Jump to content

Windows 10


Grzesiek2402

Recommended Posts

Siemka :)

Dzisiaj uaktualniłem sobie Windowsa 7 do nowego Win 10. Microsoft wydał nową wesję systemu za darmo dla posiadaczy oryginalnych wersji systemu windows 7 i 8. Ja jestem mile zaskoczony nowym system. Pracowałem przez jakiś czas na win 8 i o wiele bardziej przypadł mi do gustu jego następca. Bynajmniej z powodu "normalnego" menu start, które w windowsie 8 było zastąpione kafelkami.

Wyrażajcie swoje opinie na temat nowego systemu od Microsofta :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co jest strasznego w tych kafelkach. Chyba wiekszosc ludzi twierdzi, ze 8 i 8.1 jest pozbawiona normalnego pulpitu. A te kafelki sa tylko fajnym organizatorem :) W koncu nie ma takiego syfu na pulpicie. Poza tym fajna opcja jest dzielenie ekranu dla osob pracujacych na 1 monitorze. Ja na pewno po powrocie do domu przerzuce sie z 8.1 na 10 :)

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Nawet dla posiadaczy nielegalnych wersji systemu jest ta aktualizacja, no to już jest dla mnie szok. Myślałem że będa chcieli bardziej walczyć z piractwem.

To dziwne... Mam kilku kolegów i takowej aktualizacji nie mieli. Ale co tam, jak microsoft dba tak ma :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Co do zapisywania się to u siebie na PC początkowo się zapisałem, a następnie po czasie odinstalowałem tą aktualizację aby nie drażniło oko te logo Windows'a w tray'u. Po jakimś czasie wróciło i nie zwracałem na to uwagi, a kiedy przyszedł dzień 29 lipca okazało się, że nie mam rezerwacji. Pobrałem Windows 10 Media Creation Tool, wypaliłem odpowiednią płytkę z systemem, zainstalowałem jako update i śmiga jak należy bez problemu i bez żadnych rezerwacji.

 

Co do antywirusów to nie śledzę każdego z nich z osobna, ale póki co na portalu dobreprogramy.pl była tylko mowa o produktach Kaspersky, które działają na nowym systemie, ale są podobno upośledzone, gdyż wiele funkcji po prostu nie działa (są przyblokowane).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

U mnie Kaspersky działa bez zarzutów ;)

Bummm...Win 10 wywalił mi jakieś błędy, zrestartował system i pokazuje mi tylko kartę sieciową do łączenia kablem a nie bezprzewodowo... I teraz się boję czy to tylko nowy system szaleje czy karta sama z siebie sie nie rozpierniczyła :/

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.