Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Ograniczenie prędkości w ciężarówce zgodnie ze znakami


Fafig

Recommended Posts

Ograniczenia do 50 potem do 70 itd. Ile by to było roboty aby zrobić kwadrat z takim ograniczeniem a tu z takim. Developerzy by nic nie robili tylko ograniczenia. Dla mnie w mieście jest przesadą ograniczenie do 60km/h wg. mnie lepszym sposobem na miasto był by automatyczny kick za przekroczenie tych 60km/h na dłużej niż przypuśmy 3 - 5 sek. a poza miastem zwykle ograniczenie ale do 95km/h bo 110 to lekka przesada. Rozumiem, że czasem trzeba podgonić np. konwoj ale jaka tu symulacja. ten kto chce sobie zrobić na czas traske z miasta do miasta to od tego ma EU2.

Według mnie pomysł twój by kick ludzi ze jadą w mieście powyżej 60 jest bezsensowny i niepotrzebny. Ponieważ są miejsca gdzie jedziesz 110 i nagle się miasto załączy i nagle kick masz. Mówię o jednym miejscu które jest na Skandynawii.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie w mieście jest przesadą ograniczenie do 60km/h wg. mnie lepszym sposobem na miasto był by automatyczny kick za przekroczenie tych 60km/h na dłużej niż przypuśmy 3 - 5 sek. a poza miastem zwykle ograniczenie ale do 95km/h bo 110 to lekka przesada.

 

Automatyczny kick za przekroczenie 60 w mieście?

To oznacza, że każdego by wywalało jakby tylko wleciał do miasta. Więc to nie ma sensu.

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Dla tego Matz napisał:

Dla mnie w mieście jest przesadą ograniczenie do 60km/h wg. mnie lepszym sposobem na miasto był by automatyczny kick za przekroczenie tych 60km/h na dłużej niż przypuśmy 3 - 5 sek. a poza miastem zwykle ograniczenie ale do 95km/h bo 110 to lekka przesada.

 

Zmienienie ograniczenia na „dla osobówek”, zmienia tyle, że na doradcy drogowym masz pokazaną inną dozwoloną prędkość.

Link to comment
Share on other sites

Głównie dlatego że te na znakach są dla samochodów a te na GPS dla ciężarówek (Chyba że się ustawi inaczej).

 

Pamiętajmy że w wielu krajach przepisy są różne jeżeli chodzi o prędkości dla ciężarówek (No może poza prędkościami w mieście). Na landówkach w Polsce możemy jechać 70, w Niemczech 60 a na landówce z Bratysławy do Wiednia aż 90 (To pewnie jakiś błąd bo nawet na znakach jest mniej...).

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem nie ma co dalej drążyć tematu. To jest jak uporczywe szukanie dziury w całym. Administracja wraz z deweloperami mp ustalili wspólnie na podstawie doświadczeń i błędów jak sprawnie ułożyć organizację ruchu drogowego a także jak ograniczyć piratów na drogach. Po drugie nie wyobrażam sobie jechać raz 80km/h a za następny kawałek 40km/h. W takim przypadku około 3 godzin zajęło mi przejechanie dystansu 1900 km. Nikt z obecnych nie jest świętoszkiem i ma swój rozum jak należy jeździć.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

No, ograniczenia z GPS i te ze znaków się czasami różnią :P

Prawo ;)

 

Moim zdaniem nie ma co dalej drążyć tematu. To jest jak uporczywe szukanie dziury w całym. Administracja wraz z deweloperami mp ustalili wspólnie na podstawie doświadczeń i błędów jak sprawnie ułożyć organizację ruchu drogowego a także jak ograniczyć piratów na drogach. Po drugie nie wyobrażam sobie jechać raz 80km/h a za następny kawałek 40km/h. W takim przypadku około 3 godzin zajęło mi przejechanie dystansu 1900 km. Nikt z obecnych nie jest świętoszkiem i ma swój rozum jak należy jeździć.

Co do kwestii 'świętości' - to się zgadzam jak najbardziej, ale w przypadku czasu przejazdu - to naprawdę mało nie spadłem z krzesła czytając to :). Naprawdę przejedź raz całą trasę przepisowo, i zobaczysz, że z tej gonitwy którą normalnie się urządza niewiele Ci przybędzie... a i spalanie spadnie ;).

 

Jak by każdy kierowca ciężarówki jeździł przepisowo to by nigdzie nie dojechał, wiesz co powiedział Litewski kierowca? w Polsce są tylko dwie wioski, Warszawa-Poznań a reszta to 90.

To nic nie wznosi... co gorsza - to właśnie pokazuje co raz to gorzej pojmowanie świata przez ludzi ;).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.