Jump to content

Złośliwe oprogramowanie pod przyciskiem download!!!


fizart

Recommended Posts

Problem jest najczęściej spowodowany usługą reputacji plików w programach antywirusowych Symanteca. Jaki program antywirusowy jest u Ciebie zainstalowany?

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Ja mam trzy programy antywirusowe i tylko jeden pokazuje mi ze ets2mp jest wirusem A dwa pozostałe nie... wiec to zależy jakiego programu się używa..

Link to comment
Share on other sites

@Matthew

Uważaj, żeby się nie przejechać, bo się okaże, że pobierzesz jakiegoś trojana i ani jeden Ci nie wykryje wirusa ;) Wiedz, że ja już tak miałem. Też myślałem, że wzmacniam ochronę na moim kompie, ale się przeliczyłem i laptop do informatyka, bo samemu tego zrobić nie mogłem, za mało umiejętności i wiedzy.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam Avasta i nie wykrywa. :P Ale w razie czego, mam jeszcze dodatkową ochronę o nazwie UnHackMe i radzi sobie świetnie. Usuwa adwary, trojany, spyware itd. Polecam!


Tak wgl (Offtop) - od czasu do czasu sprawdzam stronę http://giveawayoftheday.com/. Na niej są właśnie programy usuwające niepożądane oprogramowanie i nie tylko. Są darmowe do pobrania i aktywowania przez 24h, a licencja na nie są dożywotnie/roczne lub półroczne. Bardzo polecam! ( to nie jest żart!)

Link to comment
Share on other sites

Szczerze - miałem Microsoft Security Essentials, ale z mojego głupiego błędu podczas instalacji (niestety) nielegala po paru miesiącach MSE poszło do dewastacji. Z czasem poszła cała ochrona antywirusowa. Związku z czym musiałem zainstalować Avasta, który już ignorował nielegala (dodam, że nie posiadał wirusa - poszedł wraz z MSE) i dalej chronił przed szkodnikami. Potem najpierw zrobiłem skan Hitmanem Pro oraz Malware Bytes z powodu poważnego wirusa, który się przedostał do komputera. Dlatego też gdy tylko pojawił się UnHackMe w mojej ulubionej gazecie, postanowiłem zainstalować. Teraz komputer jest w miarę bezpieczny, choć wiem, że mogą jeszcze czaić się luki w oprogramowaniu, które co niektórzy postanowią wykorzystać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.