Jump to content
Sign in to follow this  
Funtek

Godzina w grze po kazdej aktualizacji

Recommended Posts

• Nazwa Sugestii: Godzina w grze po kazdym update

• Opis Sugestii: Wiem ze to nie jest az tak duzy problem ale jak dla mnie bardzo denerwujacy. Mianowicie zawsze po kazdej aktualizacji godzina zmienia sie na okolo 18:00. Bardzo jest to dla mnie denerwujace bo zauwazylem ze przewaznie aktualizacja wprowadzana jest po nocce w grze. Moze poprostu to ja mam takiego pecha ale naprawde denerwuje mnie jak przychodze sobie pograc a musze jezdzic dwa razy pod rzad w nocy i normalnie usypiam w grze przez te nocki :) Jesli sie da to proponuje ustawic domyslny czas przy kazdej aktualizacji na godzine np. 7 rano.

Przykładowe obrazki: Nie posiadam.

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Moze nie tylko ja to zauwazylem dlatego bedzie to dobre dla kazdego.

• Upvote 1

Według mnie po restarcie serwera (wymuszonym aktualizacją czy nie) dzień jak i godzina powinna być mniej/więcej przywracana do stanu z przed restartu. Też to zauważyłem, że po restarcie serwera godzina ustawiana jest na 18:00 i zwłaszcza po nocce jest to dość frustrujące. Nie mniej ustawienie godziny na poranną po restarcie serwera byłoby satysfakcjonujące.

• Upvote 3

Zgadzam się z moimi przedmówcami. Załóżmy,że jadę sobie w trasę i jest godzina w grze 20:00. Nagle zostaje restart serwera i godzina w grze wraca tak około 18:00. Jeśli jeździ się samemu to nie ma z tym w sumie problemu, lecz gdy jeździ się w wirtualnych firmach i trasy są rejestrowane czy to przy pomocy MyVtc czy w inny sposób, to powstaje problem bo tak na prawdę nie wiadomo o której dowiozło się ładunek gdyż i tak czas płynie.

Zgadzam się z moimi przedmówcami. Załóżmy,że jadę sobie w trasę i jest godzina w grze 20:00. Nagle zostaje restart serwera i godzina w grze wraca tak około 18:00. Jeśli jeździ się samemu to nie ma z tym w sumie problemu, lecz gdy jeździ się w wirtualnych firmach i trasy są rejestrowane czy to przy pomocy MyVtc czy w inny sposób, to powstaje problem bo tak na prawdę nie wiadomo o której dowiozło się ładunek gdyż i tak czas płynie.

Powiedzmy sobie szczerze, jak często odbywa się restart serwera? Dziękuje, dobranoc.

No więc kurde, jak jedna trasa przepadnie to chyba się nikt powiesi?

Tylko problem w tym, że jak ktoś tej gry nie traktuje dla przyjemności a gra w nią dla przejechanych km lub $$$$ w myvtc. :D

Hmm nie do końca masz racje niektórzy prowadzą kanały na youtube i na tym zarabiają i traktują to jak prace ;)

Hmm nie do końca masz racje niektórzy prowadzą kanały na youtube i na tym zarabiają i traktują to jak prace ;)

Nie zrozumiałeś Electro ;) myvtc to stronka na której większa część firm ma założone konto(?). Zarabianie jest, ale to tylko wirtualnie, a nie w realu. Jak na YT można zarabiać poprzez ETS? Nie można, na YT zarabia się za ilość wyświetleń filmiku a nie za przejechane trasy w ETS2 :P 

Chyba Ty nie bardzo ogarnąłeś Grzesiu :) Electro miał na myśli to, że niektórzy kierowcy w firmach jeżdżą dla statystyk tzn. dla rankingów na myvtc.

BTW. na YT zarabia się na wyświetleniach reklam, a nie na na wyświetlaniach filmów :P

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...