Jump to content
Update 1.32 | It's time to downgrade! Read more... ×
Dzeriusz{ITC}

Euro Truck Race Lipiec 2015 Edycja II (SS'y z wyścigu)

Recommended Posts

Gratuluje organizatorom pomyslu na oznakowanie trasy :D. Widac nie trzeba blokowac drog, wystarczy kilka osob i gotowe :)

11235061_647587048710240_181532758450399

11703488_647587042043574_261226577150103

• Upvote 1

@L3chu Ja też. :P Ćwiczyłem na SP i MP (serwer EU2). :D

Było ciężko, ale wiem, jak będzie wyglądać cała trasa. :)

Będzie fajnie, gdy nagle parę osobom przejadą pociągi przed nosami gdy inne osoby przez nie może "przejadą". xD

Właśnie zastanawia mnie jak to będzie z pociągami, raz uda się przejechać a za drugim razem może być inaczej, a czasu trochę się na tym traci.  :huh:

@Dzeriusz - Maćkowi chodziło o to, że poprzez wciśnięcie F11 tracisz interfejs MP tzn. czat, powiadomienia i nazwy nad osobami. :D

Wtedy będzie afera :D

Nie, nie chodziło mi o to.

EDIT 18:04

Właśnie zastanawia mnie jak to będzie z pociągami, raz uda się przejechać a za drugim razem może być inaczej, a czasu trochę się na tym traci.  :huh:

Z tego co zauważyłem w niektórych miejscach pociągi zawsze występują w tym samym czasie. Nie wiem jak po aktualizacjach, ale jeżdżąc ze Szczecina do Brna wystarczyło zwolnić do 80 dzięki czemu przejazd zawsze się otwierał tuż przed wjazdem na niego i nie tylko ja tak miałem.

Ja przez 4 dni teraz treningu miałem zamknięte rogatki 2 razy. Ale jest wyjście z tego by nie hamować i nie stracić prędkości. Naciskać klawisz od szybkiego zapisu do czasu otworzenia się bramek. :) Sprawdzone na EU 1 :)

• Upvote 1

Ja przez 4 dni teraz treningu miałem zamknięte rogatki 2 razy. Ale jest wyjście z tego by nie hamować i nie stracić prędkości. Naciskać klawisz od szybkiego zapisu do czasu otworzenia się bramek. :) Sprawdzone na EU 1 :)

Dzięki, działa  :)

Guest
This topic is now closed to further replies.