Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
10 hours ago, ElectroMusic! said:

W związku z brakiem czasu i innymi niedogodnosciami, jestem zmuszony zaprzestac kontynuowania i prowadzenia tego tematu.

Mam nadzieje, ze temat okazał się być użyteczny. ☺

 

 

To póki co przenoszę do archiwum, i czekam na wiadomość prywatną "Przywróć temat" :P

 

Link to comment
Share on other sites

Z dniem 1 stycznia 2018 roku, nie będę prowadzić dalej tego tematu, o ile kogokolwiek to interesuje. Do tego czasu temat będę aktualizować na bieżąco.

Nie mam pojęcia, czy ktoś w ogóle korzysta jeszcze z tego tematu.

Jest parę rzeczy, które mi po prostu nie odpowiadają/nie pasują oraz utrudniają nieco prowadzenie tego "kalendarza", a nie lubię robić czegoś byle jak i wprowadzać innych w błąd, co parę razy się zdarzyło, dlatego postanowiłem tak a nie inaczej.

Do zobaczenia na trasie. ;)

  • Like 3

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ElectroMusic! said:

Z dniem 1 stycznia 2018 roku, nie będę prowadzić dalej tego tematu, o ile kogokolwiek to interesuje. Do tego czasu temat będę aktualizować na bieżąco.

Nie mam pojęcia, czy ktoś w ogóle korzysta jeszcze z tego tematu.

Jest parę rzeczy, które mi po prostu nie odpowiadają/nie pasują oraz utrudniają nieco prowadzenie tego "kalendarza", a nie lubię robić czegoś byle jak i wprowadzać innych w błąd, co parę razy się zdarzyło, dlatego postanowiłem tak a nie inaczej.

Do zobaczenia na trasie. ;)

 

Ja prawie codziennie sprawdzam ten kalendarz. Będzie mi przykro że ten temat nie będzie aktualizowany. Twoja Wola.

 

Pozdrawiam!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.