Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Euro Truck Radio PL umarło?


elot360PL

Recommended Posts

Prawa z tego co pamiętam miały być na rok, a na pewno jeszcze tyle czasu nie minęło, gdyż radio startowało jakoś na początku tego roku.

Nawet jeśli cofnięto by prawa to można by było chociażby lakoniczną informację napisać, a nie zwijać interes od tak.

Po za tym to było do przewidzenia, bo co osoba to inne gusta i kiedyś musiało coś pęknąć zwłaszcza przy słabej frekwencji i słabej reklamie.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Witam z tej strony główny admin polskiego ETR i już były prezenter Dj Karollek powiem wam tak radyjko upadło bo nie było porozumienia z angolami i  zwinęliśmy się z chłopakami to tyle w temacie pozdrawiam

A jakie porozumienia z angolami trzeba było mieć? O treści chodziło, czy jak? Przecież ani jedna strona, ani druga nie wcinała się bezpośrednio w audycje, ani w jej treści.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem - ja bym próbował jeszcze DJ Karolku reaktywować mimo wszystko.

Wiadomo, że każdy ma inny gusta.

Wiadomo, że zdarzają się tacy ludzie, z którymi się nie da dogadać.

Bardzo trochę radykalnie postąpiliście, ale nie mnie jest to oceniać, bo nie słuchałem.

Ze strony osoby, która też coś takiego robiła, to powiem tyle - zrobiliście dla nas, co mogliście i z mojej strony za Waszą pracę ogromne dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj ja sam na początku prowadziłem to radyjko i ściągałem ludzi ogarniałem bota muzycznego i przybył do nas pamiętam pewnego razu taki prezenter jak Madara od niego się wszystko zaczęło. Po jego wyrzuceniu przybyli do nas tacy ludzie jak główny założyciel radyjka ETR Rick i pan Swoboda (maxishine) czy jakoś tak, bo pan Madara nagadał głupot na temat naszego radyjka więc zrobili jakiś regulamin no to mówię ok niech będzie choć i tak świetnie sobie dawaliśmy rade bez regulaminu potem większość chłopaków powyjeżdżała na wakacje lub do pracy dlatego było mało audycji i pan Rick się zdenerwował i nas powyrzucał wszystkich z fanpage bez ostrzeżenia bo chciał niby sprawdzić kto jest aktywny na tym radyjku więc ja wstawiłem się za chłopakami i powiedziałem że większość wyjechała i we wrześniu znów będzie dużo audycji ale nie i ch... tak więc odeszliśmy z tego radyjka ja wyłączyłem bota muzycznego i kazałem im pozmieniać wszystkie hasła dziękuje dobranoc .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.