Jump to content

Porozmawiajmy o ciężarówkach (porównanie modeli)


-LoneWolf-

Recommended Posts

Witam,

 

Nie widziałem podobnego tematu na forum a myślę, że może być polem do ciekawej dyskusji. Rozmawiajmy tutaj o ciężarówkach i waszych subiektywnych opiniach na ich temat. Przeszukując treści często napotykam się tylko na porównania w mocy silników a to, przyznajcie, trochę ubogo. Piszcie o komforcie jazdy, przyjemności prowadzenia, mocy silnika, możliwości rozbudowy danego trucka. Czy plusy i minusy są w ogóle widoczne u różnych producentów? Czy może wrażenia z jazdy są do siebie bardzo zbliżone i rzeczywiście tylko silniki odróżniają od siebie modele ciężarówek.

 

Proponuję zachować poniższą formę, czyli jeśli ktoś chce opisać każdy model to niech kopiuje stąd układ. Myślę, że tak będzie przejrzyściej.  Sam dopiero zacząłem przygodę z ETS, dlatego moje doświadczenia póki co opierają się na trzech ciężarówkach. Tak więc moim zdaniem.

 

Renault Trucks (topowy silnik 520KM ; 2550Nm przy 1050-1430 rpm):

 

Renault Magnum: 

 

Pierwszą rzeczą która rzuca się w oczy po wybraniu sobie w konfiguratorze ciężarówek "Magnumki" jest bardzo uboga lista modyfikacji. Nie uświadczymy tu rozbudowy kabiny ani dodania sobie kolejnej osi. Do tego wąska gama silników również nie stawia użytkownika przed częstymi wizytami w serwisie. Jeśli chodzi o personalizację trucka, z pewnością cieszy gama kolorystyczna "Route 66" która sprawia, że pojazd jest trochę bardziej oryginalny (szkoda, że nie zmienia za bardzo wnętrza). Silnik jest bardzo przyzwoity i dopiero przy ciągnięciu ładunków w okolicy 25 ton, pojawiają się problemy podczas podjazdów pod bardziej strome wzniesienia. Komfort jazdy to raczej coś pomiędzy (MAN a Majestic). Obecnie śmigam własnie Renault Magnum i myślę, że jest ciężarówką po prostu średnią. Ciężko tu doszukać się ewidentnych zalet ale i wad wiele nie dostrzegam.

 


Renault Premium: -

 

Scania (topowy silnik 730KM ; 3500Nm przy 1000-1350 rpm):

 

Scania R: -

 

Scania Streamline: -

 

Volvo (topowy silnik 750KM ; 3550Nm przy 1050-1400 rpm):

 

Volvo FH16 2009: -

 

Volvo FH16 2012: -

 

MAN (topowy silnik 680KM ; 3000Nm przy 1100-1400 rpm):

 

MAN TGX: Pierwsza ciężarówka którą kupiłem na serwerze. Przejechaliśmy razem 20k kilometrów i poszedł na sprzedaż. Topowy silnik w porównaniu do bazowego 360KM to ogromna różnica. Samym truckiem na trasie jeździ się nieźle, ale mam okrutne wrażenie, że jest strasznie "twardy". Fajny koń pociągowy, jednakże z samym komfortem prowadzenia bywa chyba trochę gorzej. Generalnie MAN wydaje się porządnym produktem rodem z Niemiec, gdzie wszystko jest dopracowane i solidne ale brak tu trochę miejsca na rzeczy nietypowe. Drażniły mnie też ospałe kierunkowskazy.

 

Możliwości rozbudowy bardzo duże a sama ciężarówka jest chyba jedną z większych do wyboru.

 

DAF (topowy silnik 510KM ; 2500Nm przy 1000-1400 rpm):

 

DAF XF 105: -

DAF XF EURO 6: -

 

Iveco (topowy silnik 560KM ; 2500Nm przy 1000-1575 rpm):

 

Iveco Stralis: -

 

Iveco Hi-Way: -

 

Majestic (topowy silnik 598KM ; 2800Nm przy 1080 rpm):

 

Across: Strasznie szkoda, że SCS nie posiada licencji na używanie oryginalnej nazwy (ciągle negocjują czy sobie odpuścili?). Majesticiem jeździło mi się najlepiej pod względem komfortu, siedząc w kabinie w czasie jazdy na zakrętach ma się wrażenie, że pojazd płynie po drodze. Topowe 600KM to solidny i wystarczający silnik. Moim zdaniem, Across to znacznie przyjemniejszy wybór od MANa TGX jeśli chodzi o czystą przyjemność prowadzenia. Jest też chyba minimalnie lepszy od Magnum.

