Jump to content

odbiór ładunku poza strefa


ThePolandTofik

Recommended Posts

Niestety od wydania DLC Skandynawia ten błąd występuje w większej lub mniejszej formie. Jest to według mnie bardzo poważny błąd, bo zdarza się w co drugiej spedycji, a w zatłoczonych miastach typu Rotterdam po prostu nie da się podjąć ładunku, bo wszystkie są powywracane i pouszkadzane. Niestety jakoś nie specjalnie deweloperzy kwapią się by to (i nie tylko to) naprawić.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Przestańmy z tą synchronizacją. To co mamy obecnie jest według mnie ok. Już dawno nie spotkałem się z zajechaniem drogi z powodów synchronizacji, czasami mam wrażenie, że w tej chwili mamy synchronizację 1:1 widząc jak przy 90km/h jedzie za mną inna osoba w odległości mniej niż 20m. To, że lagi? Wiadomo, kto jakiego neta ma to ma takie lagi. Takie coś jest wszędzie, czy to w GTA:SA czy CS.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jednak tu akurat mi chodziło o synchronizacje naczep. W końcu i w tym kierunku trzeba patrzeć. Moim zdaniem rozwiązanie by wszyscy mieli takie same naczepy nie jest taki zły. Jeśli miejsce by się zwolniło generowała by się następna naczepa (Można było by także wykorzystać wszystkie miejsca na dużych placach jak ma LKW, czasami Stokes a w Wawie ma Trameri). Jednak proceder kradzieży naczep olbrzymie by się zwiększył...

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie się marzy kolejka po odbiór naczepy, tzn. każdy czeka aż osoba przed nami wyjedzie z "zielonej strefy", z której wybiera się ładunek - to byłoby coś! A to, że naczepy spawnowałyby się w sobie to już nie ma znaczenia. :P

Electro Marzycielu! Jeśli masz więcej takich pomysłów czego byś oczekiwał w marzeniach na MP to zrób taki temat w Offtopic. Ja na pewno także będę się udzielał!

Link to comment
Share on other sites

War-Maz tyle to my wiemy ;)

A co do tematu... Może faktycznie zrobić tak, że kiedy jedna naczepa zostanie zabrana ze strefy dopiero kolejna sie pojawia? I do tego coś na zasadzie numerków :P bierzesz ładunek w spedycji i masz przydzielony numerek na ładunek :D Wiadomo jak pusto to bierzesz od razu, jak pełno czekasz na swoją kolej :D

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Błąd został już naprawiony, i poprawka będzie ujęta w następnej aktualizacji.

Błąd czego został naprawiony ?  Bo tutaj jest mowa o  kilku rzeczach 

 

1. Porzucone naczepy i wszystkie z tym związane błędy

2 Synchronizacja serwer klient 

 

W opisywanym prze zemnie przypadku jest to wina braku podprogramu do obsługi porzuconych uszkodzonych naczep Czyżby został napisany w końcu podprogram do takich naczep ? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.