Jump to content

Możliwość włączenia tagu firmy pod listą TAB


Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Możliwość włączenia tagu firmy pod listą TAB

Opis Sugestii: Aktualnie niestety nie widać tagu firmy na TABie, niektórzy, w tym ja, przyzwyczaili się do informacji o firmie pod tab, przeszkadza to nie będzie bo można włączyć/wyłączyć.

Przykładowe obrazki: 84660705339424688941.jpg

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Takiej jeszcze nie ma

  • Upvote 6

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

A powiedzcie mi, gdzie nicki się zmieszczą?

No a jak było dotychczas? Każdy miał przed nickiem Tag firmy, który był widoczny na Tabie. w momencie dodania opcji widoku na Tabie tagów firmy będzie jak poprzednio...

  • Upvote 2

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

Tagi są różnej długości, więc gdyby ktoś nie miał żadnego tagu, to byłoby puste pole i trzeba byłoby przesunąć nicki na prawo lub dodać osobną tabele co wiąże się z powiększeniem tabeli i zarazem większa tabela utrudniałaby widoczność podczas jazdy iiiiii znowu byłby tematy z pretensjami, że za duża tabela, utrudnia grę... bla bla bla..

A jakby dodać tag przed nickiem, nie patrząc na długość tagu, to wyglądałoby to nieestetycznie.

 

Jestem neutralny. Nie wiem, czy jest to aż tak potrzebne. Chyba, że ktoś mnie przekona innymi argumentami. :P

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Nick dostosowuje się do długości TAGu... żadne dodatkowe tabele, etc.

TAG ma ograniczoną liczbę znaków, dzięki czemu nicki nie uciekały by za bardzo.

Nie masz TAGu - masz nick w standardowym miejscu (skrajnie lewym miejscu) ustawiony ;) (tak jak jest teraz)

Nawet teraz niestety można spotkać sytuację w której nicki znikają w tabeli bo są za długie...

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Również jestem za tą propozycją by pod TAB-em znajdowały się jednak TAG-i było to takie fajne urozmaicenie jadąc obserwować czy nie mijamy aktualnie kogoś z jakiejś firmy.Teraz i owszem ktoś jak będzie jechał blisko zobaczymy, ale np. w mieście już nie będzie wiadomo jakie aktualnie znajdą się tam firmy.

A może dodać coś na zasadzie "ukryj/pokaż" TAG wtedy każdy sam zadecydowałby czy chce mieć szeroki TAB czy też wąski.

Do tego przecież mamy jeszcze świetne usprawnienie "przezroczystość TAB" jest to bardzo przydatne sam z tego korzystam i już nie trzeba wyłączać TAB-a tylko spokojnie można z nim jeździć! :)

Link to comment
Share on other sites

Leże i płacze ;) - takie to śmieszne.

Wytłumacz mi różnice w braku estetyki, skoro i tak teraz w tabeli mieści tylko 18 znaków (19 jest ucięty).

GzZ9C0K.jpg

Więc skoro ktoś będzie miał TAG w grze czy w nicku na STEAMIE nie odczujesz różnicy... wręcz na odwrót będzie właśnie estetyczniej bo w TAGu masz możliwość zmiany koloru, a w nicku na Steamie - nie.

Także w tym miejscu popieram właśnie te dwie wypowiedzi (od @VectorPL oraz @WooQash) - nie chcesz - możesz wyłączyć w opcjach.

Dodatkowo patrząc na tą tabelę zaryzykowałbym (tak jak napisał @WooQash), żeby ukraść kilka px z miejsca od ID, odległość lekko w prawo przestawić wraz z pingiem, i miejsce na nick + TAG by się powiększyło (+ TAG mniejszą czcionką).

Okej.

That's all folks.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem pewny czy pomysł z przeniesieniem tagu nad nick (w widoku nad ciężarówką oczywiście) przeszedłby z jednego aczkolwiek prostego względu. Mianowicie administratorzy gry posiadają takie rangi nad, a patrząc już na to co się dzieje w tej chwili wiele osób ustawia sobie czerwone tagi admin szpanując na dzielni. Oczywiście wprawne oko gracza wyłapie różnice, ale osoba, która ma styczność z grą pierwszy raz może mieć problem z odróżnieniem administratora od zwykłego gracza nawet w tej chwili.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.