Jump to content

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: korki na drogach

Opis Sugestii:elo,wedlug mn kiedys bylo wiecej korkow na autostradach/drogach portach itd itp

A teraz odkad prawie wszedzie jest ncz niema ani jednego korku na drodze, fajnie by bylo jak byscie wprowadzili cos takiego ze jak jest wypadek to jedzie ciezarowka jakas do wypadku specjalna i robi takie zamieszanie ze jeden pas zamkniety itp itd, wtedy jazda po autostradach nie byla by jazda po pustyni.

Przykładowe obrazki: BRAK

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: poniewaz wedlug mn powinno sie cos dziac w mp na drogach skoro to symulator to czemu niema korkow?

P.s.: sorry za orto

Link to comment
Share on other sites

"Prawie wszędzie jest ncz" ? Cała mapa jest w kolizjach poza firmami, portami, warsztatami, garażami, hotelami. Nie zapomnij, że jest teraz większy teren mapy dużo osób jeździ po Skandynawi. "Specjalna ciężarówka do wypadków" czyli mod, a mody dopiero w becie ;) ETSowi jeszcze baardzo daleka droga do symulatora ;) Pamiętaj też że są teraz wakacje więc mniej osób gra w ETS. 

Link to comment
Share on other sites

Elot360PL

Wlasnie jak by byly korki to kazdemu by sie chcialo stac bo korki naleza do realnej jazdy ciezarowka nie? To czsmu nie na mp

No wlasnie z ncz chodzilo mi ze na portach niema korkow np w rotterdamie albo calais

A kiedys bylo inaczej i bylo trzeba jezdzic ostroznie zeby nie wjechac w korek naprzyklad

Link to comment
Share on other sites

Pomysł idiotyczny... bo korki to naturalna kolej rzeczy. Poza tym na takich 2000 ludzi połowa jest albo w miastach, albo na Skandynawii , gdzie nie każdy ma jeszcze dostęp. Pozostały tysiak jeździ po reszcie mapy autostradami bądź landówkami więc szansa aby trafić na jadących w tym samym kierunku co ty grupki osób wynosi około xx:1000 . Poza tym NCZ masz tylko w miejscach, które z racji zastosowania byłyby wrażliwe na kolizje.

 

Nie nazywaj też jazdy po autostradach pustynną przeprawą, bo ja np. bardzo często spotkam osoby jadące w przeciwnym kierunku/w tym samym/wjeżdżającym na pas/albo afkujących na poboczu. Jak ci źle, to wskocz na landówkę, ostatnio bardzo często tam się korki robią :) A jak chcesz sobie korek sztuczny zrobić to jak już powiedzieli: skołuj ekipę i z nimi jeździj.

 

Wcale taka jazda na MP nie jest nudna.

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie jak by byly korki to kazdemu by sie chcialo stac bo korki naleza do realnej jazdy ciezarowka nie? To czsmu nie na mp

 

No niekoniecznie. Raz byłem świadkiem kiedy losowi ludzie czekali na zielone. Cuda tam się działy. Chodnik zmienił się w kolejny pas a droga w jednokierunkową.

 

No wlasnie z ncz chodzilo mi ze na portach niema korkow np w rotterdamie albo calais

 

Za czasów korków w Rotterdamie również były strefy bez kolizji, teraz korków nie ma, gdyż wyszła Skandynawia.

 

A kiedys bylo inaczej i bylo trzeba jezdzic ostroznie zeby nie wjechac w korek naprzyklad

 

Dużo więcej korków nie było, chyba, że jeździło się cały czas przez Rotterdam/Amsterdam. 

Link to comment
Share on other sites

Elot360PL

Wlasnie jak by byly korki to kazdemu by sie chcialo stac bo korki naleza do realnej jazdy ciezarowka nie? To czsmu nie na mp

No wlasnie z ncz chodzilo mi ze na portach niema korkow np w rotterdamie albo calais

A kiedys bylo inaczej i bylo trzeba jezdzic ostroznie zeby nie wjechac w korek naprzyklad

Objawia ci się choroba która już kilku osobom na forum się pojawiła (Zaczynasz myśleć że ludzie są idealni i czego by nie zrobić przystosują się). Oprócz tego pragniesz czegoś na co deweloperzy wpływu nie mają. Chcesz korków? To karz wszystkim 2000 graczom jeździć tylko po jednym państwie, powodzenia w przekonywaniu.

 

Po co ciągnąć tą denną dyskusje, my mu będziemy mówić jak jest, a ten będzie odbijał piłeczkę że jakby tak było to by ludzie to przyjęli. Najlepszym dowodem że tak nie będzie jest ogranicznik który nadam kilku burakom cebulakom się nie podoba bo lubią zapierniczać czymś co zapierniczania w genach nie ma... To tak jakby próbować wyhodować pomidory z ziemniaka czy coś podobnego. Nie lepiej było by żeby moderator / project manager / deweloper / support / prawnik / prezydent / papież / krystyna czubówna powiedział(a) że rozmowa nie ma sensu i basta?

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie z ncz chodzilo mi ze na portach niema korkow np w rotterdamie albo calais

 

 

Tam musi być NCZ bo inaczej dużo osób zwiedzało by przestrzeń międzygalaktyczną.

 

 

 

Nie lepiej było by żeby moderator / project manager / deweloper / support / prawnik / prezydent / papież / krystyna czubówna powiedział(a) że rozmowa nie ma sensu i basta?

 

Nie, bo każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie :)

 

  • Upvote 2

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozmowa nie ma sensu i basta :) Co prawda rangi nie mam, bo urlop ;) Ale sensu i tak nie ma :D Nie wiem jak Ty sobie wyobrażasz te korki. Jeśli chcesz jakieś zdarzenia losowe na drodze to pisz do SCS, a nie tutaj ;)

Tak mysle ze zdarzen losowych (rammer) juz wystarczy na drogach MP jak chca realizmu to trzeba bedzie virtualne testy na prawko robic. lol

 co do pomyslu z korkami panowie o czym tutaj gadac?

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Co do korków to można pomyśleć nad stworzeniem globalnego (czyli międzynarodowego) eventu.

Event polegałby na przejechaniu przez port w rotterdamie o wyznaczonej godzinie.

Stworzyłby się fajny, wielki korek.

Ci, którzy nie chcieliby uczestniczyć w tym wydarzeniu po prostu mogliby ominąć, jadąc przez port obok Amsterdamu.

Event mógłby być tworzony przez administrację - czemu by nie?

Raz na pół roku gdyby się odbył byłoby fajnie. :P

 

Pomysł może nie najlepszy ale innego nie znam. A, że wpadł mi przed chwilą do głowy to się nim podzieliłem z wami na forum. :)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Co do korków to można pomyśleć nad stworzeniem globalnego (czyli międzynarodowego) eventu.

Event polegałby na przejechaniu przez port w rotterdamie o wyznaczonej godzinie.

Stworzyłby się fajny, wielki korek.

Ci, którzy nie chcieliby uczestniczyć w tym wydarzeniu po prostu mogliby ominąć, jadąc przez port obok Amsterdamu.

Event mógłby być tworzony przez administrację - czemu by nie?

Raz na pół roku gdyby się odbył byłoby fajnie. :P

 

Pomysł może nie najlepszy ale innego nie znam. A, że wpadł mi przed chwilą do głowy to się nim podzieliłem z wami na forum. :)

Hah ;D 2000luda w Rotterdamie stalibyśmy aż za Amsterdamem :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.