Jump to content

Recommended Posts

Z związku z tym, że jak do tej pory jeszcze nie odezwał się prezes firmy VS Speed-Trans jestem zmuszony zrobić ustawienie wg tego, co mam.

Gdzieś koło godziny 18:30 w głównym poście pojawi się ustawienie wszystkich. Oznaczenia stosowane przeze mnie będą wyjaśnione w legendzie.

Jako iż jest mało osób, to jeszcze dzisiaj można się zgłosić na konwój poprzez kontakt ze mną z logiem firmy.

Czas jest do 15, a firmy, które będą brały udział będą mogły do jutra wysłać listę, nawet w trakcie zbiórki.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy jest sens się teraz odzywać bo panowie z SCS Software po raz kolejny pokazali jak pielęgnują swoją grę i jak dbają o graczy.Jak już wiadomo nie potrafią wydać Multiplayer razem z update'm przez co uniemożliwiają grę.Kolejna sprawa teraz nie można gry przywrócić do wersji wcześniejszej bo DLC nie działają.Ja dziękuję za taką grę.Postaram się do rana coś wykombinować ale nie wiem czy Speed Trans się pojawi a jeśli tak to mała garstka.
Jeszcze raz dziękuję firmie SCS Software za nóż w plecy akurat na koniec wakacji.

Link to comment
Share on other sites

Mi się jakoś nic nie dzieje z ETSem. Po przywróceniu z 1.20 mogłem spokojnie dalej grać, tylko musiałem wywalić backupa pozostawionego po tej becie.

W razie czego to i tak będzie jeszcze z nami PDL, bo z nimi wczoraj rozmawiałem, więc spokojnie. ;)

O 10 oficjalne ustawienie będzie opublikowane pod spodem.

Przepraszam za opóźnienia, ale wczoraj wypadło mi to z głowy.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak to nie był konwój tylko pseudo konwój. : Po pierwsze blokowanie autostrady przez wszystkie firmy oraz osobę taką jak Pytajnik[PL] (do tego blokowa wjazd na autostrade) gdzie powinno się stać na poboczu a nie na prawym pasie następnie dwie duże luki miedzy jedną firmą a drugą i trzecią, jazda z dużo prędkością nie dostosowaną się do konwoju do tego kierowca kapitan  79 który zablokował autostradę w poprzek następnie Jazda pod prąd Pilota LTW z firmy Roxa Spedition w Calais przeszło samego siebie a na smaczek to jeszcze kierowca z Union Speed który jechał od lewego pasa po środkowego aż po prawy na trasie Birmingham-London.

 

 

PS: osobę która uderzyłem za portem w Calais chciałbym przeprosić bo dostałem laga odbiłem się od barierki i uderzyłem w ciebie to sorry. Ale nie musiałeś płakać od razu oraz Pilot LTW nie musiał mnie wyzywać.... bo znam cię dobrze jeżeli to czytasz

 

Żeby nie było wyraziłem swoją opinię na temat tego konwoju.

 

Z poważaniem Kierowca Scandinavian Transport 

Link to comment
Share on other sites

Drogi Matthew.

Moim zdaniem jako obserwator może i co niektóre rzeczy stwierdziłeś trafnie.

Początkowo mieliśmy jechać w 3 osobnych grupach, ale ostatecznie po wielkich akcjach Pana polletlucas210 ( który dostał bana na tydzień za przeklinanie i trolling całego konwoju) konwój się rozwalił.

Jednakże odniosę się do parę rzeczy, które Ty poruszyłeś.

Blokada "autostrady" - gdyby nie firma VS Speed-Trans, która popsuła kolejność wyjazdu i gdyby pozostali ludzie z firmy RISA wyjechali, to by nie v doszło do tego.

Dwie duże luki - mieliśmy jechać w osobnych grupach, więc tak jechaliśmy.

Prędkość nie dostosowana - fakt - na początku było szybko, potem obniżyłem prędkość do 70 i się poprawiło.

Union Speed - on nie brał udziału w konwoju.

Na pewno coś poszło nie tak, bo jak w zeszłej edycji było dużo osób na starcie i skończyliśmy też dużą grupą, to tym razem skończyliśmy w 6 osobowej drużynie ( nie licząc postoju w Lyon, bo tam też można powiedzieć, że "skończyliśmy").

Na TS było w miarę spokojnie z tymże powiem szczerze, że najgorzej wypadła firma MTS, których pracowników mijaliśmy po drodze.

Nie pojawili się oni na konwoju, co zrobiło nie lada zamieszanie.

Wisienką na torcie było zachowanie VS Speed-Trans, które było na swoim TSie, a nie na naszym.

Dodam jeszcze, że gracz m.in. LTW dojechał z wielkim opóźnieniem i w trakcie jazdy po prostu myślałem, co robić.

Praktycznie wszystko na bieżąco się działo.

Gdyby nie ten troll polletlucas210, to byśmy dojechali na miejsce.

Wyciągnę surowe wnioski, w następnej edycji zdejmę ograniczenie co do ciągnika, a jak wyjdzie JobSync, to ustalę jedną trasę, jedną naczepę i już.

Może i mi jest dane pić tę wielką czarę goryczy, którą mam do teraz, no ale cóż...