 

 

Ogólnie:

 

Kierowcy, mam pytanie w związku z silnikami. Jak widać powyżej, nie tylko konie mechaniczne są uwzględniane podczas jazdy, ale również (co cieszy) moment obrotowy (nota bene ważniejszy). Patrząc na listę powyższą w oczy rzuca mi się najbardziej Iveco i Majestic, które stanowią dość ciekawe pole do porównań. Majestic na pierwszy rzut oka ma zdecydowanie lepszy silnik ale jak należy to rozumieć? Swoje 2800Nm uzyskuje przy 1080 obrotów/min. i w zasadzie jest to wartość ustalona (nie możemy mówić o zakresie). Iveco z kolegi posiada najszerszy zakres obrotów spośród wszystkich modeli i zwyczajnie zastanawiam się, czy niższy moment obrotowy ale w szerszym zakresie obrotów faktycznie jest słabszą alternatywą.

 

 

Mam nadzieję, że temat się rozwinie. Mi tutaj tego niezmiernie brakowało.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Strasznie szkoda, że SCS nie posiada licencji na używanie oryginalnej nazwy (ciągle negocjują czy sobie odpuścili?)

Umowa juz podpisana z tego co wiem, zapowiadali ze bedzie nowy truck od Mercedesa, ale na razie cisza :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U SCS'u to już tradycja, że najpierw naobiecują albo rzucą jakieś hasło,a potem trzeba czekać lub temat nie jest poruszany.

 

Euro Coach Simulator - nic...

Skandynawia - miała być w tym roku.

DAF - przesunięte dodanie do gry.

Mercedes - o tym to już tylko legendy krążą

 

Znając życie to ATS też wyjdzie dopiero w 2016.

Co do samego tematu, to moją ulubioną marką jest Volvo i chyba niedługo znów się na nie przerzucę ;) Szkoda też, że "Majestic" jest bardzo niedoceniany. Mam nadzieję, że to się zmieni gdy dodadzą nowe modele i samą oryginalną licencję. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Ja teraz wlasnie zaczalem Majesticiem jezdzic. Na serio dobrze sie prowadzi, wnetrze zajebiste (oczywiscie te z plastikami, bo te rozowo-zielone to ohyda :P). Na zakretach dobrze sie trzyma, silnik tez daje rade :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja teraz wlasnie zaczalem Majesticiem jezdzic. Na serio dobrze sie prowadzi, wnetrze zajebiste (oczywiscie te z plastikami, bo te rozowo-zielone to ohyda :P). Na zakretach dobrze sie trzyma, silnik tez daje rade :).

 

A już się bałem, że to moja auto-sugestia. To prawda, z Majestica byłem okropnie zadowolony a sprzedałem go jedynie w celu testowania innych modeli, póki co wygrywa zdecydowanie. Jeśli wydadzą nowego MP4 to Majestic (a oby Mercedes) będzie bardzo poważną konkurencją dla opanowanych przez graczy Volva i Scanii. Jazda Majesticiem jest troszeczkę jakby inna, bo ten układ kierowniczy jest dużo bardziej miękki (jakkolwiek to nazwać). Środek też mi się podobał, bardzo fajnie widać wyświetlacz komputera miedzy zegarami.

 

Jeżdże Dafem XF Euro 6, jak prawie większość graczy. Wybrałem go bo np. jak jestem w Rotterdamie najbardziej zaludnionym mieście w Ets2MP, czasem mi laguje, to się w nim czuje jak by 0 lagów było.

Silnik mam najmocniejszy jaki jest, bo tam jest chyba 5 do wyboru.

 

A tak naprawde marze o Nowym Mercedesie Actros.

