Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Witam


ZyZiO!

Recommended Posts

Witam mam do poruszenia Problem co raz większy zbyt mało adminów Serwer 2 wogole ich nie ma Wczoraj raportowałem goście trolowali blokowali cały czas nic z mojego raportu  było 1900 osób na serze nawet jedno Admina nie było moze zacznijcie nowy rekrutowac np Serwer jeden jest to samo są godziny nie mam wogole Adminów.

Link to comment
Share on other sites

Nie oszukujmy się, że serwerem priorytetowym jest EU1 (jakby nie patrzeć) i to na nim zawsze będzie najwięcej adminów. EU2 swego czasu w ogóle było Freeroam, gdzie admin nie miał nic do gadania i według mnie ten stan rzeczy utrzymuje się w pewnym stopniu chociaż po za zdjęciem ogranicznika ten serwer jest taki sam jak pozostałe.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

EU #1 jest głównym serwerem, i tam większość adminów spędza swój czas 'pracy' i jest to zauważalne :)... niestety ale jak wiadomo - NIE ZAWSZE może ktoś być online.

Tak jak obrał to w słowa @WooQash - EU #2 jest serwerem trochę takiego 'bezprawia' ;), więc na obecność adminów raczej nie ma co za specjalnie liczyć.

Nie wiem jak tam sprawa się ma do EU #3.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Podejrzewam, że EU#3 straci na popularności po powiększeniu ilości slotów na EU#1.

Moim zdaniem admini powinni skupić się najbardziej na EU#1 (tak jak jest teraz), gdyż gra tam najwięcej osób.

Tu się nie zgodzę......

Moim zdaniem jeśli na 2 gra ponad 1000 osób też powinno się "pilnowac" takiego serwera.

 478f0e_f32e454088154e4183bcc86299f7e92a.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, ale dwójka była Freeroam jak to już ktoś wspomniał (nie wiem czy w tym temacie czy w innym) i tak chyba zostało. Ale jak nie ma za dużo adminów to trzech serwerów nie da się pilnować w 100%. Są jeszcze serwery Asia i US, tam też pewnie są gracze, których uważa się za trolle.

Link to comment
Share on other sites

Administrator nie robot, zastosowanie "na jego miejsce wchodzi drugi" nie będzie funkcjonowało, MP to nie przedsiębiorstwo, że każdy ma ileś godzin pracować, Administratorzy jak mają czas to są na serwerach, nie można wymagać ich obecności 24 godziny 7 dni w tygodniu. Zrozumcie, że każdy tutaj ma też swoje życie prywatne.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I tutaj jest swego rodzaju problem. 

Teraz powstaje co raz to więcej serwerów. Admini skupiają się głównie na EU#1. Nie wiem co z pozostałymi serwerami, ale sądzę, że nie ma tam żadnego administratora, może są wyjątki (mogę się mylić, nie wiem jak tam macie to rozplanowane, ale na to wygląda). Szkoda, że gracze nie mogą zobaczyć ilu adminów siedzi na danym serwerze. W tym momencie najlepiej jest nagrywać, ale wiadomo - nie każdy ma do tego sprzęt. W większości przypadków jest tak, że zanim admin zobaczy, zacznie specować podejrzanego, to ten już się zachowuje jak aniołek. I później obrywa ten co wysyłał report. (Miałem taką sytuację, gdzie dostałem kicka za reportowanie).

 

Ja myślę, że tutaj administracja powinna się zgrać, choć wiem będzie to trudne zadanie, bo każdy zapewne będzie chciał być na EU#1. No ale niestety. 

Było tutaj wspomniane coś o "bezprawiu" na EU#2. Okej, może być bezprawie, ale tylko wtedy jeśli na całym serwerze będzie strefa bezkolizyjna. Chociaż nie wiem, czy to i tak coś pomoże, bo zawsze można inaczej dać komuś w kość (np. obrażanie, używanie wulgaryzmów, poniżanie). 

 

 

Póki co starajmy się robić SS'y bądź filmy, bo jak się ogląda streamy adminów, to widać jaka jest "kolejka" zgłoszeń. Często bywa tak, że po prostu zgłoszenie jest kasowane bez konsekwencji, bo się sytuacja unormuje. Praca admina wydaje się łatwa, ale to jest przesrany obowiązek. I nie mówię tutaj od siebie tylko, ale poznawałem opinie wielu adminów. Co tak naprawdę admin  ma z gry? Prawie nic. Może jakieś nieliczne konwoje. A tak to klapa. 

 

 

Dziękuję, skończyłem swoje przemówienie xd

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Co do informacji o ilości adminów na danym serwerze jestem przeciwny, aby ta opcja była udostępniana do wglądu przez zwykłego użytkownika/gracza, troll który zobaczy że na serwerze nie ma admina będzie odwalal podwójnie bo będzie wiedział że nikt go nie ukara, a nie wszyscy nagrywają/screenuja. Moim zdaniem powinna być taka informacja dla administracji (o ile czegoś takiego już nie ma), aby wolny admin mógł wybrać serwer gdzie jest mniej członków ekipy i wspomóc kontrolowanie graczy.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.