Bywa różnie

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak to nie był konwój tylko pseudo konwój. : Po pierwsze blokowanie autostrady przez wszystkie firmy oraz osobę taką jak Pytajnik[PL] (do tego blokowa wjazd na autostrade) gdzie powinno się stać na poboczu a nie na prawym pasie następnie dwie duże luki miedzy jedną firmą a drugą i trzecią, jazda z dużo prędkością nie dostosowaną się do konwoju do tego kierowca kapitan 79 który zablokował autostradę w poprzek następnie Jazda pod prąd Pilota LTW z firmy Roxa Spedition w Calais przeszło samego siebie a na smaczek to jeszcze kierowca z Union Speed który jechał od lewego pasa po środkowego aż po prawy na trasie Birmingham-London.

PS: osobę która uderzyłem za portem w Calais chciałbym przeprosić bo dostałem laga odbiłem się od barierki i uderzyłem w ciebie to sorry. Ale nie musiałeś płakać od razu oraz Pilot LTW nie musiał mnie wyzywać.... bo znam cię dobrze jeżeli to czytasz

Żeby nie było wyraziłem swoją opinię na temat tego konwoju.

Z poważaniem Kierowca Scandinavian Transport

Gdybyś był na ts-ie wiedział byś że pomyliłem się tylko przy wyjeździe i nie stworzyłem żadnego zagrożenia.

Może napisałbym coś o tobie.

Przyczepiłeś się do konwoju by później trochę pokrytykować. Jak skasowałeś pracownika Sprint z firmy Risa pamiętasz może?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gdybyś był na ts-ie wiedział byś że pomyliłem się tylko przy wyjeździe i nie stworzyłem żadnego zagrożenia.

Może napisałbym coś o tobie.

Przyczepiłeś się do konwoju by później trochę pokrytykować. Jak skasowałeś pracownika Sprint z firmy Risa pamiętasz może?

Poinformuje cię że nie jechałem w konwoju ponieważ odszedłem z firmy która brała udział po drugie nie stwarzałeś cytuje "i nie stworzyłem żadnego zagrożenia" a kierowca z Węgier któremu zajechałeś z naprzeciwka i trąbił na ciebie nawet nie odważyłeś się napisać "PRZEPRASZAM". Więc nie mamy o czym mówić a po trzecie to CZYTAMY ZE ZROZUMIENIEM POSTY. 

 

Z poważaniem kierowca z Scandinavian Transport.

Link to comment
Share on other sites

Poinformuje cię że nie jechałem w konwoju ponieważ odszedłem z firmy która brała udział po drugie nie stwarzałeś cytuje "i nie stworzyłem żadnego zagrożenia" a kierowca z Węgier któremu zajechałeś z naprzeciwka i trąbił na ciebie nawet nie odważyłeś się napisać "PRZEPRASZAM". Więc nie mamy o czym mówić a po trzecie to CZYTAMY ZE ZROZUMIENIEM POSTY. 

 

Z poważaniem kierowca z Scandinavian Transport.

Podasz może nick tego kierowcy, żadnemu nie zajechałem drogi, więc jesteś nie w temacie.

Link to comment
Share on other sites

To własnie widać jakim jesteś kierowcą skoro nie widziałeś że kierowca z Węgier jechał w stronę pociągu. I nie kłóci się ze mną bo ja wszystko dobrze widziałem 

Link to comment
Share on other sites

To własnie widać jakim jesteś kierowcą skoro nie widziałeś że kierowca z Węgier jechał w stronę pociągu. I nie kłóci się ze mną bo ja wszystko dobrze widziałem 

Uderzyłem w niego? Nie szybko zjechałem na swój pas, każdemu może się zdarzyć wyjeżdżając z portu pomylić strony. Ty jadąc autostradą skasowałeś kierowcę z Risy specjalnie.

 

Nie zablokowalem autostrady specjalnie. Stalo się tak, ponieważ osoba która jechala przede mną nagle się cofnęla

Kapitan spokojnie jechał za nami od początku a teraz do każdego ma pretensję.

Link to comment
Share on other sites

Na forum już jestem ponad rok :P

I widać że chyba trochę nie na bieżąco z ostatnimi krzykami mody.

 

 

 

Podpowiem że ostatnio w forumowej modzie jest wieszanie psów na kimś kogo się nie lubi i chcę się go oczernić za wszelką cenę. Epicentrum tego zjawiska jest temat Dyskusje na temat kierowców. Czasem nawet i firmy obrywają ;)

Link to comment
Share on other sites

Reasumując, bo się robi "bajzel".

Nie wyszedł za bardzo konwój.

Mamy już z Kacprem plany na IV edycję.

Będzie również zorganizowany jeszcze raz konkurs, może w tym samym miejscu lub w nieszczęsnym Krakowie (Liege Airport nie polecam - same tekstury + można wylecieć w powietrze).

Więcej nie będę pisać - nie chcę robić reklamy, bo nie mam pojęcia, kiedy go zorganizuję.

Nadchodzi nowa szkoła, nowe obowiązki, więcej roboty i nie mam pojęcia, czy wgl będę mieć czas na małe granie w ETSie.

Tak czy siak - dziękuję serdecznie firmie PLTE, która przyjęła osobiste zaproszenie od Kacpra.

Dziękuję serdecznie wszystkim przybyłym oraz zainteresowanym.

Mam nadzieję, że w następnej edycji spotkamy się w jeszcze większym gronie.

Kto wie - może nawet z czołowymi firmami takimi jak BTS, Venom czy nawet H&V.

Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia! :)

(temat do zamknięcia)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.