Jump to content

I Konwój Przyjaźni - 02/07 godzina 16


Recommended Posts

Witajcie!

Jak już z tytułu wątku możecie wywnioskować, że chcę Was zaprosić na konwój. :)
Głównie chodzi mi o fajną zabawę, a nie o jakieś deale do firm.
Jako iż być może nie jestem lubianą osobą ze względu na to, że miewam straszne lagi + reportuje czasem niepotrzebnie ludzi, postanowiłem, że najlepiej będzie, byście mogli mnie zobaczyć w akcji i też pogadać wspólnie. :)


Zacznijmy od miejsca zbiórki.

Jest nim wjazd na autostradę A4 w kierunku Wrocławia (od strony Katowic rzecz jasna. ;) ).

Zacznę najpierw od tzw. VIPów.

Ich miejsce, tzn. mnie + może jeszcze jednego organizatora oraz prezesów firm, znajduje się zgodnie z oznaczeniem zdjęcia.

ets200ivi.png
Pozostali ustawiają wg poniższego zdjęcia.

ets200zrz.png

Jest możliwość alternatywna, by stanąć po stronie w kierunku Katowic, ale nie warto tego robić. :)


Trasa jest z góry ustalona - zaczynamy z Katowic, kończymy w Aberdeen.
Mapka jest dostępna pod tym linkiem http://i.imgur.com/nbSVhSP.png.

Kanał TS zostanie na czas konwoju stworzony na serwerze TS ETSa2MP.

Regulamin konwoju

  • Uczestnikiem konwoju jest osoba, która w dniu konwoju ukończyła minimum 15 lat i ma za sobą przynajmniej 1 rok doświadczenia w grach symulatora ciężarówki.
  • Organizator odpowiada za niewłaściwe zachowanie uczestników konwoju i ma prawo wysłać report do gameadmina lub zgłosić to po zakończeniu konwoju (wymagane nagranie wideo!).
  • Podczas konwoju jedziemy zgodnie z przepisami ruchu drogowego.
  • Prezesi firm mają prawo nie pojawić się na konwoju, ale w tym wypadku proszeni są o wysłanie zastępcy w ich miejsce (wysyłając odpowiednią informację do organizatora).
  • Organizator w przypadku sytuacji w wymienionych powyżej ma prawo do pauzy konwoju w dowolnym momencie i miejscu poprzez odpowiedni komunikat głosowy.
  • Prędkości obowiązujące podczas konwoju: w mieście -> 60 km/h, na autostradzie -> 75 km/h.
  • Odległość pomiędzy uczestnikami ruchu wynosi 75-100 m.
  • Organizator ma prawo odwołać konwój bez podania przyczyny.
  • Dodatkowe informacje odnośnie jazdy będą podane przez organizatora na teamspeaku przed wyjazdem w trasę.

Mam nadzieję, że w ten sposób miło spędzimy wspólnie ten czas.

Dlatego zapraszam na...

I Konwój Przyjaźni!!!

Więcej informacji u organizatora. :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Miałem trochę problemy przy jej tworzeniu (Bo z tego co mi się udało znaleźć nie ma w okolicy Newcastle ani moim zdanie w ogóle w UK trasy A090) ale udało mi się utworzyć mapę konwoju.

 

Przy okazji postój na drugiej stacji jest po lewej stronie drogi, czyli idealnie bez zawracania możemy tam zjechać ;)

 

Oto mapa

(Kliknij aby powiększyć)

nbSVhSP.png

 

 

A tutaj link do wklejenia obrazka do pierwszego postu (Jeśli zajdzie taka potrzeba)

http://i.imgur.com/nbSVhSP.png )

Link to comment
Share on other sites

@wwwkacper8 i @kubasuperrrr - dziękuję za zgłoszenie. :)

Już za niedługo konwój.

Nie wiem, czy posiadacie Raven Design Pack, ale moja ciężarówka jest ubarwiona właśnie dzięki temu DLC.

Dlatego nie dziwcie się, że moje malowanie może być stockowe.

W razie czego, po wejściu na mój profil na WoT możecie zobaczyć zdjęcie ciężarówki. :)

EDIT:

Proszę o łączenie postów! / PatrycjaPL

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.