Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Vairuotojų prisistatymai


Old Faithful

Recommended Posts

Sveiki, labai smagu, jog pagaliau sukūrė forumo skiltį, kurioje galime būti vien mes, lietuviai ir daryti čia viską savo kalba. Taigi, manau gera pradžia būtų sužinoti kiek ir kokie žaidėjai būtų aktyvūs bent forume ir kaip jie susiję su būtent ETS2 žaidimu bei jo ypatumais.

 

Kadangi pirmas rašau, tai pirmas ir pradėsiu.

 

Esu Ričardas iš Klaipėdos, man 21 m. Šį žaidimą (Euro Truck Simulator 2) pradėjau žaisti dar 2013 metų pradžioje, iš tiesų, laukiau jo išleidimo, nes gerai sukurtų tokio žanro žaidimų išvis kaip ir tais metais nebuvo (visgi, ir dabar ETS2 vienintelis furų vairavimo žaidimas, atitinkantis šių laikų standartus), buvo, žinoma, kiti kaip Wheels of Steel ir legendinis Kelyje 2 (rusų žaidimas, išverstas į lietuvių kalba). Nuo pat vaikystės patiko automobiliai, palaipsniui augant pradėjo patikti didesnių gabaritų automobiliai, taigi, dabar labiausiai ir patinka vilkikai, autobusai. Nežinau dėl ko, bet žaviuosi didelių gabaritų automobiliais. Gal būt dėl to, jog juos sunkiau vairuoti, jų vairavimo specifika skiriasi nei lengvųjų automobilių. Beje, šiuo metu vairuoju Audi A6 2.8 automobilį, pasivažinėt tiesiog ir pavairuot labai mėgstu, aišku, gerai, kad ir traukia automobilis neblogai. Kad ir kiek domina vilkikai, didesnių gabaritų automobiliai, pats furistu, ko gero, nebūsiu, nes jau studijuoju ir pabaigęs studijas stengsiuos krypti tam tikru intelektualiniu keliu.

 

Mano tikslas šioje bendruomenėje, žinoma, padėti, iškilus klausimams, taigi, galite drąsiai rašyti ir ieškosime būdų spręsti problemoms kartu. Galite rašyti taip pat jei norite nuvežti kartu kokį krovinuką ar pnš.

 

Šiuo metu nusipirkęs turiu tik ETS 2, bet norėčiau nusipirkti ir Scandinavia DLC, nes kiek žaidžiau nelegalią versiją, tai labai patiko, kelių dinamiškumas... miestų išplanavimas tiesiog ateina kaip su nauja unikalia įvairovės banga, tikrai įdomu, tad planuoju pirkti šitą DLC, žinoma, kai atpigs :D

 

Ką pats vairuoju šiuo metu ETS2?

Šiuo metu vairuoju rudos metallic spalvos Mercedes-Benz  New Actros 625 hp (460 kW) furą. Atrodo puikiai, traukia labai gerai. Įmonės šiuo metu kaip ir vientisos įsteigęs neturiu, bet planuoju kokioje „įsidarbinti“ arba įkurti.

 

Tai tiek apie mane, tikiuosi atsiras nors keletas žmonių, aktyvių šioje skiltyje ir pristatys kiek įmanoma detaliau ar bent jau išvis prisistatys. Prisistatymas visiškai laisva forma.

U9yCPwi.png

Link to comment
Share on other sites

Hey ! Tikrai norėčiau "pabazarinti" su tokiu žmogumi, kolkas esame sukurę vieną LT firmą, Jei kažkiek besidomi tokiomis firmomis, numesk savo kontaktinius duomenis. Arba jei nenori nemesk, tai tavo pasirinkimas *rofl*

 

Numetu steam, ir myvtc.net profilius galėsi pasižiūrėti kaip kas ;)

 

Steam grupė: http://steamcommunity.com/groups/ets2mpbudo

myvtc.net įmonės pareiškimas: http://myvtc.net/r/38496

 

p.s myvtc.net prieinamas ir lietuvių kalbą. 

 

- Pagarbiai, pavelas (myvtc.net vertėjas).

Link to comment
Share on other sites

Sveiki :D o nusipirkus scandinavia dlc veiktu jisai multiplayeri?

Žinoma, galėtum tada po Skandinaviją (Švediją, Norvegiją, Daniją) važinėti žaidime.

 

P.S. šitoj temoj visokių nesąmonių nerašom, pavadinimas yra pristatymai, taigi, norėčiau, kad čia būtų tik pristatymai, šeip jei klausimai kyla, prašom sukurti naują temą, ačiū.

U9yCPwi.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sveiki tautiečiai, vilkikų mylėtojai! Taigi esu Adomas iš Klaipėdos man 21-ieneri, žaidžiu ETS2 turbūt kaip ir temos kūrėjas nuo 2013metų tiksliai pasakyti negaliu, bet tikrai netrumpai. Taigi tikiuosi sutikti jus žaidime ir mūsų Lietuvėlės broliukų vis daugiau rinksis ir sės už vilkiko :)

 

Sėkmės jums, jei sutiksit, nebijokit pasisveikint nesikandžioju :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveiki, esu Pijus iš Pasvalio. Man 15-lika metų. ETS2 pradėjau žaisti nuo 2015 metų pradžios ir tikrai labai užkabino, tad vakar nusprendžiau įsigyti legalią versiją ir išbandyti ETS2 Multiplayer. Esu Skania'jos mėgėjas ir nelegalioje versijoje turėjau bene geriausiąją, bet, deja, teks pradėti iš pradžių... Šeip laukiu nesulaukiu kada mes, lietuviai, žaidžiantys ETS2 Multiplayer susivienys, ir darys convoy'jus, meeting'us ar tiesiog leis linksmai laiką.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hey ! Tikrai norėčiau "pabazarinti" su tokiu žmogumi, kolkas esame sukurę vieną LT firmą, Jei kažkiek besidomi tokiomis firmomis, numesk savo kontaktinius duomenis. Arba jei nenori nemesk, tai tavo pasirinkimas *rofl*

 

Numetu steam, ir myvtc.net profilius galėsi pasižiūrėti kaip kas ;)

 

Steam grupė: http://steamcommunity.com/groups/ets2mpbudo

myvtc.net įmonės pareiškimas: http://myvtc.net/r/38496

 

p.s myvtc.net prieinamas ir lietuvių kalbą. 

 

- Pagarbiai, pavelas (myvtc.net vertėjas).

Yra gyvų?

Link to comment
Share on other sites

  • HumaneWolf locked, unlocked and locked this topic
  • HumaneWolf unlocked this topic
  • 1 year later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.