Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Zielone światełko przy wyprzedzaniu


ElectroMusic!

Recommended Posts

Nazwa Sugestii:

Zielone światełko przy wyprzedzaniu

Opis Sugestii:

Witam. W jakimś temacie wspomniałem o tym pomyśle ale sam już nie wiem w którym i postanowiłem założyć nowy temat.

 

Chodzi oto aby w którymś z rogów ekranu dodać dwa światełka: zielone i czerwone.

 

Przy wyprzedzaniu światełko będzie sygnalizowało kolor czerwony.

Natomiast gdy będziemy już wystarczająco daleko od wyprzedzanego pojazdu, światełko będzie nam dawało sygnał o kolorze zielonym, informując zarazem, że możemy bez problemu zjechać na prawy pas bez powodowania kolizji/błędu synchronizacji.

 

Odległość różnicy pomiędzy pojazdami jadącymi 90km/h to jakieś 30-70 metrów ale mniejsza z tym!

 

Mogłoby to zmniejszyć ilość wypadków spowodowanych synchronizacją.

Dodatkowo byłaby większa szansa, że osoby nie stosujące się do tych światełek były karane, ponieważ obecnie sporo osób tłumaczy się tym, że nie wie o czymś takim jak synchronizacja.

 
Przykładowe obrazki: Brak
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Może zmniejszyć ilość wypadków związanych z synchronizacją.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

zbędne obciążenie dla serwera, i jest to raczej nie wykonalne, serwer musiałby generować odrębny świat dla każdego z nas = lagi i jeszcze większe opóźnienia, gdy ets2 przestanie być aktualizowany to myślę, że opóźnienia zmaleją do minimum, gdyż wtedy można ciągle aktualizować synchronizacje i dodawać mody, myślę że pomogłem i pozdrawiam.

 

 

 

PS: z jednej strony to dobrze że SCS wydaje aktualizacje, a z drugiej to źle, bo kto nie chce mieć idealnej gry, a kto idealnego multiplayera? :P tak samo mogliby poprawić synchornizacje.

Link to comment
Share on other sites

Nie wymyślajmy rzeczy niestworzonych. Ja rozumiem opóźnienia w synchronizacji, ale to nie powód, by dodawać rzeczy wyimaginowane. Nawet jeśli taki system by był miałby swoje wady i na pewno nie byłby w 100% bezpieczny. Lepszym sposobem byłoby proste tekstowe CB Radio rodem z 18WoS:AA.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy po prostu ruszyć trochę tą breją pod kopułą i nie zjeżdżać od razu tylko zwiększyć jeszcze trochę dystans. I nie będzie potrzeby dodawania jakiś światełek. 

i tutaj mamy odpowiedz ktora powinna zadowolic kazdego z nas,

dodam tylko od siebie ze ten temat jest mi znany i czekam na synchronizacje swiatel, BEACON  wycieraczek, pogody, czasu itp itp....

moze jakis wiekszy wybor dodatkow do tuningu?

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak na to wpadłeś, ale wyraźnie tego nie przemyślałeś, jak chcesz zrobić jakieś czerwone, zielone światło jeżeli to jest błąd synchronizacji. Innymi słowy to by nic nie dało, bo te światła jak cała gra nie byłyby możliwie maksymalnie zsynchronizowane i wychodziłoby na to samo co jest teraz. Podsumowując rozważania wychodzi, że jest to nie potrzebne.

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.