Jump to content

Konwój wokół Europy cz. 3 - 8.08.2015


Recommended Posts

Ślicznie dziękujemy za konwój.

Niestety muszę potwierdzić, że 70+ osób na konwoju to troszkę przydużo, zawsze się znajdzie osoba, która pomyli trasę i pociągnie za sobą inne osoby.

Dobrym wyborem było to, by więcej osób miało talk power, ponieważ na ostatnich eventach prawie nikt nie miał prawa głosu i firmy przestały widzieć sens, aby wchodzić na TS eventowego, ponieważ jak się nie da nic powiedzieć i udzielić to po co było na niego wchodzić.

A tak to była ułatwiona komunikacja i to bardzo mi się podobało, choć kilka osób mocno się przekrzykiwało.

Gdy sporo osób się wykruszyło z konwoju i zostało ok 40 osób to jechało się wtedy naprawdę super i myślę, że taka liczba graczy maksymalnie może być ogarnięta podczas konwoju.

Niestety randomy nie jechały na końcu tylko od samego początku się wciskały przed firmy, admin mocno zawiódł ponieważ były randomy spoza konwoju, które jechały samym ciągnikiem by potrollować i ramowali specjalnie uczestników konwoju, niestety nie kończyło się to żadnymi konsekwencjami.

Na koniec podsyłam kilka zdjęć, w każde trzeba kliknąć prawym i otworzyć w nowym oknie.

http://imgur.com/a/zSTHx

logo%20biale.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.