Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Wyprzedzanie w porcie


Recommended Posts

z jednej strony popieram te bany ale z drugiej nie dlatego ze mamy przykład jazdy kolegi który wstawił filmik. Kierowce jadącego wolno też bym zrobił to samo wiec dla mnie kick/bana za wyprzedanie nie powino być..... w tej sytuacji a nawet w innych (stojący koleś za laga lub na awaryjnych)

Link to comment
Share on other sites

Zasady nigdy nie będą idealne.

 

Może i filmów nie widziałem ale z tego co było opisane wnioskuje że ktoś się ślimaczył a kiedy już komuś żyłka puściła i zaczął wyprzedzać bo miał tego dość, ten przyspieszył i już był powód na bana.

 

Dla mnie rozwiązanie jest proste, samemu nie podpadać czyli czekać aż taki delikwent ruszy albo zostanie zkickowany / zbanowany i nic poza tym. No chyba że przez stanie za jakimś debilem też się dostanie kicka / bana, to już faktycznie coś jest nie halo.

 

Dopóki taryfikator nie będzie idealny i nie będzie uwzględniał wszystkich możliwych przebiegów wydarzeń lepiej po prostu to przetrzymać i liczyć że sprawiedliwość go dopadnie.

Link to comment
Share on other sites

Mylicie wyprzedzanie z wymijaniem.
 

Wyprzedzanie w Europorcie - Minimum 1 dzień bana
Wyprzedzanie na obszarze Europortów innych użytkowników ruchu oraz inne podobne rzeczy.

Regulamin zabrania WYPRZEDZAĆ, nie WYMIJAĆ.

  • Upvote 1

76561198017761253.png

Link to comment
Share on other sites

GeDox a ja mam wrażenie, że pomyliłeś wymijanie z omijaniem ;)

Wyprzedzanie - czyli przejeżdżanie obok pojazdu jadącego w tym samym kierunku.

Wymijanie - przejeżdżanie obok pojazdu jadącego w przeciwnym kierunku.

Omijanie - to manewr przejeżdżania obok pojazdu lub innej przeszkody nie poruszającej się.

  • Upvote 3

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

GeDox a ja mam wrażenie, że pomyliłeś wymijanie z omijaniem ;)

Wyprzedzanie - czyli przejeżdżanie obok pojazdu jadącego w tym samym kierunku.

Wymijanie - przejeżdżanie obok pojazdu jadącego w przeciwnym kierunku.

Omijanie - to manewr przejeżdżania obok pojazdu lub innej przeszkody nie poruszającej się.

My bad, faktycznie się poplątałem :]

76561198017761253.png

Link to comment
Share on other sites

Jak ktoś blokuje to report, a jak brak reakcji to lepiej na SP przejechać EP i wrócić na MP.

z tym reportem to bym nie poszalał bo wczoraj czekałem chyba z 30min na admina aby się w końcu ruszył na zbanowanie kolesia. Ja rozumiem ze mają dużo reportów ale jak wszyscy się doroboty wezmą to bedzie super a na palcach można policzyć ilu robi a ilu nie robi 

Link to comment
Share on other sites

z tym reportem to bym nie poszalał bo wczoraj czekałem chyba z 30min na admina aby się w końcu ruszył na zbanowanie kolesia. Ja rozumiem ze mają dużo reportów ale jak wszyscy się doroboty wezmą to bedzie super a na palcach można policzyć ilu robi a ilu nie robi 

 

Admin to też człowiek i ma własne życie, tak? Nie może ciągle siedzieć na serwerze i pilnować tego co się dzieje.

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Ten punkt istnieje, poniewaz w Europoorcie jest duzy ruch, a wiekszosc prob wyprzedzania konczy sie na kolizji lub zajechaniu drogi... 

Link to comment
Share on other sites

Admin to też człowiek i ma własne życie, tak? Nie może ciągle siedzieć na serwerze i pilnować tego co się dzieje.

to po co się pchają na adminów aby nic nie robić... nikt im nie kazał tam iść.

Link to comment
Share on other sites

to po co się pchają na adminów aby nic nie robić... nikt im nie kazał tam iść.

Zanim powiesz może pomyśl.

 

Każdy jest inny, i ma czas o różnych porach. Im więcej jest osób tym jest większa szansa że admin kogoś upoluje, mało tego, jest szansa że zawsze będzie jakiś na serwerze bo kiedy admin A nie ma czasu wchodzi admin B którego wspiera admin C który za chwile zostanie zastąpionym D a B porozmawia z adminami E i F by go zmienili. 

 

Logicznie?

Link to comment
Share on other sites

to po co się pchają na adminów aby nic nie robić... nikt im nie kazał tam iść.

Nie każdy ma 8-12 lat, żeby non-stop tutaj przesiadywać...

Tutaj ludzie pracują, uczą się i mają 'aktywne' życie społeczne, dzięki czemu nie spędzają przed kompem 16h na 24h... ;)

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.