Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

II Konwój Przyjaźni - Tajemnicze zlecenie


Recommended Posts

konwojprzy.png

historia.png

Pewnego słonecznego dnia do mojego garażu zawitał mój stary kumpel Franek.

Po małej wymianie słów na temat naszych bryczek były kolega z pracy spytał mnie, czy nie chciałbym pomóc jego firmie i przewieść najważniejsze ładunki do jego domu.

Powiedziałem - czemu nie.

Następnego dnia dostałem maila od niego i po jego przeczytaniu powiedziałem sobie...

"Nie dam rady!"

Dlatego teraz zgłaszam się do Was o pomoc w tym przedsięwzięciu.

trasa.png

Wyjeżdżamy wyjątkowo z dwóch portów, które znajdują się w Gdańsku.
Następnie jedziemy zgodnie z mapą do naszego celu czyli Verony.

ets200vkv.png

KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY ZOBACZYĆ PEŁNĄ WERSJĘ!!!


Ustawiamy się na stacji benzynowej na autostradzie A1 w kierunku Łodzi

ets200071.png

KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY ZOBACZYĆ PEŁNĄ WERSJĘ!!!

wymogi.png

Każdy uczestnik musi posiadać jeden z 5 ładunków o niezależnym celu (nie musi być w kierunku na Veronę)


Te ładunki mogą wziąć TYLKO posiadacze DLC Skandynawia.


Ciężarówki Volvo


ets200069.png

KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY ZOBACZYĆ PEŁNĄ WERSJĘ!!!


Ciężarówki Scania


ets200068.png

KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY ZOBACZYĆ PEŁNĄ WERSJĘ!!!


Luksusowe SUVy (dowolna fabryka)


ets200067.png

KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY ZOBACZYĆ PEŁNĄ WERSJĘ!!!


Ładunki dla nie posiadaczy DLC Skandynawia


Firanka (dowolna firma oraz zawartość)


ets200066.png

KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY ZOBACZYĆ PEŁNĄ WERSJĘ!!!


Chłodnia (dowolna firma oraz zawartość)


ets200065.png

KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY ZOBACZYĆ PEŁNĄ WERSJĘ!!!

regulaaya.png

  • Każdy uczestnik konwoju uprzednio musi zapoznać się z poniższym regulaminem. Zostanie on jeszcze ogłoszony w dniu imprezy.
  • Aby uczestniczyć w konwoju osoba (nie dotyczy wszelkich osób, które podczas konwoju będą zamierzały robić zdjęcia/nagrywać) musi posiadać:
    - ciągnik z silnikiem o mocy nieprzekraczającej 625 KM,
    - jeden z pięciu ładunków (podane w w/w terminie),
    - działający mikrofon,
    - Going East! oraz Skandynawia (dodatkowo),
    - uśmiech na twarzy.
  • Każde odstępstwo od w/w reguł skutkuje brakiem praw do uczestniczenia w konwoju.
  • Na kanale TS nie przekrzykujemy i słuchamy się nawzajem.
  • Podczas trasy obowiązują następujące prędkości:
    - w mieście -> 45 km/h,
    - autostrady/drogi krajowe -> 75 km/h.
  • Podczas konwoju nie wyprzedzamy i jedziemy "gęsiego".
  • Odległość pomiędzy osobami to min. 150 m.
  • Organizator przeprasza za ewentualne lagi, które są spowodowane słabym komputerem.
  • Zabrania się rammingu, używania świateł długich (nie licząc organizatora).
  • Przestrzegamy regulamin gry oraz regulamin serwera TS.
  • Organizator nie zmienia trasy konwoju.
  • Wszelkie złamania regulaminu skutkują odebraniem praw do udziału w konwoju oraz dodatkowymi karami.

Data konwoju:

24 lipca (piątek) b.r.

Plan konwoju:

  • 17:30 -> zbiórka na n/w kanale TS,
  • 17:45 -> zbiórka na serwerze EU1 na w/w stacji,
  • 17:45 - 18:00 -> przywitanie gości oraz firm i
    ponowne zapoznanie z regulaminem konwoju,
  • 18:00 - 18:05 -> powolny wyjazd ze stacji benzynowej oraz ustawienie kolejności konwoju,
  • 18:05 -> start konwoju,
  • 20:00 -> koniec konwoju,
  • 20:00 - 20:15 -> podsumowanie i zakończenie konwoju.

