Jump to content

powiększenie serwera


Guest

Recommended Posts

Moim zdaniem gdyby @Mwl4 pobierał jakiekolwiek profity z projektu MP,to na pewno studio SCS zaraz groziłoby palcem,ponieważ wykorzystywany jest ICH silnik graficzny i nie ważne czy gra MP napędza sprzedaż,chodzi o prawa autorskie itd.

Oczywiście mogę się mylić,jestem laikiem w tych sprawach,ale taki jest mój tok rozumowania w tej kwestii.

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. :)

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem gdyby @Mwl4 pobierał jakiekolwiek profity z projektu MP,to na pewno studio SCS zaraz groziłoby palcem,ponieważ wykorzystywany jest ICH silnik graficzny i nie ważne czy gra MP napędza sprzedaż,chodzi o prawa autorskie itd.

Oczywiście mogę się mylić,jestem laikiem w tych sprawach,ale taki jest mój tok rozumowania w tej kwestii.

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. :)

 

 

Kolego rozmawiałem z jednym z pracowników scs'u i oni nic do tego nie mają ;) 

Link to comment
Share on other sites

@Radex

No nie wiem czy takie bez sensu. W takiej nakładce można by wpisać takie komunikaty, które podałem gdzieś wyżej, lekko zmodernizowane, jeżeli ktoś by nie wyłączył, to lipa i nie wejdzie. Wiadomo, jeżeli byłoby to jako nakładka do wyłączenia to okej, ale gdyby blokowała całkowicie dostęp do forum/strony to podchodziłoby to pod przymusową czynność i prewnie jakieś leniuchy itd. nie miałyby zamiaru wyłączać :P

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem gdyby @Mwl4 pobierał jakiekolwiek profity z projektu MP,to na pewno studio SCS zaraz groziłoby palcem,ponieważ wykorzystywany jest ICH silnik graficzny i nie ważne czy gra MP napędza sprzedaż,chodzi o prawa autorskie itd.

Oczywiście mogę się mylić,jestem laikiem w tych sprawach,ale taki jest mój tok rozumowania w tej kwestii.

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. :)

ETS jest otwarty na mody, a MP to tylko i wyłącznie MOD, więc oni nie mają nic w tym kierunku... w sieci istnieją mody za które trzeba wyłożyć parę $$$, ponieważ ich wykonanie jest bardzo dobre.

Co do tematu - @mwl4 wypowiedział się dość jasno o swoich planach (nie będzie niczego wymuszał, ani pobierał żadnych specjalnych opłat), a Wy nadal niepotrzebnie błądzicie w różnych teoriach i niepotrzebnie może dojść przez to do zamieszek ;)

Jak wchodzicie na forum to na samej górze po prawej jest donate. My nie będziemy przesadzali, tak samo z reklamami. Reklam jest kilka, nie przeszkadzają w przeglądaniu, nie wyskakują jakieś ch*****a.

Ktoś kto nie chce nie musi, proste.

Multiplayer nigdy nie będzie płatny. Dążymy do tego aby każdy kto ma oryginalną grę mógł zagrać w multiplayer. Również do tego, że za pieniądze nie będzie można kupić specjalnych rzeczy.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

@Wexu Rozumiem i dziękuję za wyjaśnienie.Jak napisałem,jestem cienki jak Polsilver w tych sprawach i chciałem zaspokoić swoją ciekawość.

Teraz wiem o co chodzi a dalsze wgłębianie się w temat nie ma sensu.

Czytałem wypowiedzi @ mwl4 ,mnie tylko interesował temat- studio SCS a ETSMP.a kwestię teorii spiskowych i wyciąganiu kosmicznych absurdów,najlepiej zostawić panu Antkowi M.,specowi d/s nadzwyczajnych i niemożliwych. ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.