 

DAF jest popularny z uwagi na ostatni patch, podobnie będzie z nowym Actrosem jeśli go dodadzą. Mam jednak wrażenie, że większość graczy wybiera Scanię i Volvo z uwagi na te potężne 700 konne silniki. Tworząc ten temat po części chciałem właśnie stanąć za mniej popularnymi modelami o teoretycznie słabszych konfiguracjach, bo wcale nie uważam, że są gorszymi opcjami do wyboru.

 

@Vaiarek, Majestic faktycznie jest dość niedoceniany a to naprawdę kawał dobrego wozidła.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam po części podobne zdanie jak wy. Też czekam na Mercedesa Actrosa MPIV, bardzo podoba mi się ta ciężarówka i jak już powiedzieliście może być poważnym konkurentem Scanii i Volvo. Sam lubię markę Mercedes, ale MP3 nie jeżdżę, ponieważ ten ohydny (tak się to pisze ?!) znaczek "Majestic" psuje całą ciężarówkę. Na razie jeżdżę Scanią. I to nie dlatego że ma 730 konny silnik, bo używam silnika R580 Euro6 ( co nie jest spotykane w MP) a po prostu że bardzo dobrze mi się go prowadzi i ładnie wygląda (mówimy tu o Streamline). Ja osobiście jeżdżę ciężarówkami które są praktyczne, nie wyglądają ohydnie , i po prostu dobrze się prowadzą.

 

Może tak po części opowiem o moich ciężarówkach...

Moją pierwszą było Volvo FH16 2009. Zakupiłem ją zaraz po premierze ETS'a i jeżdziłem nią przez dłuugi czas. Bodajże do patcha 1.15 który wprowadził Volvo FH 2012. Potem było właśnie to Volvo które miałem przez jakieś pół roku. Później było parę zmian, ponieważ znalazłem modyfikację na Mercedesa MP3, i zakupiłem wtedy tą ciężarówkę w wersji do gabarytów. Moje Volvo miało już grubo ponad 400000km zrobione więc postanowiłem poszukać czegoś innego. W tym samym czasie pojawiło się MP i zdecydowałem się stworzyć nowy profil, na którym zasiadłem Scanię Streamline R730. Jakieś pół roku później dołączyłem do H&V, ale dalej posiadałem moją "Skakankę". Zmieniłem tylko kolor i dodałem trochę tuningu. Niedawno wyszedł patch 1.14 (?) w którym wprowadzili Dafa EURO6. Zrobiłem nim 20000km ale wróciłem do Scanii. Nie spodobało mi się to, że dużo kierowców używało właśnie tego Dafa. Jakiś tydzień temu trochę "przebudowałem" swoją "Skakankę" ze względu zmian w Firmie. Myvtc, rankingi i mania oszczędzania paliwa :D Zmieniłem wtedy silnik na wspominany R580 Euro6. To narazie tyle... Za jakiś czas chyba zmienię się na Volvo FH2012 lub Dafa. Ale to jeszcze pomyślę :)

 

Wow, trochę się rozpisałem ale myślę że ktoś to w ogóle przeczyta

  • Upvote 1
i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli w MP4 dostalibyśmy coś na wzór tego interioru to chyba będę nim jeździł do końca mojej ETS-owskiej kariery :D

 

mercedes-benz-actros-mp4-interior.jpg

 

 

Podobnie jak u Was gdy zacząłem grać w ETS'a na pierwszy ciągnik wziąłem Volvo FH i jeździłem nim dość długo. Potem była Scania Streamline ale nie przypadła mi zbytnio do gustu (głównie przez interior, próbowałem ratować się modami). Potem była słynna Pralka Starlis i Volvo FH16. Teraz śmigam DAF'em Euro 6 ale tak jak już wyżej pisałem wrócę chyba do Volvo albo Mercedesa. 

