Jump to content

Poszukuje dziewczyn do wspolnej jazdy.


Dantexq

Recommended Posts

A gdzie ty tu masz stereotypy? :lol: :lol: :lol:

Bo ja ich jakoś nie widzę :P

 nikt nie powiedzial, ze ETS jest wylacznie dla mezczyzn a The sims dla kobiet, wiec glupio porownywac ze dana plec w jednej z tych gier jest ok a druga nie...

Preferencje graczy sa bardzo odmienne i nie mozna generalizowac ze cos jest dla kogos :) Grasz w co lubisz :D

Link to comment
Share on other sites

 nikt nie powiedzial, ze ETS jest wylacznie dla mezczyzn a The sims dla kobiet, wiec glupio porownywac ze dana plec w jednej z tych gier jest ok a druga nie...

Preferencje graczy sa bardzo odmienne i nie mozna generalizowac ze cos jest dla kogos :) Grasz w co lubisz :D

 

 

Popieram ! 

 

Np. moja lubi grać w Trackmanię , a ETS2 ją nudzi. :P 

Link to comment
Share on other sites

Poglądy co niektórych kij mnie obchodzą, pytałem sobie czy jakieś dziewczyny grają bo milej sobie pojeździć i z dziewczyną jakąś pogadać

 i tu nie chodzi od razu o podryw itd. Widać jacy sami desperaci tu jeżdżą, wam się tylko wszystko z ruchaniem kojarzy idźcie sobie na red tube i już. Myślałem że dorosłe osoby w etsa graja ale widzę ze mam doczynienia z dziećmi.

Pozdrawiam DESPERATÓW :)

Link to comment
Share on other sites

Poglądy co niektórych kij mnie obchodzą, pytałem sobie czy jakieś dziewczyny grają bo milej sobie pojeździć i z dziewczyną jakąś pogadać

 i tu nie chodzi od razu o podryw itd. Widać jacy sami desperaci tu jeżdżą, wam się tylko wszystko z ruchaniem kojarzy idźcie sobie na red tube i już. Myślałem że dorosłe osoby w etsa graja ale widzę ze mam doczynienia z dziećmi.

Pozdrawiam DESPERATÓW :)

Ty nazywasz innych desperatami? Po patrz w lustro. Trzemu nie zamiesciles ogloszenia szukam przyjaciol do jazdy skoro ci niechodzi o podryw?. Juz wyobrazam se twoja konwersacje z dziewczyna: "Ile masz latek?", "Masz chlopaka?" "Wyslesz fotke?" etc. Wez se kolego ulzyj w jakis inny sposob niz podrywanie dziewczyn na ets2- po protu zenada. Samotny kujon sie znalazl. Az chce mi plakac gdy widze takich nieudacznikow zyciowych jak ty. Pozdrawiam.

 

 

4

Link to comment
Share on other sites

Ty nazywasz innych desperatami? Po patrz w lustro. Trzemu nie zamiesciles ogloszenia szukam przyjaciol do jazdy skoro ci niechodzi o podryw?. Juz wyobrazam se twoja konwersacje z dziewczyna: "Ile masz latek?", "Masz chlopaka?" "Wyslesz fotke?" etc. Wez se kolego ulzyj w jakis inny sposob niz podrywanie dziewczyn na ets2- po protu zenada. Samotny kujon sie znalazl. Az chce mi plakac gdy widze takich nieudacznikow zyciowych jak ty. Pozdrawiam.

 

Kolego, jeżeli masz zamiar tak pisać to napisz do niego na priv.

Inaczej się to źle skończy,

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Oburzenie oburzeniem, ale tak zasadniczo i zdroworozsądkowo - komu ten temat przeszkadza? Ja szukam do jazdy puchatych norek! Jak ktoś jest w stanie mi pomóc, to niech pisze. Z góry dziękuje za psychoanalizę mojej osobowości po kilku zdaniach które tu napisałem. Ludzie, naprawdę trochę przystopujcie. Życzę autorowi znalezienia dziewczyn do wspólnej jazdy - bez względu na cel jaki tym kieruje.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Widzę ze osoba która załóżyła ten temat cały czas jest albo hejtowana albo ktoś pisz o desperacji. Ludzi ogarnij cie się w końcu chciałbyć miły i przyjechać się z jakąś piękna panią lub koleżanka a wy cały czas hejty..... OGAR LUDZIE

Link to comment
Share on other sites

Ale kiedy kilka osób powtarza to co juz ktos powiedzial to wczesniej? Mozna dac takiemu komus like a mniej postow i mniej balaganu.

Proponuje cos co wszyscy oleja. My sie zamykamy bo tu miala pisac tylko plec piekna a co z tego wyjdzie to juz nie nasza sprawa.

Pokazmy ze jestesmy tolerancyjnym narodem i chociaz nie oceniajmy pochopnie :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Taa, elot slusznie zauwazyl, ze mialy wypowiadac sie tutaj panie :D Poniekad przypomina to damska rozmowe i klotnie o byle co :D

Patrycja nie czytalas tego XD bo znowu zacznie sie temat o stereotypach :3

 

Czytałam, ale się nie zacznie xD

Mogę się z tobą pokłócić damską kłótnią hahha :lol:

 

Jak kolega Dantexq chce się przejechać to niech do mnie napisze :P 

  • Upvote 2

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Szkoda słów na niektórych ... ręce mi opadają ... w internecie widzę że każdy kozaczy, tylko pamiętajcie że anonimowi nie jesteście :)

PatrycjaPL podałem swój steam na początku postu jeżeli masz ochotę to mnie zaproś, ja się  narzucać nie będę nikomu :) Widzę że sporo osób nie rozumie że gra to gra a życie prywatne to życie prywatne.
Czy wspólna gra z kobietą to musi się wam kojarzyć zaraz ze sexem lub uwodzeniem. Nie mówię że wszyscy ale 80% to same napaleńcy co by tylko ruchali ... 

Dziękuję za dobre zdanie wyrozumiałym osobą :)

Pozdrawiam.

ps. mam 22 lata i naprawdę bawi mnie głupota większości was.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.