Jump to content

lagi podczas...


Gwardi85

Recommended Posts

Po (powiekszeniu slotów) servera EU1  zaczely dziac sie dziwne rzeczy,grac sie nie da przy kazdym pojawieniu sie gracza gdzies blizej jak i dalej strasznie ścina....laguje jakbyscie tego nie nazwali mniejsza...
Pozatym pingi skoczyly o 10/30 w gore albo  lepiej -nie pisze o swoim tylko ale przykladowo przed ta wspaniala mysla powiekszenia slotow mialem ping miedzy 28 a 36 max obecnie wynosi miedzy 44 a 65.?

Link to comment
Share on other sites

ja nie zauważyłem podniesienia pingu ale za to także odczuwam konkretnie każde pojawienie się gracza na TAB-ie  , zaczęło się to równo z podniesieniem ilości slotów na serwerze , wiem że mój "super" sprzęt (laptop) odczuwa to dużo mocniej niż komputery stacjonarne ale nie tylko użytkownicy słabszych komputerów mają  takie przejścia więc coś musi być związane ze slotami bądź zmianami w kodowaniu...

Link to comment
Share on other sites

ja nie zauważyłem podniesienia pingu ale za to także odczuwam konkretnie każde pojawienie się gracza na TAB-ie  , zaczęło się to równo z podniesieniem ilości slotów na serwerze , wiem że mój "super" sprzęt (laptop) odczuwa to dużo mocniej niż komputery stacjonarne ale nie tylko użytkownicy słabszych komputerów mają  takie przejścia więc coś musi być związane ze slotami bądź zmianami w kodowaniu...

Wkoncu...o to mi wlasnie chodzi chociaz 1 os czyta 1 post ze zrozumieniem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Po (powiekszeniu slotów) servera EU1  zaczely dziac sie dziwne rzeczy,grac sie nie da przy kazdym pojawieniu sie gracza gdzies blizej jak i dalej strasznie ścina....laguje jakbyscie tego nie nazwali mniejsza...

Pozatym pingi skoczyly o 10/30 w gore albo  lepiej -nie pisze o swoim tylko ale przykladowo przed ta wspaniala mysla powiekszenia slotow mialem ping miedzy 28 a 36 max obecnie wynosi miedzy 44 a 65.?

 Masz racje bo u siebie też zauważyłem ze na początki miałem około 25/30 a teraz mam 39/55 wiec ja myśle ze to jest po jakieś aktualizacji albo tym ze jest zbyt dużo osób

 

A z tym lagowanie to jest wg przerobane bo nawet jak mi się ktoś pojawi na tabie to mnie tak potrafi lagnąć ze czasem to mam wrażnie jak bym na marsa leciał 

Link to comment
Share on other sites

Raczej mojego komputera, internet jest szybki, na laptopie by ping był o wiele mniejszy, komputer teraz co dzień robi tak jak by internet był bardzo wolny, i dodatkowo 10 osób by oglądało YT, a jak odpalę radio, ping idzie do góry, jak włącze kursor z TAB`a, ping idzie do góry... Wszędzie mam duży ping, w CS, a o Agar.io to lepiej nie mówić.

 

A dlaczego tak dużo osób nawet ma powyżej 500 pingu?

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

to co sie działo od kilku dni  z wczytywaniem graczy chowa sie do dzisiejszego  zachowania serwera, ping ,ping i jeszcze raz ping 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Wina serwera. Kupilismy nowy serwer ktory ma problem z laczem, ale serwerownia (OVH) pracuje nad tym :).Tymczasem, serwery gier stoja na innym serwerze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.