  • Upvote 2
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

A ja lubię duży moment obrotowy. Dlatego od premiery ets2 jeździłem Scanią 730. Jest bardzo wygodna, płynna i dobrze się w niej czuję. Jedyny minus tej ciężarówki jaki dostrzegam, to jej wygląd. Scania to odgrzewany kotlet od 10lat. Odkąd gram na MP, jeżdzę nowym Volvo, również bardzo przyjemnie się prowadzi, wygląda fajnie i z zewnątrz jak i wewnątrz. Nie podoba mi sie natomiast srebrny grill w mocniejszej wersji silnikowej, na szczęście jest na to sposób :)

Link to comment
Share on other sites

A propos tych odgrzewanych kotletów sprzed 10 lat to trochę dziwię się SCS, że nie pomyśleli o ciężarówkach poprzedniej dekady lub nawet dwóch dekad. Ja chętnie przejechałbym się tymi starymi modelami Scanii (112 czy 113) czy też Volvo i dziwi mnie zawężanie sobie perspektyw poprzez ograniczenie do ciężarówek najnowszych. Salony w grze to jedno i mogłyby zostać w formie obecnej, bo oferują czyściutkie i pachnące nowością pojazdy i to jest konieczne. Dlaczego jednak zrezygnowano z komisów i handlu ciężarówkami używanymi? Mogłyby z powodzeniem istnieć w sąsiedztwie (niedosłownym) salonów i oferować starsze ciężarówki z rynku wtórnego. Dla mnie, krok w tym kierunku to byłby pewien ukłon również w stronę klimatu tej produkcji, bo ograniczając się do ciężarówek nowych, sami widzimy, jaki obecnie mamy wybór. Chętnie po Skandynawii widziałbym jeszcze "Old Trucks DLC" oferujące ciężarówki z lat 90-tych, które kupowalibyśmy używane w jakichś zapyziałych komisach. A już sam pomysł na nietypowe i sporadyczne "awarie" byłby swoistą wisienką na torcie i kolejnym ukłonem w stronę realizmu. Bo tego mi też brakuje, ciężarówka zużywa się zdecydowanie zbyt wolno (ew. w skutek wypadków) a regularne serwisowanie oferuje w zasadzie nieskończone podróżowanie danych truckiem bez żadnych niespodzianek.

 

Dobrze, wszystko powyżej to pewna sfera marzeń myślę przeciętnego gracza ETS, bo każdy wolałby żeby gra była zdecydowanie bardziej rozbudowana niż uboga, prawda? Patrząc na długie już lata działalności SCS naprawdę zastanawiam się, czy oni nie widzą, nie chcą czy nie potrafią wprowadzać zmian i innowacji. Jasne, Euro Truck Simulator 2 to obecnie ich najlepszy produkt, ale po latach działalności i porównaniu tego do wcześniejszych odsłon (chociażby znakomitego Pedal to the Metal) mam czasami nieodparte wrażenie, że SCS robi 3 kroki w przód a 4 w tył. Rozpisałem się (tl;dr) więc na tym zakończę, ale wszelki temat z chęcią podejmę.

 

Uważam też, że generalnie różnice między producentami i ich modelami powinny być dużo bardziej widoczne. Najpierw, wprowadzenie dużej bazy ciężarówek (przypominam 18WoS: PttM - 35 modeli) a potem pogrzebanie przy różnych parametrach (siła hamowania, prędkość, sterowność, komfort) dałby w zasadzie jakiś tam sensowny obraz całości. Ktoś wie ile osób pracowało/pracuje przy 18WoS a obecnie ETS/ATS?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje, że gdyby chcieli dodać starsze ciężarówki to mieliby problem ze zdobyciem licencji. Chyba każda firma woli pokazać swój nowszy produkt niż sprzed kilku lat. ETS to producentów ciężarówek dobra reklama. Gracze wyrabiają sobie o nich opinie na podstawie wyglądu i wnętrza danego ciągnika. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Ja na pierwszą ciężarówkę wziąłem MAN'a który przejechałem dobre 30 tyś, jezdziło mi się nim swietnie lecz po tych 30 tyś chiałem przetestować coś innego, Scania Streamine w średniej kabinie ( według mnie jedna z lepszych ciężarówek ). Teraz jeżdżę nowym Volvo naprzemiennie z Magnumką i mym zdaniem na tle innych traków przodują i wnętrzem i prowadzeniem :D

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje, że gdyby chcieli dodać starsze ciężarówki to mieliby problem ze zdobyciem licencji. Chyba każda firma woli pokazać swój nowszy produkt niż sprzed kilku lat. ETS to producentów ciężarówek dobra reklama. Gracze wyrabiają sobie o nich opinie na podstawie wyglądu i wnętrza danego ciągnika. 

