Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 a laptop


Recommended Posts

Powiem ci tyle polecam ci MSI GE70 Apache Pro 2PE fakt sporo kosztuje ( 4500zł+ ) ale za to ETS 2 na ultra 40FPS nie raz spadek do 35 (spokojnie można grać) dodam tyle że laptop świetnie sprawdza się nie tylko do grania ale tez do oglądania filmów w końcu to 17.3 cala. 

Jeżeli potrzebujesz lapka to lepiej dołozyć te 500-700zł i kupic cos na prawde dobrego i wiem jak to jest wysłuchiwać "za taką kasę możesz mieć dużo lepszego pc'a" a skąd to wiem?! Stąd że też w moim życiu potrzebuje tylko i wyłącznie laptopy a to dlatego że często wyjeżdżam do niemiec a droga trwa ok 15-20h zawsze ze sobą mam 2-4 baterie które dokupiłem i moge przez całą drogę korzystać z lapka co w przypadku pc nie byłoby możliwe. A po drugie potrzebuje laptopa do pracy a dokładnie tuning mechaniczny samochodów jak i diagnostykę także nigdy nie kupie pc'a bo jednym słowem byłby to tylko duży klocek w moim pokoju który mało kiedy byłby używany.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 Posiadam pod laptopa  podstawkę z wentylatorem (dość duży), nie mam problemu z grzaniem i przegrzewaniem (utrzymuje temperaturę), chwalę sobie bardzo, a kupiłem za nie duże pieniądze. Grałem już w różne gry i nie zawieszał się. Wentylator jest podłączony pod usb do laptopa.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałeś w ogóle ogólną treść wątku ? Twój post nic nie wnosi, nie podałeś chociażby nazwy laptopa. Zbędny spam powinien być surowo karany !

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale w poprzednich postach napisałem, że posiadam laptop Lenovo G700.

p.s. post #21 z 05 października

Większych nie idzie, bo wszyscy na forum ślepi są?

Wracając do tematu.

Ja mma lapka, gram na średnich ust. bo na więcej mi nie pozwala. Kupowałem go 2 lata temu (w grudniu) i jak na lapka nawet sobie radzi, ale na moich podzespołach więcej nie wyciągne.

Co do chłodzenia koledzy, wylot gorącego powietrza mam z boku co niestety często skutkuje stopieniem tabliczki czekolady na napój czekoladowy :D

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Polubię fanpage, ale też chcę dostać lapka.

 

A na serio, zastanawiam sie nad zakupem lapka do 4000k który ma:

Procesor: Intel Core i7-5700HQ 2.7GHz/3.5GHz (4 rdzenie)

RAM: 16GB

Dysk twardy: SSD 250GB (polecany przez mój serwis)

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 950M 2GB GDDR3

 

Jak myślicie, na jakich ustawieniach pójdzie mi ets2 żeby w Rotterdamie mieć minimum 20 fps przy wysokiej grafice (skalowanie minimum 200%)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.