Jump to content

Chat-Tagi


sepeta

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Chat-Tagi

  • Opis Sugestii: Kolorowe tagi które widniały by w oknie czatu.

Przykładowe obrazki:

 890_chatag.png

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Dlaczego ?? 1. Łatwiej odnaleźć kolegów z firmy po kolorze Tagu. 2. Można by tak wyróżnić się/firmę. No i ładne to by wyglądało :) Jak grałem jeszcze dawno na serwerze RP na SAMP'ie to każda firma miała swój inny kolor nicku np:

 

Stachu Inc. miał zielony kolor nicku

 

Władek Inc. miał niebieski i bardzo ładnie to wyglądało :D tyle że zamiast tagów kolorowych to nicki były.

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie ;)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Jeden kolor to tak samo jak i brak kolorów wcześniej tagi były jako nick tylko że białe to na jedno by wyszło

 

czerwony tag i co by to robiło ? pod adminów się nie podszyją no bo jak. Gdy słowo ADMIN itd... się zablokuje.

 

Można jeszcze zrobić tak że przy dołączeniu na serwer wyświetlała by się informacja jak wygląda ADMIN a jak podróba. Jak wiadomo admin ma nick cały czerwony a zwykły gracz nie może mieć kolorowego nicku.

Jest opcja jeszcze reportu za nie właściwy tag. Obraźliwe słowa, podróba admina... taką opcje można by dodać i taki admin zajrzał by na dane ID i zbadał sprawę czy TAG jest nie właściwy. Jak wiadomo mogą być też specjalne reporty bez powodu TAG jest w porządku tylko dla złośliwości. To ustalono by jakąś kare np: ban 5-15 min za fałszywe wezwania.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Myślę że jak by było wiele kolorów na czacie to akurat nie będzie problem. A nawet śmiem twierdzić że będzie łatwiej się czytało dzięki własnie takiemu podziałowi kolorów :)

 

A co do samego pomysłu to jestem jak najbardziej na tak :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Od ostatniego postu minęło kawał czasu można by tak coś powiedzieć więcej w tym temacie ? :) Szczególnie obchodzi mnie zdanie administracji bo widać że zwykli gracze są na tak ale jak to wygląda w przypadku zarządu ??? :]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.