 

Ja myślę, że to jest bardzo względna sprawa. Z jednej strony może być tak jak mówisz, z drugiej jednak starsze ciężarówki wcale nie muszą oznaczać gorszej jakości i mogą równie dobrze stanowić reklamę. To trochę tak jak z Fordem Mustangiem, model legendarny dla marki chyba po wsze czasy. Tak naprawdę ciężko powiedzieć jakimi kryteriami i na jakich warunkach podpisują umowę między sobą obie strony (SCS - koncern), więc niestety pozostaje nam tu gdybanie.

 

 

Ja na pierwszą ciężarówkę wziąłem MAN'a który przejechałem dobre 30 tyś, jezdziło mi się nim swietnie lecz po tych 30 tyś chiałem przetestować coś innego, Scania Streamine w średniej kabinie ( według mnie jedna z lepszych ciężarówek ). Teraz jeżdżę nowym Volvo naprzemiennie z Magnumką i mym zdaniem na tle innych traków przodują i wnętrzem i prowadzeniem :D

 

Renault Magnum zrobiłem 12 000km i póki co jeszcze mi się nie nudzi, co dobrze rokuje. Na pewno pójdzie pod młotek bo będę chciał przetestować jeszcze inne ciężarówki (chociaż pewnie z pominięciem: Renault Premium i starego Iveco Stralisa), ale poważnie rozważę czy nie zostanie ze mną na stałe. Obecnie wygrywa Majestic, tak jak pisałem wyżej ale ilu kierowców tyle opinii. Ja mam trochę tak, że im mniej popularny i rzadziej spotykany jest pojazd tym większy fun z gry.

Link to comment
Share on other sites

Osobiście jeżdżę tylko Scanią bo wyglądem tylko ona mi się podoba.

Silnik może i ma jeden z najlepszych ale nie dlatego nią jeżdże.

Dodatkowo ma inaczej zrobione lusterka, do których jestem przyzwyczajony.

Siadając do innej ciężarówki już mi to przeszkadza, że lusterka są przestawione niżej lub wyżej albo, że mniejsze lusterko jest na dole a większe na górze.

Nie powiedziałem, że pozostałe ciężarówki mi się nie podobają ale nr. 1 zawsze będzie Scania. :)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Ja zaczynalem od Reni Premium (480km), przejechalem nia dobre 13k km, a potem stracilem profil w zwiazku ze spalonym dyskiem. Zaczalem od poczatku i kupilem Volvo FH16 Classic z silnikiem 650km (?) i jezdzilem nim dobre 30k km. Potem stwierdzilem ze czas na zmiane i kupilem Renie Premium (430km), na ktorej mam aktualnie 7k km przejechane.

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

@kubex

- troll?

Nie oszukujmy się...

Najgorzej wykonaną (przeportowaną... phi.) jest ciężarówka MAN.

Od GTS (German Truck Simulator) MAN nie zmienił się ani trochę.

Brak tachografu, słabe dźwięki, niedopracowane interiory, etc. (można tego trochę wymienić).

Co do Renówek (Renault), to z tego co słyszałem (gdzieś mi się przeczytało na SCS'owym) forum - jest taki ubogi tuning, czy nie do końca zgadzające się części, ponieważ SCS miał jakieś problemy z tą licencją i jest ona na takich 'szalonych papierach' - co niestety odbija się również lekko na wykonaniu ciężarówek (bug w Premiumce - od chyba 5 patchy zepsuta 'trąbka')

Jak wiadomo, każda starsza ciężarówka w grze ma swoje wady i niedociągnięcia ze względu, że były one dodawane gdy SCS nie posiadał licencji.

Drobno wznoszone poprawki przez SCS niewiele wznosiły.

DAF XF 105 - brak okablowań i kilka widocznych ewidentnie tekstur 2D (zwykłe zdjęcia).

Volvo FH16 Classic (LOL) - oprócz kilku mankamentów z skrzynią i dziwnie małą ilością silników to się nie czepiam.

