Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Ograniczenie tematów do zmian w sugestiach


elot360PL

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Ograniczenie tematów do sugestii

Opis Sugestii: Nazwa pewnie w jakimś stopniu zbieżna z opisem, ale postaram się to zobrazować.

Ostatnimi czasy po raz kolejny znalazły się "klocki niepasujące do reszty" (Nie chce nikogo urazić, po prostu podoba mi się to określenie) którym przeszkadzają tzw forumowe tematy tabu. Większość wyjadaczy wie o czym mowa, chodzi oczywiście o standardowe sugestie na temat No Collision Zone oraz Ogranicznika Prędkości. Wszyscy dobrze wiemy jak często te tematy są poruszane (Pewnie nawet ich jest więcej ale się nie zagłębiam). Znacie problem tego pokroju, znajduje się Pawnucy który ma problemy z ogarnięciem się i grania z innymi w niebezpiecznym świecie MP i żeby było mu łatwiej zgłasza sugestie, znajduję potem stado innych Eugeniuszów którzy ślepo podążają za tymi ideami, następnie kiedy MP Team ulegnie, za kilka tygodni/miesięcy znowu się znajdzie taki Jerzy i znowu zacznie się bój. Albo inny Kowalski zacznie narzekać że za wolno jeździ, potem jeszcze jeden Zbigniew się uczepi że za szybko, zmniejszyć to, a potem czego by MP Team nie zmienił zawsze coś... Już pomijając co takie osoby mają w tym miejscu które fabrycznie przeznaczone jest na mózg, logicznie myślenie i zdrowy rozsądek, następuje prawie natychmiastowy atak osób które temat niejednokrotnie komentowały i po enty muszą wytłumaczyć takiemu Zbigniewowi dlaczego nie, dlaczego wam wciąż coś nie pasuje, gdzie wasze coś co u nas nazywa się mózg etc. Potem w najgorszym wypadku następuje podzielenie forum, afery, wyzwiska, zamieszki, protesty, warmy, bany i inne takie rzeczy.

 

Tutaj po prostu chodzi o to żeby ograniczyć w jakimś stopniu takie głupie tematy, których autorzy moim zdaniem bardzo często zakładają specjalnie konta tylko po to żeby zabłysnąć "Nowym, kompletnie Nowym!" pomysłem (Patrz średnia ilość postów takiego autora). Nie wiem czy automatycznie dawanie takiego tematu do archiwum miało by sens, albo dawanie punkcików (Chyba tutaj było by mocno przesadzone), ale jakieś zasady w dziale sugestii które by ograniczyły zakładanie takich dennych nikomu nie potrzebnych tematów by się na pewno przydały. Tylko błagam was, żadnych wymogów dotyczących ilości postów, my już świetnie wiemy jak to działa, a ja świetnie przewidziałem co się zacznie (Pozdro dla Vaiarka który mi nie wierzył, a do tego mnie skarcił, jeśli to odpowiednie określenie), nie wszyscy z kilkoma postami na koncie nie muszą mieć oleju w głowie, prawda?

Przykładowe obrazki: Raczej niepotrzebne

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Porządek na forum, mniej zamieszek i nikomu niepotrzebnych wpisów, MP Team nie musi czytać tego paskudztwa, poza tym wróżki, jednorożce, wieczna przyjaźń i wielka tęcza ponad nami.

 

(Zbieżność osób i nazwisk jest przypadkowa. Pomijając Vaiarka, jego faktycznie za tamto pozdrawiam)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dodać do regulaminu "zakaz pisania sugestii dotyczących ograniczenia prędkości bo ban ;d"

A tak na serio to można zrobić tak. że tematy w tym dziale musi zatwierdzić moderator forum

Jeśli zobaczy ten niewłaściwy temat, wszystko ląduje do kosza i koniec nerwów  ;)

  • Upvote 1

76561198173057309.png

Link to comment
Share on other sites

Według mnie, nikt nie powinien mieć ograniczeń jeśli chodzi o składanie pomysłów.

Osobiście lepiej się poczuje pomagając takiemu człowiekowi w znalezieniu istniejącego już tematu niż oskarżanie go o dublowanie pomysłów a czasami nawet i lekkie obrażanie.

 

Zamiast ograniczać ludziom możliwość wypowiedzenia się, pomóżmy moderatorom, używając polecenia "Zgłoś".

Wówczas moderator ma "chyba" obowiązek sprawdzenia takiego zgłoszenia i interwencji w tej sprawie. ;)

  • Upvote 2

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

^

Jak najbardziej popieram...

Jeżeli używacie tej funkcji - jest większe prawdopodobieństwo, że trafię na 'zarażony' temat, niżeli zawsze miałbym przeglądać każdy temat od A do Z...

Wiadomo nie każdy ma na to zawsze czas, a tak to ułatwicie życie i sobie (od zbędnego spamu) i Nam (łatwiej będzie utrzymać porządek).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.