebie (czyt. administracji) a po jakimś tam czasie dla wszystkich graczy. Bezsens :) Nie ma co się z tym dalej ciągnąć bo w następnej łatce taki problem nie będzie występował, mwl4 go naprawił ;)

Pożyjemy zobaczymy z tą naprawą 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Odbiór już był a teraz odstawianie ładunku 

A teraz kwiatek z odstawianiem ładunku

 wjeżdżasz  parkujesz i widzisz coś takiego http://1drv.ms/1MZV3As

 naciskasz T i http://1drv.ms/1MZVafm

 

Ten błąd też często się  powtarza 

 

To już jest kwestia odpowiedniego unieruchomienia pojazdu. Wiele razy zauważyłem, że problem występuje w momencie kiedy nasza ciężarówka jest w stanie ruszyć się z miejsca w momencie rozładunku. Jeżeli odpowiednio zadbamy o to aby unieruchomić naszą ciężarówkę poprzez zaciągnięcie ręcznego lub co pewniejsza metoda zastosowanie hamulca nożnego szansa na wystąpienie ów problemu jest bardzo znikoma. Na marginesie jeśli mogę podpowiedzieć to polecam zawsze przed oddaniem ładunku robić zapis gry (za pomocą szybkiego zapisu - klawiszem lub z poziomu konsoli - "save") wtedy unikamy niepotrzebnych wycieczek i wczytywania się na środku drogi, omija Nas też wtedy niepotrzebna wizyta u mechanika.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

To już jest kwestia odpowiedniego unieruchomienia pojazdu. Wiele razy zauważyłem, że problem występuje w momencie kiedy nasza ciężarówka jest w stanie ruszyć się z miejsca w momencie rozładunku. Jeżeli odpowiednio zadbamy o to aby unieruchomić naszą ciężarówkę poprzez zaciągnięcie ręcznego lub co pewniejsza metoda zastosowanie hamulca nożnego szansa na wystąpienie ów problemu jest bardzo znikoma. Na marginesie jeśli mogę podpowiedzieć to polecam zawsze przed oddaniem ładunku robić zapis gry (za pomocą szybkiego zapisu - klawiszem lub z poziomu konsoli - "save") wtedy unikamy niepotrzebnych wycieczek i wczytywania się na środku drogi, omija Nas też wtedy niepotrzebna wizyta u mechanika.

Auto było na ręcznym zielona obwódka świeciła  Została naciśnięta literka T  i konsekwencje są na  2  zdjęciu   Unieruchomienie w tym przypadku nie ma nic do rzeczy .   Nie chodzi mi co można zrobić (zapis gry i.t.p) Chodzi mi o to że ETS2mp ma coraz więcej błędów . Zamiast skupić się na duperelach pod tytułem niewidzialne czcionki ,powinni poprawić grubsze byki pod tytułem latające naczepy, naczepy tarasujące drogę, uszkodzone naczepy w terminalach  i.t.d . Tutaj serwer zgubił logi naczepy dostarczonej i  gdzieś jest błąd w kodzie    nie dało jej się podczepić z powrotem  mimo  naprawy 

  . Dopiero przejście do ETS2 pomogło. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zanim SCS zaimplementował odczepianie naczepy które trochę trwa problemu nie było. Może tam szukaj winowajcy...

Jeżeli w ETS2 nie ma takiego problemu i nawet w tym przypadku udało się naczepę odstawić  a w ETS2MP jest to znaczy raczej błąd leży po stronie ETS2MP.   Na spokojnie przetestowaliśmy rozwiązanie  Okazało się ze oprócz przejścia do ETS2  wystarczyło odtworzyć auto zapis i cofnąć się o trochę i bez problemu odstawić naczepę . 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.