Jump to content

Ogranicznik PING.


Kukubek

Recommended Posts

Witam. Nie wiem czy tylko mi się takie coś przydarzyło ale ostatnim czasem wziąłem ładunek na 800 km. Po przejechaniu większej części pewien gracz wpadł na pewien wspaniały pomysł. Postanowił mnie wyprzedzić. Nie dość,że była linia ciągła to to ten kierowca miał tak duży ping,że praktycznie się teleportował. No i podczas tego wyprzedzania dostał takiego laga,że się zatrzymał. Oczywiście jeszcze nie zdążył mnie wyprzedzić. Popatrzyłem się tylko w lusterko. Widziałem jak stał na przeciwnym pasie. Myślę sobie "dobrze,że nic się nie stało". A tu nagle BOM. Pokazałem się pod mapą z obrażeniami ciągnika wynoszącymi 100%. Jest w tej grze już jakiś ogranicznik? Jeżeli nie to można było by takie coś wprowadzić.  <_<

Link to comment
Share on other sites

Ten ping powinien zostać zmniejszony do 250 bo jak widzę tych z Brazylii to mnie krew zalewa mają swój server i niech tam jeżdżą a nie na eu 1 bo ich ping skacze od 230 w górę a przy dniach taka jak sobota niedziela to jest ich naprawdę dużo..

A przeważnie to firma tnt log z Brazylii no ci to są agenci ostatni mieli konwój na eu 1 to co drugi miał ping ponad 300 i jak tu grać

Używaj opcji "Edytuj". Posty połączone. //Radex

Link to comment
Share on other sites

Rzadko kiedy widze żeby ktoś miał ping większy niż 250. Zdarzają się chwilowe skoki ale po sek wraca im wszystko do normy. Tak samo u mnie. Normalnie mam 40-80 a zdarzy się że mi skoczy do 200 i wraca do normy.  Będziecie obniżać ping, zaostrzać regulamin to nikt grać nie będzie mógł tylko ludzie z pingiem 20.
Ktoś dobrze napisał jak cię ktoś wyprzedza/ widzisz go w lusterku wciśnij tab sprawdź jego i swój ping jak jest duży to zwolnij a typ niech sobie pojedzie. Ja tak robię i praktycznie nigdy nie wpadł nikt we mnie z powodu lagów

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam że 600ms to jest taka w miarę dobra granica, bo czasami każdy z nas może mieć skok pingu chwilowy nawet i go wywali z serwera. Chyba że jest możliwość ustawienia górnej granicy np. 300ms i żeby nie wywalało od razu tylko np po 10sec. Zapobiegło by to kickowaniu ludzi którzy mają takie skoki chwilowe. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja miałem sytuację, a raczej problem gdzie tabelka pokazywała mi 52 tys pingu, nie mam pojęcia skąd. Zagiąłem przestrzeń :)

Dodam, że nie wyrzuciło mnie z gry.

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Heh wiedza teoretyczna.

Najlepsze jest to ludzie,że przeważnie osoba ktora ma 150 pingu z polski ma takie cofki,że strach patrzeć,a osoba 400 pingu z brazyli nie ma cofek wogóle.

Także to ,że ktoś ma duży ping nie oznacza ,że go cofa.

Sytuacja z wczoraj:

Kolega 785 pingu i kolega 298 pingu.

785 pingu jechal tylko lekko przycinalo,bardzo lekko wręcz minimalnie.

Ten od 298 pingu miał teleporty.

Więc pozdrawiam kumatych.

Link to comment
Share on other sites

Cofa bo sa straty w pakietach, a nie dlatego ze jest duzy ping.

Duzy ping oznacza wieksze opoznienie (widze cie tutaj, a w rzeczywistosci jestes 5 metrow dalej podczas jazdy).

Duza strata pakietow oznacza cofanie (serwer nie dostaje wszystkich informacji o tobie, tylko co np. 1 metr, wiec inni nie widza cie plynnie, tylko ruszajacego sie metr za metrem).

 

Najlepiej sobie zobaczyc straty na TS pod zakladka Connection Info. Jezeli sa straty, nawet male, to oznacza ze skaczesz dla innych i inni moga skakac tobie.

 

EAANbgm.png

Link to comment
Share on other sites

Polska i szybki internet... W JAKIEJ POLSCE TY ŻYJESZ? XD

W Polsce nie ma szybkiego internetu XD.

(W nawiasie mówiąc - kekłem dość mocno jak to przeczytałem :D)

Dane na tamten rok

http://gallery.dpcdn.pl/imgc/News/55617/g_-_-x-__55617x20140628142741_0.png
  • Upvote 1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

To nie prawda ,że w POlsce nie ma szybkiego internetu,po prostu mało osób ma dostęp do światłowodów,przez co posiadają radiówke 1/2mb,a inny posiadająte super lte z pingiem 200. Moze do internetu jakos sie nadaje w miescie,ale pozamiastem wogóle,a do gier to lepiej już nie mieć internetu i nie robić sobie nadzieji.

 

Ci co mieszkają w mieście w blokach mają swiatlowody jak ja,i juz 8 lat temu mialem neta 25mb :/

Teraz mam 120 :D

http://www.speedtest.net/my-result/4654932981

 

Koszt samego takiego internetu to 60zł u mojego operatora.

W promocji za 90zl masz 240 minut na stacjonarny,nagrywarke hd i kilkaset kanałów + kilkanascie hd.

 

Myślę,że większość kowalskich stać(moja rodzinka nie ma majatku)ale taki mozna spokojnie kupic...

Link to comment
Share on other sites

W Polsce o dziwo jest jeden z droższych internetów, mimo tego, że wydaje Nam się iż jest tani. (kiepsko to brzmi ...)

http://thecontentwrangler.com/wp-content/uploads/2011/02/internetspeeds_costsaroundglobe.jpg
Generalnie mobilnych internetów nawet nie biorę pod uwagę bo to trochę inna kategoria.

Co do światłowodów - w Polsce będzie 100% łącz na światłowody, a Zachód będzie w 100% podłączony Fiber'em (łącza Googla do 1Gbps) XD.

  • Upvote 1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.