Jump to content

Galeria H&C Logistics


Recommended Posts

Siema! Pierw ta galeria miała być po to, aby kierowcy naszej firmy wrzucali skriny, ale jeśli wy spotkacie nas w trasie, również dodawajcie skriny. Zabawcie się w Truckspotterów!

 

A teraz aby nie skończyło się na gadaniu, pierwsza dawka skrinów!

 

82576690214509734622.jpg

Od lewej: MaRk3R, ja, Grubson

 

23158338616939416200.jpg

Grubson i ja

 

94142750220377624920.jpg

Bez pozowania, to tylko w trakcie parkowania.

 

16272785079530845612.jpg

W ulewie radzimy sobie tak samo jak w suchych warunkach!

 

18715719247945226149.jpg

Kwestia perspektywy (u nas nie brakuje perspektyw [na przyszłość]!)

 

45345018968048380810.jpg

Zabawa z efektami: Efekt rybiego oka


93600467802595214653.jpg

Czekamy na elota, który się jednak tak szybko nie zjawił.

Zagraliśmy wg. reguł Top Gear: Jeżeli ktoś ma kłopoty, nie czekamy na niego, odjeżdżamy.

 

77612122883204579343.jpg

Po trasie...

 

Do zobaczenia!

 

  • Upvote 3

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Czerwik, Grubson, fajnafaza(dalej nazywany "faza") i ja, jechaliśmy trasę z Wiednia do Mannheim, bo w sumie tam się rozdzieliliśmy.


 


Od lewej do prawej: faza->War-Maz->Czerwik->Grubson


87219588509945087576.jpg


67950819834885467733.jpg


 


Tam słońce, a tu my...


61625353819251317670.jpg


 


Postój w Mannheim


57508483108116279132.jpg


08629380807730093743.jpg


92155563519039543012.jpg


 


Potem spotkały nas (no dobra, mnie) problemy z wyjazdem z bramy na parking


 


 


I to by było na tyle, mało skrinow, nie było gdzie robić, bo to prawie sama autostrada.


W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałem możliwość kupna nowego towarzysza do pracy w H&C ;) Moje Volvo zaraz po wyjechaniu z saloniku we Wrocławiu zostało rzucone na głęboką wodę i przetrwało chrzest bojowy. Prawie 24h w grze i nieco ponad 2600 km na blacie, to efekt ekonomicznego jeżdżenia zgodnie z przepisami głównie po terenach Skandynawii.

 

Fotka po wyszorowaniu dzielnego Volvo ;)

 

239oU2X.jpg

 

 

 

Przy okazji, bardzo serdecznie pozdrawiam kilka osób które miałem okazje spotkać po drodze, m. in. Wooqasha, Firestartera93, QazMatiego i jego towarzysza, dwóch EAGLESów oraz Michała oraz Karola z firmy ADR (Przynajmniej w moim towarzystwie ADR wykazał kulturkę :P )

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!

 

Pierwszy raz składam jako taką relacje wykonaną "z mojej ręki". A było co focić. Dzisiaj w nocy odbył się "Ceglany konwój". Był to test naszych umiejętności jazdy ze skrzynią sekwencyjną, jak i umiejętność jazdy w przeciążoną naczepą. Śmiechu wartę ale coś osiągnęliśmy.

 

Konwój: Ceglany Konwój

Trasa: Poznań - Kraków (Przez Ostrawę i Bańską Bystrzycę)

Uczestnicy: elot360PL, Grubson[PL], War-Maz[PL], pyrrra [PL][ENG], Seba <PL>

 

Wrocław, serwis. Zdjęcia ze startu w Poznaniu nie mam (Gdyż gdy wyjeżdżałem z serwisu jakiś dekiel wjechał we mnie i poleciałem, a aparat tego nie przeżył), za to mamy fotkę tutaj. Popytaliśmy miejscowych czy nie chcą cegieł po okazyjnej cenie. Zgodzili się na całe 125t. Warmaz swoją naczepę odstawił, jednak jeszcze w mieście jego truck doznał awarii hydrauliki, i musiał zostać. Pozdro dla ekipy ETG których spotkaliśmy ;)

 

Q9UYmvl.jpg

 

 

Okolice Wrocławia, stacja benzynowa. Dłuższa przerwa na stacji, bo te cegły tak podnoszą spalanie... Średnia wynosiła ponad 100l / 100km.

 

IdhFeKf.jpg

 

 

Perypetie Ostrawy, stacja benzynowa. Nasz pilot Seba musiał nas niestety opuścić, ale raczył jeszcze poczekać aż dołączy do nas drugi pilot pyrrra bo temu opona popuściła i gdzieś w polu ją wymieniał.