Serwer TeamSpeak:

ts.dragonoffire.pl (kanał publiczny ETS2 nr 1/2)


Zapraszamy wszystkich chętnych na...

konwojprzy.png

Firmy biorące udział w konwoju:


RISA


FBN Transport


Red Logistic


H&C Logistics

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Organizacja konwoju była dobra. Organizator wszystko przygotował idealnie, ale jeden gracz tzn elot360PL bez przerwy odzywał się i mówił nie na temat. Ponadto na ts3 slychać było gwizdanie i bekanie, co było już przesadą. Gdyby nie to firma FBN pewnie dojechałaby do końca...... Mimo wszystko dziękujemy za konwój.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Organizacja konwoju była dobra. Organizator wszystko przygotował idealnie, ale jeden gracz tzn elot360PL bez przerwy odzywał się i mówił nie na temat. Ponadto na ts3 slychać było gwizdanie i bekanie, co było już przesadą. Gdyby nie to firma FBN pewnie dojechałaby do końca...... Mimo wszystko dziękujemy za konwój.

Przynajmniej nie gnoje innych i nie blokuje swoich kumpli z firmy... 

Link to comment
Share on other sites

Konwój średnio udany jeśli mam być szczery. Niby "Konwój Przyjaźni", a u niektórych daleko do "przyjaźni" wyzywając, przeszkadzając czy wręcz wkurzając swoim zachowaniem (jak śpiewanie, chuchanie itd). Przygód również było co nie miara, ale mi osobiście jechało się dość dobrze. Dziękuję za konwój i jako informację zapodam, że gracz -DMS-, który zrammował Nas w Czechach otrzymał bana do 14 sierpnia.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

A tak to ode mnie poszło :D

 

Oczywiście konwój jak najbardziej na + pomimo paru nieścisłości :D No ale to też FUN, jak się na trasie jakieś jaja dzieją :)

haha :D Oj tam, fajnie się leciało :D Zwiedziłem konwój z lotu ptaka :D

Swoją drogą ledwo mnie dotknąłeś, a ja poleciałem jakby mi ktoś rakietę w tyłek wsadził xD

Link to comment
Share on other sites

Elot mimo,że nie byłem na tym konwoju to i tak wiem jak się zachowywałeś bo znam cb nie od dziś i dobrze rozumiem reakcje kolegów którzy narzekają na cb bo ty nikomu nie dajesz dojść do głosu, a to jest bardzo męczące i irytujące.

Mówią mi że się wcinam (Co pewnie się zdarzało bo zawsze to się zdarza) kiedy ja coś mówię i sami się wcinają. 2 osoby mówią mi za co chcą mnie wywalić i sami sobie przerywają. Poza tym ktoś bez przerwy mówił do rodzinki chyba tak że całą rozmowę wszyscy słyszeli i jeszcze ktoś co jakiś czas wstydliwe dzwonki zaczął odpalać, ale kto dostał opierdziel? Ja... Hipokryci, nawet podczas tłumaczenia mi za co sami sobie przerywają (Już pomijam sytuacje kiedy wszyscy zaczęli wrzeszczeć gdzie jedziemy, ale nikt poza mną przecież nie dostał opierdzielu). Spoko, już się przyzwyczaiłem że są równi i równiejsi. Nawet w miejscu gdzie wszyscy są Równi...

Link to comment
Share on other sites

Nawet jeśli ty nie byłeś tym Szponem którego FBN miał już dość, przynajmniej nie gnoje nikogo i nie latam po nazwach. Dowód masz kilka postów wyżej...

Szpon był odemnie z firmy i z tego co słyszałem od innych to nic takiego strasznego nie robił jak sądzi firma fbn

Ale zakończmy ten temat

EDIT:

Używaj opcji "Edytuj" / PatrycjaPL

  • Upvote 1

k1r73ev.png

Link to comment
Share on other sites

Nie, Szpon to pikuś, bo może z raz przypadkiem wjechał. To się zdarza. Moim zdaniem zostało to zwyczajnie rozdmuchane, bo go trochę miotało jak szatan, ale to jest do wybaczenia ;) Nie każdy jest mistrzem kierownicy (którą zresztą nie każdy ma :D ). Głównie rozchodzi się o to, że na TSie nie dało się nawet dojść do słowa, a to głównie przez wspomnianą już wcześniej osobę oraz jakieś bekanie i gwizdanie. I to jest główny i zasadniczy zarzut względem tego konwoju (NIE ORGANIZATORA!). I tyle w temacie ;)

EDIT:// Nie mam loga wrzuconego, ale jestem w FBNie i mówię w imieniu całej firmy ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.