Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Większa mapa


AramilMaster

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Większa mapa

Suggestion Description: Nie wiem jak innym graczom ale mi osobiście obecny skrawek europy który udostępniło nam SCS nie wystarcza. I z chęcią wybrał bym się w drogę gdzieś dalej. Dużo dalej. Jakaś Hiszpania albo południowe Włochy. Proponuję skorzystać z jednego z modów które dodają właśnie regiony południowej Europy. Jednym z przykładów jest Trucksim Map V5.3. Z tego co się rozglądałem to chyba jeden z najbardziej rozbudowanych. I najlepiej wykonanych, biorąc pod uwagę jak rozległe tereny dodaje.

Przykładowe obrazki: Zdjęcie oczywiście z linku powyżej.

tsm-map.jpg

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Jak już wspominałem bardzo urozmaiciło by to grę. Zdaję sobie sprawę że obecnie serwer nie udźwignął by najpewniej takiej mapy. Poza tym gracze strasznie by się po niej rozjeździli. Ale chciałem już teraz podpiąć temat. Bo z czasem takie rozwiązanie było by całkiem miłym urozmaiceniem.

  • Upvote 1

76561198023172389.png

Link to comment
Share on other sites

Nie licząc zgody autora/autorów projektu...

O tym też właśnie myślałem... Ale skoro udało im się zdobyć pozwolenie na mod dodający zimę to i z tym sobie poradzą.

 

A druga sprawa: TSM nie jest dopracowany, odstraszylo by to prawdopodobnie troche graczy.

Też fakt... Myślę że wcześniej jak w Becie nie ma co liczyć na takie luksusy. Więc i TSM dopracują... Mam nadzieję. :)

76561198023172389.png

Link to comment
Share on other sites

A do tego jeszcze ten fakt, ze wszystcy zaczna plakac, ze nikogo nie ma na ulicach...

Dlatego pomysł jest do późniejszego rozpatrzenia. Zakładamy że wszystko będzie się ładnie rozwijać. Więc i serwer z czasem będzie musiał być większy. Graczy będzie więcej. Więc akurat z zapełnieniem ulic nie powinno być większego problemu.

 

 

Tylko, że dodanie nowych terenów to masa roboty. Dodanie stref bezkolizyjnych nie zajmuje chwili :) Poza tym co w przypadku gdy autor modyfikacji zrezygnuje z dalszego supportowania i rozbudowana mapa zniknie z MP? Zaraz zacznie się wielki płacz.

Też prawda... Nie pomyślałem o tym gdy autor przestanie wspierać modyfikację. Choć może gdyby ją zaimplementować. I modyfikacja zaczęła by drugą młodość to i autor by dostał nowych sił. Jestem optymistą z zasady.

 

76561198023172389.png

Link to comment
Share on other sites

Modowane mapy będą nieprędko a na pewno do tego SCS musi skończyć supportować ETS2 więc nie ma co o tym dyskutować prędko to nie będzie na pewno

Wiem że nie prędko, ale dyskutować zawsze można. Dyskusja, przeważnie, jest konstruktywna. :D Poza tym to mają być "sugestie". I to właśnie taka sugestia.

76561198023172389.png

Link to comment
Share on other sites

Nie wprowadzimy żadnych dodatków w stylu rozszerzenie mapy - prędzej dodamy AI z tego względu iż ulice już świecą pustkami. A co dopiero gdybyśmy rozszerzyli obszar gry.

 

Właśnie coraz to więcej osób gra. :D Tak czy inaczej, nie jestem za rozszerzeniem. 

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem bardziej za dodaniem troche mniejszej mapy (nieoficjalnej). Ulice sa puste, mapa razem z DLC Going East, za duza.

In-game nick: GeekPolak

 

Youtube Channel - Map editor tutorials for American Truck Simulator and more.  

Twitch Channel - Streaming trucking and other games.

Twitter - Updates when I go live.

4jpe7n.jpg2e3nwv7.jpg

 

Amerykanin polskiego pochodzenia, pozdrawiam wszystkich Polakow. Jesli ktos tu jest z Tychow, Slask, to daj mi znac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem bardziej za dodaniem troche mniejszej mapy (nieoficjalnej). Ulice sa puste, mapa razem z DLC Going East, za duza.

 

Jak dla mnie przed dopracowaniem synchro i wydajności, mniejsza mapa nie wchodzi w grę. To co się dzieje w większych miastach gdzie jest masa graczy jest jakimś koszmarem. :D Więc co do mniejszej to mam nadzieję że nie wejdzie.

76561198023172389.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.