 

M0Xmmjb.jpg

 

 

Okolice Rużomberoka. Aż wstyd było by nie uchwycić takiego krajobrazu! A pyrrra dzielnie ostrzegał kierowców z przeciwka co się święci (Szkoda że z racji realnej godziny było ich nie wielu :( )

 

rAeUNgz.jpg

 

 

Bańska Bystrzyca, serwis. Zawitaliśmy nawet tutaj. Po zjedzeniu czegoś co miejscowi nazywają obiadem poszliśmy na miasto się spytać czy nie chcą cegieł. Chętnych nie brakowało. Padło na Grubsona który powiedział że dalej nie jedzie, i poszedł spać. Cóż było robić, ruszyliśmy już na północ w stronę grodu kraka we dwóch.

 

sJNlaDA.jpg

 

 

Rużomberok. Coraz dłuższa jazda sprawiała że bardziej oswajałem się ze swoją skrzynią sekwencyjną. Niestety kiedy oczekiwałem swojego pilota w miasteczku, pyrrra poinformował mnie że jego Magnum padło całkiem. A podobno zrobili co trzeba na serwisie w Bańskiej...

No nic nie pozostało nic innego jak jechać samemu.

 

zIA2MIS.jpg

 

 

Kraków. Po drodze w Chyżnem po raz enty uzupełniłem mały zbiorniczek po kurek. Szkoda tylko że aparat wyzionął ducha. Dopiero tutaj na końcu podróży mogłem kupić baterie, bo w górach facetowi się skończyły. Mina krakusów kiedy 125t wjechało do miasta przy 100km/h, bezcenna. I tak swoją podróż zakończyłem w firmie SanBuilders. Efekt? I mieszkańcy Wrocka i Bańskiej szczęśliwi, i klient zadowolony.

 

OLSHbsZ.jpg

 

 

Podsumowując wypad. Ja i Grubson na pewno obsługujemy lepiej sekwencje niż kiedyś, a zabawa była przednia. Szczególnie zawody w "Kto spali szybciej paliwo na 1000km". Chyba wygrałem bo mnie się udało na odcinku ok 20km... Jak te cyferki ze spalaniem i zasięgiem szybko leciały :P

 

Tyle na dzisiaj.

 

Szerokości!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Konwój: I Konwój Przyjaźni

Trasa: (Katowice) Wrocław - Aberdeen

Organizator: arusf 2011 [PL/EN]

Przedstawiciele H&C: elot360, MichuQ

 

Wrocław, serwis. Oficjalnie konwój (Prócz tego że wcześniej) miał rozpocząć się na Górnym Śląsku, jednak na dobre rozpoczął się w mieście spotkań. Tutaj zdjęcie naszej dwójki.

 

bHt0r7u.jpg

 

Organizatora

 

Z4lW97l.jpg

 

Firmy RISA

 

ezYQgfM.jpg

 

Oraz przedstawiciela firmy EURO TRANZIT

 

IK8zMI6.jpg

 

 

Okolice Wrocławia, parking. Postój na ogarnięcie całego konwoju. Skończyło się większym młynem niż się rozpoczął, kilku z nas wystartowało na podbój kosmosu, mnie za to zebrało się na zwiedzanie podziemi. W między czasie do Konwoju dołączył się AKUKU z firmy RISA oraz POLSPED.

 

Tdur8E4.jpg

 

 

Trasa Lipsk - Drezno, stacja benzynowa. W tzw między czasie do konwoju dołączyli Wilk oraz fricek UNION-SPEED.

 

DchLj0w.jpg

 

7Rt1SJy.jpg

 

 

Trasa Lipsk - Dortmund. Konwój eksplodował w ilość zdarzeń niezamierzonych. O to jedno z nich. Pozdrowienia dla przypadkowego kierowcy który po wczytaniu profilu jednego z uczestników "rozpierduchy" wrócił się do Lipska z prędkością ponad dźwiękową...

 

353uxcV.jpg

 

 

Dusseldorf, serwis. Jedno z kilku przegrupowań i przerw. Weź tu ogarnij co który i gdzie. Jednocześnie parę osób "zaginęło w akcji".

 

hmyPTOy.jpg

 

 

Port w Tyne. Nie było czasu żeby robić fotki na emocjonującej trasie z Niemiec do portu w Ijmuiden, bo ja gdyż zostałem porzucony goniłem za resztą. Później mój kolega z firmy także się zgubił, i po wrzaskach na TS gdzie w końcu wszyscy są (Bo dostaliśmy info że są w Amsterdamie, a tak nie było, zamieszanie poszło na marnę :P) w końcu się odnaleźliśmy. W między czasie kilka osób opuściło przed wcześnie konwój, a szkoda :(

 

OeXTWBW.jpg

 

(Normalnie Actrosy opanowały EU :P)

dzp6Kme.jpg

 

 

Okolice Birmingham. MichuQ postanowił zostać w mieście i popytać się miejscowych o Richarda Hammonda. RISA niestety także przedwcześnie się pożegnała. Ale żeby nie było że ludzie tylko odchodzą, dla odmiany dołączył do nas Riczi. Pozdrowienia dla Krisa H&V którego spotkaliśmy ;)

 

9Um01mI.jpg

 

 

Liverpool. Do naszego już małego konwoju dołączył kolejny kierowca, Fredka Monster.

