Jump to content

Segregowanie "tab" według odległości do Ciebie


Banasiu

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii:  Ustawienie segregowania pod "Tab" według odległości do Ciebie
  • Opis Sugestii: Witam, wczoraj zauważyłem że gracze pod Tab nie segregują się według odległości do mnie, i zdarza się tak że na zwiniętej liście nie widzę gracza który jest na przykład 100m ode mnie a widzę samych po 300+. I chciałbym zaproponować aby zrobić segregowanie według odległości do nas, od najmniejszej odległości do największej.
  • Przykładowe obrazki: 56491012302289359364.jpg
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?:  Nie wiem jak inni gracze radzą sobie przykładowo z wyprzedzaniem gdy nie widzą gracza najbliższego do siebie ale według mnie bardzo by to pomogło.

    Dziękuję i pozdrawiam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony jest to fajny pomysł, gdyż Ci najbliższej Nas byli by wyżej i przy zwiniętej liście wyglądałoby to lepiej, ale z drugiej strony przy większej ilości osób jak jest w Rotterdamie czy w przypadku konwojów 20+ to ludzie by skakali na tej liście i nie jestem pewny czy udałoby się skupić wzrok na konkretnej osobie (zwłaszcza chcąc kliknąć na nią i zgłosić raport, czy sprawdzić profil Steam/ETS2MP).

  • Upvote 3

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem na nie. Wyobraźcie sobie, że jedzie jakiś konwój z przeciwka, wiecie co by się działo jakbyś mijał taki konwój ? Nie dałoby się nikogo zraportować, ciągle by się niki zamieniały miejscami i trafić w nic byś nie mógł. Ponadto czytelność byłaby słaba jakby tak co chwile ktoś przed kogoś na tabie wyskakiwał.

  • Upvote 1

forum.png

Link to comment
Share on other sites

Pomysł z jednej strony przydatny, a z drugiej niekomfortowy, czy też i nawet czasami irytujący. Jeśli takie coś miałoby być już dodane to najlepiej z funkcją wyłączenia takiego sortowania, bo nie wyobrażam sobie tego, kiedy mamy dużo graczy na "TAB", a musimy kogoś zreportować. Wyprzedza się raczej gdzieś poza miastem, a na zwykłych drogach ciężko znaleźć 10 osób wokół siebie. No i jeśli wyprzedzamy, to z łatwością zauważę jego nick i szybko go odnajdę na tabelce. A tak na marginesie staram się bazować na lusterkach podczas wyprzedzania, niżeli na tabelce. :-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.