Jump to content

Euro Truck Race Lipiec 2015 Edycja II (SS'y z wyścigu)


Recommended Posts

[PM System] Message to erykmoz(356): atobie co sie stalo ze w druga strone jedziesz :P

[21:19:13] [PM System] Message to erykmoz(356): mape obserwuje

 

Nie rozumiem czemu zrozumiałeś to że jedziesz w złą stronę. Powtórzę jeszcze raz, obserwowałem mapę ets2map i na wysokości pierwszego przejazdu kolejowego w Czechach wg mapy nagle zawróciłeś więc napisałem, nie wiem czemu to zrozumiałeś inaczej, chyba powinieneś trasę na pamięć wkuć następnym razem :P

 

Ale żeby nie było, przepraszam cię bardzo serdecznie za to że ci "dupę" zawracałem. Tylko błagam nie róbmy z tego międzynarodowego konfliktu błagam.

 

Dziękuje także wszystkich którym mogłem przewodzić i tym którym tym bardziej się przydałem.

 

Nie pozdrawiam Firmy Jager trans którzy podczas wyprzedzania nas rammowali (Kapitan Warszawa wie co mam na myśli), i jednego Turka który także miał zamiar, ale nie trafił.

Link to comment
Share on other sites

 

 
Nie pozdrawiam Firmy Jager trans którzy podczas wyprzedzania nas rammowali (Kapitan Warszawa wie co mam na myśli), i jednego Turka który także miał zamiar, ale nie trafił.

 

No niestety przez nich straciłem 4 minuty z powodu rammowania mnie i musiałem się wczytać (dostałem 34% uszkodzeń). Firma Jager Trans w ogóle nie umiała się zachować na drodze, spychała, zajeżdżała drogę. Szkoda, że mnie i innych uczestników wyścigu to spotkało :(

Link to comment
Share on other sites

No niestety przez nich straciłem 4 minuty z powodu rammowania mnie i musiałem się wczytać (dostałem 34% uszkodzeń). Firma Jager Trans w ogóle nie umiała się zachować na drodze, spychała, zajeżdżała drogę. Szkoda, że mnie i innych uczestników wyścigu to spotkało :(

To prawda ... Musiałem 3 razy obok przejeżdżać i za każdym razem na barierki ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.