 

43urwox.jpg

 

 

Aberdeen, serwis. Po małym wyścigu z Edinburgha do Aberdeen, zgubieniem po drodze Fredki, oraz złamaniu kilku przepisów dojechaliśmy do naszego celu podróży. Jak się później okazało Vectrix Trans także miał tu cel swojej podróży, oczywiście was pozdrawiamy.

 

QqxWSvI.jpg

 

 

Po konwoju zrobiliśmy sobie jeszcze nielegalne wyścigi po UK i utworzyliśmy dwuosobowy Rajd Edinburgha. Zdjęć nie mamy by nie było dowodów :P

 

Podsumowując konwój, praktycznie trasa z góry ustalona była tylko w planach, w rzeczywistości prócz jechania kilka razy nie w tą stronę, podróżowaliśmy raz tu, raz tam... Usprawiedliwia to tylko że organizator pierwszy raz miał na głowie taki duży konwój (W sumie jak na pierwszy raz nawet dobrze poszło). Pomijając wpadki, wypadki i szalone zachowania na pustych wyspach konwój był super, a ja poznałem wielu miłych ludzi, niektórzy może nawet będą ze mną pracować, kto wie ^^

 

Dziękuje za uwagę.

 

Szerokości!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trasa: Poznań-Lille

Nasza ekipa: KOZIK PL, War-Maz, fafa191, Patryko34441

Goscie: karoliwan

 

Poznań. Armia H&C Logistics szykuje się do konwoju.

02990734904972258702.jpg

 

Granica niemiecko-belgijska. Czekamy na "zgubionych": fafa191 oraz KOZIK PL

26760809058389188969.jpg

A poniżej: KOZIK PL i fafa191


66878406946377430825.jpg

 

A teraz czas na zdjęcia z reszty trasy, zrobione przez KOZIKa

 

Liege, warsztat. Czekaliśmy na Patryko, który pojechał się rozładować.

11707533_656214234523246_503760365783343

 

Po dojeździe do Lille i rozładowaniu się, pojechałem z fafa191, Patryko34441 oraz KOZIK PL do Calais...

...tam Kozik i fafa zdawali kurs ADR, a Patryko asystował mi.

 

 

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

Skromna fotorelacja z ostatniego większego konwoju.

 

KONTRAKT 001

Organizator: European Transport Group

Trasa: Białystok - Oslo

Przedstawiciele H&C: Warmaz, WooQash, Riczi, elot360

 

Białystok, ITCC. Kilka minut przed odjazdem, jak widać ITCC opanowane kompletnie. Było nas podobno nieco ponad 30 osób jeśli dobrze pamiętam.

 

ei9pMvP.jpg

 

A tutaj nasza skromna grupka "Pomarańczowych" :P

 

fnJetYs.jpg

 

 

Przejście graniczne w Kołbaskowie. Pierwszy zamierzony postój. Prócz tego że przyblokowaliśmy trochę korytarz międzynarodowy na Berlin, a ja z powodu lagów ładnie zaliczyłem murek w Szczecinie nadal było bardzo miło. Stan osób które dostały bana podczas konwoju wynosił 1. Prócz jeszcze nie zbyt przyjemnego zacięcia SkyLine'a z FBN'em atmosfera na TS i na czacie, miodzio.

 

lDM5lUc.jpg

 

 

Helsinborg, serwis. Może i konwój był fajny, ale lagi na Skandynawii dawały w kość nie tylko mnie. Po uprzednim wystrzeleniu WASYLa prawie do morza mój Volviak postanowił zabawić się w prom kosmiczny. Rurę wylotową z silników już miałem na haku :P Po znudzeniu się mojej misji kosmicznej za pomocą czarów pojawiłem się w tej mieścinie, i dla bezpieczeństwa innych po prostu zaniechałem dalszego uczestnictwa. Ja liczę że nic nie straciłem, a reszta za mną płakała :P

 

l6vkltm.png

 

 

Tak prócz tego ostatnio do Poznania kupiłem używaną naczepę firmy TradeAux od jakiś brytoli. Po wyszorowaniu i odrobaczeniu zaczęła mi służyć co jakiś czas, Naczepa zdążyła ze mną objechać Polskę oraz wrócić na moment na ziemię jej ojczystą. Jedno z wielu zdjęć jakie jej zrobiłem, piękna prawda?

 

uPsJfwl.png

 

 

Tyle na dzisiaj.

 

Szerokości!

