Jump to content

Tagi na TAB rodem ze Steam


sKilloWsky

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Tag firmowy na TABie

Opis Sugestii: Ostatnio jest dużo pomysłów na tag firmowy na TAB'ie, po wprowadzeniu tagów przy nicku nad ciężarówką. Proponowali pełne nazwy na TAB'ie, lecz problemem była długość nazw.

Wpadłem na pomysł, aby ustalić osobne tagi jak to jest na Steamie, gdy się tworzy grupę (drużynę). Tam jest pełna nazwa - wyświetlała by się tak jak teraz kolorowo obok nicku nad ciężarówką, oraz drugi tag tzw. krótki, tak jak to jest na steamie, gdzie można wklepać np. 3 litery. Ten tag pokazywałby się właśnie przed nickiem na TAB'ie zamiast pełnej nazwy firmy, tak aby się tab nie rozjeżdzał. Myślę, że dodanie skrótu taga będzie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ naprawdę brak informacji o firmie na tabie jest czym istotnym, jak się mija większą ilość graczy to nie wiadomo czy są w konwoju czy jako niezrzeszeni gracze, dowiadujemy się dopiero o tym jak ich miniemy.
Przykładowe obrazki: Wybaczcie za brak estetyki, ale nie jestem profesjonalnym grafikiem, chciałem tylko pokazać zamysł ;)

XrEZahs.jpg


Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Nie będę przekonywał, że moje rozwiązanie jest najlepsze, to ludzie muszą przemyśleć, czy ten pomysł będzie najlepszym.

logo%20biale.png

 

Link to comment
Share on other sites

Była propozycja i zdaję sobie z tego sprawę, lecz tam proponowali pełne nazwy, administracja je odrzuciła z racji długości nazw i ewentualnego znikania nicków, rozjeżdzania się TAB'a.

 

Tutaj zaproponowałem skróty tagów tak jak jest przy tworzeniu grup na steamie, np max 3-4 litery.

 

Proponuję dołączenie do kręgów moderacji jeśli chcesz rozdawać warny, póki co to Ty powinieneś dostać warna za bawienie się w rolę moderatora.

Skupmy się na propozycji.

logo%20biale.png

 

Link to comment
Share on other sites

Zdaje mi się @OficerPL, że koledze @sKilloWsky chodzi o trochę co innego, więc spokojnie ;).

Co do tematu ... - TAGi 'rodem ze Steam' wyobrażam sobie nieco inaczej.

Nie tyle wpisywanie, co tak jak to wygląda w CS - wybierasz TAG z grup w których jesteś uczestnikiem na Steamie ...

I to by było najlepsze! Przynajmniej utrudniłoby to podszywanie się ;).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

O tak ta propozycja byłaby najlepsza, lecz nie wiedziałem, czy jest to możliwe ze strony technicznej.

Wtedy też czytałoby short tag, bo na steamie jest z tego co pamiętam ograniczenie do kilku literek :)

 

Tagi rodem ze steam kojarzyłem po prostu z ograniczeniem literowym do kilku liter jako short tag z tworzenia drużyn.

logo%20biale.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Jak jest w opcjach ETS2MP możliwość wpisania tagu i zmiany koloru (widzianego na świecie) to można by było dodać jeszcze jedną linijkę gdzie wpisywałoby się skrót tagu (ten na TABie). Rozumiecie :) ?

 

Fota przykładowa:

158_tag.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Propozycja według mnie bardzo ciekawa, a zarazem bardzo przydatna. Tak jak było wspominane - zmniejszyło by to na pewno w jakimś stopniu podszywanie się. Także przydałoby się również wyróżnić "ShortTagi" jakimś kolorem, aby tzw. "tabelka" była czytelniejsza ;) 

Link to comment
Share on other sites

Skoro jesteśmy już w temacie TAG'ów to można by od razu zrobić Chat-Tagi

 

Przykład:

810_chatag.png

 

Podsunąłes bardzo zajefajny ale to zajefajny pomysł! Jestem za! Najlepiej gdybyś założył osobny temat. :P Polać mu!

 

 

Co do tematu tagów na tabie.

Dla mnie jest to denerwujące nie wiedząc z jakiej firmy jest osoba z którą rozmawiam.

Tak mnie to wkurza, że czasami mam chęć, żeby czas się cofnął do czasu, kiedy tagi ze steama były widoczne na tabie. No ale tak się nie da. :P

Także fajnie gdyby ten pomysł został zrealizowany. Trzymam kciuki! :D

  • Upvote 3

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Temat wisi już ponad 1,5 miesiąca, ale widać brak jakiejkolwiek aktywności osób odpowiedzialnych za moda.

A szkoda, bo warto byłoby to wprowadzić, a jeśli nie to zamknąć temat aby ludzie nie łudzili się, że te tagi będą widoczne na tabie.

  • Upvote 2

logo%20biale.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.