Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Szybka wiadomość


H&V I Vaiarek

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Quick message (Szybka wiadomosć)
Opis Sugestii: Szybkie wiadomości są nam dobrze znane z wielu gier chociażby CS czy CoD. Myślę, że ten pomysł dobrze odnalazłby się również w ETS2 MP. Będąc w trakcie jazdy ciężko jest pisać na czacie i skupić się na drodze dlatego dzięki mojemu pomysłowi po wybraniu odpowiedniego klawisza pojawiałaby się lista szybkich wiadomości działająca na podobnej zasadzie jak lista graczy znajdujących się w pobliżu. Po rozwinięciu listy pod odpowiednimi cyframi (lub innymi przypisanymi klawiszami) moglibyśmy wybrać wiadomość, która pojawiłaby się na czacie. Pomysł byłby chyba najbardziej przydatny przy wyprzedzaniu. Gracz wyprzedzający nie ma nigdy pewności czy zjeżdżając nie zajedzie drogi graczowi za nim dlatego po wysłaniu szybkiej wiadomości ,,Czy mogę?" dostałby odpowiedź ,,Tak" lub ,,Nie". Na screenie poniżej znajduje się kilka innych przykładowych wiadomości. Oczywiście aby uniknąć spamu na czacie jedną szybką wiadomość można byłoby wysłać raz na kilka/kilkanaście sekund. 
 
Przykładowe obrazki

eLcU32u.jpg

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Takiego pomysłu jeszcze tutaj nie było ;) Wspomniałem o nim w jednej z sugestii i kilku graczom mój pomysł się spodobał dlatego postanowiłem go rozwinąć ;)

  • Upvote 2
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.