Link to comment
Share on other sites

Dwie foteczki z mojej wielkiej wyprawy na której zrobiłem 4391 km! Trasa rozpoczęta w Salzburgu skąd udałem się do Katowic, z Katowic do Sheefield, z Sheefield za pomocą czarów poleciałem do Aberdeen, a z Aberdeen zrobiłem trasę życia objazdem przez Gronigen, okolice Bremem, Pragę, Brno, okolice Linz do Klagenfurtu. Ta ostatnia zeszła mi na 2 374 km! Dopiero w trakcie tej trasy przypomniało mi się że mam aparacik :P

 

Zielone światło na focenie!

 

he7ClQA.png

 

 

 

I piękny austriacki krajobraz, wielkie jezioro, wielkie góry, wielkie ceny na bramkach...

 

Y4Lniun.jpg

 

 

 

Pozdrawiam!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie!

 

Wszyscy wrzucają zdjęcia z ostatniego eventu, to czemu mam być gorszy ;)

 

 

 

Duisburg. Kilka knotów praktycznie tuż przed wyjazdem pierwszej osoby z LKW. Tutaj nasza skromna ekipa która wbrew pozorom nie była najmniej liczna :P

 

92pxzBv.jpg

 

Tutaj ogólny widok na wszystkich znajdujących się na terenie firmy LKW.

L6STIbT.jpg

 

Serwis.

y29LxBh.jpg

 

Randomy na Hotelu.

7nCxood.jpg

 

Oraz reszta na terenie NBFC.

oyksgjz.jpg

 

 

 

Stacja benzynowa za Stuttgartem. Pierwsza jako taka planowana przerwa. Główną atrakcją był Łomżing i Smażing leżąc na boku swoją ciężarówką. Tą zabawę zaprezentował ElectroMusic!, reszta pochwyciła bo ktoś na stacji postanowił się wczytać :P

 

K5cCrXy.jpg

 

dI8VABS.jpg

 

H7ub4jI.jpg

 

 

 

Dresden, teren firmy Euro Acres. Może zdjęć nie wiele ale po prostu nie było kiedy się zatrzymać i cyknąć fotkę aparatem na zęby. Nie mniej jednak zabawa była przednia chociaż na TS. Jak widać na sam koniec dojechali tylko najlepsi, najwytrwalsi, i oczywiście ci których nie dosięgła ciężarówka trolli ;) Pozdrowienia dla Jakubeusza który bardzo oryginalnie przywitał nas w bramie firmy, szkoda że uciekł zanim mu fotkę cyknąłem :(

 

SGuC4il.jpg

 

Podsumowując jeszcze raz konwój, tym razem jeszcze z innej perspektywy. Na początku w Duisburgu koło 60 osób. Stan na koniec konwoju wynosił ledwo 30! Pomijając że jakieś 20 przed przerwą odpadły (Pozdrawiam gracza który przed Stutgartem poleciał w stronę słońca :P )

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Byłbym zapomniał ;)

 

Katowice, Stokes.Kubexem postanowiliśmy jeszcze zasuwać do Polski, kilometr same się nie nabiją ;) Pozdrowienia dla gracza Sebek który mam nadzieję jak dylu [PL] także dostanie banicje na jakiś czas ;) Ja nie toleruje przeklinania.

 

dCFBhDd.jpg

 

Dziękuje jeszcze raz wszystkim uczestnikom i liczę na kolejny konwój (Tak tak przy o wiele mniejszej temperaturze). Liczę że na kolejnej edycji zrobię sobie w końcu zdjęcie z TruckDriverem 

 

Szerokości!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzisiaj tylko jeden screen, który przedstawia naszą ekipe przed konwojem.  Ekipa to od lewej, nasz nowy Rekrut, Kruku1911, następnie Deymien, dalej War-Maz, a po lewej, nasz nowy rekrut, M!LL3R


 


89437842825870740579.jpg


 


Postój w Brnie


  • Upvote 1

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kupiłem nowy aparat i nowego drona, bo mojego starego przejechał zestaw H&C Logistics :D

Stwierdziłem że trzeba nowy sprzęt wypróbować, to wziąłem go na wczorajszy konwój.

 

Poznań, garaż. Ostatnie przygotowania do startu konwoju z Poznania do Wielkiej Brytanii.

 

25095548524055970128.jpg

 

Stacja paliw, okolice miasta Helmstedt. Mały postój z tankowaniem i malutkim eksperymentem przy dystrybutorze.

 

80077055774325574035.jpg

 

Bruksela, firma LKW Log. Witamy na naszej sesji zdjęciowej z dnia 21.09 :)

 

38604030919531006523.jpg

48108455234639066579.jpg


25353556330053584154.jpg

40758108069688835719.jpg

 

To by było na tyle, dzięki za oglądanie!

  • Upvote 1

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.