Raczej dalej nic takiego nie rzuca mi się w oczy, jak coś jeszcze znajdę to dopiszę :).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Wexu ale musisz przyznać że taki man wtedy to było coś. Pamiętam jak SCS udostępnił go do ETSa 1, wtedy ta jakość w porównaniu do wszystkich innych ciężarówek dostępnych w grze była niesamowita. Mi teraz chyba najlepiej jeździ się Volvo, przyjemny interior, mocy pod dostatkiem... Fajna jest premiumka ale ona nieco za słaba dla mnie.

09f6a008f5b6e894gen.png

                               I5 4440 3.30Ghz ○ MSI GTX 760 2GB ○ Kingstone 4GB 1600mhz ○ HDD 1TB

Link to comment
Share on other sites

w ETS1 nie było MAN'a ;)

Scania, Volvo, Mercedes, Renault - z tego co pamiętam =).

MAN dopiero w GTS się pokazał, był pierwszy licencjonowany i dlatego tak 'świetnie' wykonany (UMARŁĘ).

Osobiście mówiąc - MAN to moja ulubiona ciężarówka, ale ze względu na beznadziejne wykonanie niestety jestem zmuszony do jazdy inną.

Z okazji, że Volvo jest 'mainstreamowe' a Scania mi się nie podoba to wylądowałem na właśnie Renault Premium... (750hp z Volva z przełożeniami Premiumki - rakieta a nie ciężarówka :D)

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

A jakie macie doświadczenia z marką IVECO? W 1.15 poprawili im dźwięki (jeszcze nie grałem) i szczerze przyznam, że nabrałem ochoty na zakup Hi-Way. Stralis trochę odrzuca ale sam nie wiem za bardzo czym, natomiast młodszy brat jest całkiem fajnym modelem. Jeśli chodzi o Renault Premium to nie miałem zamiaru jej kupować, ale po waszych pozytywnych doświadczeniach jeszcze się zastanowię. Na moją decyzje o wielkiej "przeciętności" Premiumki wpłynęła sytuacja kiedy nie posiadając własnego ciągnika, tułałem się po Europie z ładunkami-zleceniami i w jednym takim zleceniu dostałem właśnie Renault Premium. Liczne wzniesienia, 25 ton na naczepie i najsłabszy silnik, jakoś skutecznie mnie od niej odstraszyły. Może dam jej drugą szansę.

Link to comment
Share on other sites

w ETS1 nie było MAN'a ;)

Scania, Volvo, Mercedes, Renault - z tego co pamiętam =).

MAN dopiero w GTS się pokazał, był pierwszy licencjonowany i dlatego tak 'świetnie' wykonany (UMARŁĘ).

Osobiście mówiąc - MAN to moja ulubiona ciężarówka, ale ze względu na beznadziejne wykonanie niestety jestem zmuszony do jazdy inną.

Z okazji, że Volvo jest 'mainstreamowe' a Scania mi się nie podoba to wylądowałem na właśnie Renault Premium... (750hp z Volva z przełożeniami Premiumki - rakieta a nie ciężarówka :D)

Był był, wydany przez SCS jako mod, działał od wersji 1.14. Nawet nie wiem czy to nie ten sam model co w ETS2.

09f6a008f5b6e894gen.png

                               I5 4440 3.30Ghz ○ MSI GTX 760 2GB ○ Kingstone 4GB 1600mhz ○ HDD 1TB

Link to comment
Share on other sites

Był był, wydany przez SCS jako mod, działał od wersji 1.14. Nawet nie wiem czy to nie ten sam model co w ETS2.

Nie mogę aktualnie odnieść się do żadnych źródeł, ale z tego co pamiętam to ETS miał raptem kilka patchów. 1.01 / 1.03 / 1.1 / 1.2 / 1.3

Nie troll, to są moje odczucia tylko. Możesz uważać inaczej, zwłaszcza że z pewnością znasz się na tym lepiej ode mnie. I proszę, nie wywołujmy zbędnej dyskusji, dobrze?

Nigdzie nie śmiałem stwierdzić, iż znam się 'lepiej' i też nie mam zamiaru się kłócić, ale podyskutować mogę chętnie :).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.