Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Kierownica


świstak cham

Recommended Posts

Zapewne chodzi o ustawienie promienia skretu kierownicy w ustawieniach Logitech Profiler. Stwórz sobie profil pod ETS2 w Logitech Profiler (Profile -> New). Następnie wchodzisz w Edit -> Specific Game Settings, zaznaczasz ptaszkiem opcję Use Special Sterring Wheel Settings i pasek Degrees Of Rotation ustawiasz na ok. 780 (przynajmniej u mnie 780 stopni odpowiada 1:1 w grze) przy braku martwej strefy i domyślnej czułości w ustawieniach ETS2.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ja mam Logitech G27. Zmniejszylem czulosc skretu do minimum w grze i dalej czulosc jest za wysoka. W opcjach G27 nic nie znalazlem.

In-game nick: GeekPolak

 

Youtube Channel - Map editor tutorials for American Truck Simulator and more.  

Twitch Channel - Streaming trucking and other games.

Twitter - Updates when I go live.

4jpe7n.jpg2e3nwv7.jpg

 

Amerykanin polskiego pochodzenia, pozdrawiam wszystkich Polakow. Jesli ktos tu jest z Tychow, Slask, to daj mi znac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

G27 nie powinna się znacząco różnić od DFGT pod względem koła kierowniczego. Ja śmigam na domyślnych ustawieniach Profilera oraz ustawieniach kontrolerów w ETS2. Jedyne dwie opcje, które zmieniłem to zmiana na 780 stopni w Logitech Profiler oraz całkowite wyłączenie martwej strefy w ustawieniach ETS2. Kierownica zachowuje się identycznie jak w grze, czułość moim zdaniem jest idealna. Lecz prawda jest taka, że ja nie jestem każdym i to co mi pasuje i wydaje się ok, może innym nie pasować :)

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

G27 nie powinna się znacząco różnić od DFGT pod względem koła kierowniczego. Ja śmigam na domyślnych ustawieniach Profilera oraz ustawieniach kontrolerów w ETS2. Jedyne dwie opcje, które zmieniłem to zmiana na 780 stopni w Logitech Profiler oraz całkowite wyłączenie martwej strefy w ustawieniach ETS2. Kierownica zachowuje się identycznie jak w grze, czułość moim zdaniem jest idealna. Lecz prawda jest taka, że ja nie jestem każdym i to co mi pasuje i wydaje się ok, może innym nie pasować :)

 

Zmienilem na 780 stopni i jest perfect. Dzieki.

In-game nick: GeekPolak

 

Youtube Channel - Map editor tutorials for American Truck Simulator and more.  

Twitch Channel - Streaming trucking and other games.

Twitter - Updates when I go live.

4jpe7n.jpg2e3nwv7.jpg

 

Amerykanin polskiego pochodzenia, pozdrawiam wszystkich Polakow. Jesli ktos tu jest z Tychow, Slask, to daj mi znac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc pisze tutaj.

 

Cześć, mam pewien problem z kierownicą Logitech Driving Force GT, używam ją na Ets2, ale jest taki problem bo jak kręce nią to w grze kierownica kręci szybciej do przodu a w realu zostaje w tyle.

 

Liczę na szybką pomoc :)

A może wystarczy pobawić się suwakiem od "Nieliniowość układu sterowania". 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie to jest Logitech Gaming Software, to ja mam tylko nie wykrywa mi kierownicy.

 

Ten program instalowałeś już po podłączonej uprzednio kierownicy ?

Jeśli tak to dlatego nie wykrywa ci program (Logitech Gaming Software) kierownicy bo Windows zainstalował swoje sterowniki.

 

Teraz najlepiej odinstalować Ten program + sterowniki do kierownicy które Windows zainstalował.

I następnie odpal ten program ( Logitech Gaming Software ) zacznij instalować i w odpowiednim momencie podłącz kierownice.

76561198022292236.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.