Jump to content

Problem z logowaniem Multiplayer !


Recommended Posts

Cześc pisze bo ma problem i to duży... otóż gdy włączam Multiplayera i wpisuje login i hasło wyskakuje:

 

http://zapodaj.net/bd9acc4a4605a.jpg.html

 

Czyli Nieprawidłowy e-mail lub hasło na stronie www.ets2mp.com  loguje się normalnie a w grze nie moge.

Hasło  było zmieniane wielokrotnie i nic.. 

E-mail był zmieniany raz

Dodam że kiedyś grałem na Multiplayer... Potem po formacie kompa zaczoł sie ten problem

Mam dodatki: Goint East,Polish Paints Jobs,Uk paints Jobs,Metalic paint jobs

 

Proszę o pomoc !

Link to comment
Share on other sites

A ja śmiem twierdzić, że jednak nie. Jeżeli mówisz o koncie, z którego piszesz, czyli MultiProGamer, to podpisanie pod nie konto Steam w ciągu ostatnich 2-ch tygodni nie odnotowało żadnego uruchomienia tej gry. Chyba, że sprawa dotyczy innego konta ETS2MP. Bo jeżeli jest 100% pewność, że dane do konta są poprawne, to kolejną rzeczą jest zalogowanie do odpowiedniego konta Steam.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Skoro kolega prosi o pomoc na Forum, to odpowiedzmy na Forum, a nie ukrywajmy się po privach.

Ale mi się wydaje, że może to być związane z kontem steam.

Jeśli konto, na które jest zainstalowane wraz ze Steamem (tzw. główne), jest takie jakie jest połączone z MP, to oznacza, że nie powinno być takich błędów.

Obawiam się, że (chyba - to są tylko moje obawy) najprawdopodobniej próbujesz dostać się na MP przez konto, na które jest zarejestrowane inne konto MP.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.