Jump to content

American Truck Simulator PC Gaming Show E3


Mafiozo[PL]

Recommended Posts

Pojawiła się na steam > http://store.steampowered.com/app/270880

Brzmi ciekawe, ile mamy wymagania^^

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak rewelacyjnie są odwzorowane modele ciężarówek z USA ale co to samego otoczenia to nie zachwyca tym co jest w grze 18 wheels of steel Haulin lub American Long Haul oraz Extreme trucker 2. 

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Jeśli dobrze się orientuję to jeśli chodzi o kod to ETS2 i ATS różnią się jednym plikiem gdzie są zapisane DLC, nazwa gry i inne bzdety. A więc to będzie ta sama gra, i właściwie równoległe wsparcie nie jest niczym problematycznym. Np. nie wiem czy wiecie ale w ETS2 wagi już są, wystarczy tylko model zrobić i plik ppd zrobić :)

Różnica właśnie polega na modelach i mapie. A czy warto będzie wydać pieniądze żeby w to zagrać? Według mnie tak. Widzieliśmy już jak wygląda Skandynawia, i dokładnie taki sam stopień realizmu będzie w ATSie. 

  • Upvote 7

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy to wyjdzie wogóle

ja pierdziele... wyjdzie jak by nie wyszło to by tego na E3 nie było myśl kolego i gdzie tu logika? jaki jest sens żeby puszczali to na E3 i zostało oficjalnie potwierdzone ze wyjdzie, troszkę poczytajcie a nie takie myślenie ze nie wyjdzie coś ... "FacePalm"

  • Upvote 2

76561198211226640.png

Link to comment
Share on other sites

Według mnie to powinien być powrót do 18WoS ;) (Jak jest to jestem nie doinformowany xD).Pamiętam jak grałem na drewnianym komputerze w Haulina, ach te wspomnienia...a teraz jakieś Scanie, Many, Volva, Kenworthy, Peterbilty itd. I na co to komu? :D Jak można było grać na jakimś złomie nie licencjowanym  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o E3 i obserwacje targów a tym samym porównanie różnorodnych tytułów tam ukazanych, to muszę powiedzieć, że ATS wypada wybitnie słabo. Nie lubię graficznego wyścigu zbrojeń, ale jeśli chodzi o modele (szczególnie drugorzędnych pojazdów) to przypominają mi się czasy GTA IV. W dodatku na korzyść GTA. A to był rok, bodajże 2008. Oczywiście nie powinno się porównywać tytułów, bo i nakłady finansowe do stworzenia owych są nieporównywalne i tematyka zupełnie inna. Niemniej SCS z uwagi na brak konkurentów, może właśnie na takich targach stanąć z kuchenką i odgrzewać. Śmiało odgrzewać. W graficznej konkurencji odpada już w szatni, zatem naturalną drogą rozwoju powinno być rozbudowanie gameplayu. Co dostajemy? ETS z nowymi teksturami. I to ma swoje dobre strony...

 

Gdybym wierzył w rewolucję, nie kupiłbym Skandynawii. Trailery, urywki gameplay`ów, jasno pokazywały drogę którą podąży American Truck Simulator, a jest to droga jego poprzednika. Jak piszecie wyżej, to ma niewymierne korzyści ponieważ można pracować nad udogodnieniami symetrycznie dla obu tytułów. Opuszczane szyby, lepsze warunki pogodowe (mgły?), komisy i inne - implementacja takich rozwiązań z ATS do ETS to będzie chwila. Daleki jestem od śpiewania peanów pochwalnych, ale trzeba przyznać, że nie wystawiając ETS na pastwę losu i ciągle wspierając tę część SCS robi coś wielkiego. Chcę wierzyć, że ATS pochłonął sporo czasu i mocy przerobowej a po jego premierze dostaniemy znacznie, znacznie więcej smaczków do obu tytułów.

 

Czy warto kupić American Truck Simulator? Gdy pada słowo "warto" powinno paść pytanie o cenę. Tej nie znam, tym samym daleki jestem od jednoznacznej oceny. Moim zdaniem, granicą przyzwoitości byłaby tutaj kwota opiewająca na jakieś 70zł. Biorąc pod uwagę jednak cenę Skandynawii, ATS z pewnością będzie o wiele droższy. Uwielbiam klimat amerykańskiej truckerki, ale jako posiadacz kompletnego Euro Truck Simulatora - nie widzę powodów do inwestycji w ATS.

 

Fajnie gdyby wrócili do systemu CB Radia (który można wykorzystać i w multi), nawet tego skrajnie uproszczonego jak w 18 WoS. Zupełna pierdoła, która sprawiała, że jednak gracz nie czuł się sam, mimo grania w singla. Przydałyby się losowe wypadki na drogach, losowe objazdy, więcej skrótów i dróg pobocznych. Do tego wszystkiego zdecydowanie więcej awarii - co jednak stanowi problem z uwagi na licencje (temat na inny wątek). Przydałoby się rozbudować konfigurację trucka wewnątrz o jakieś osobiste elementy. Generalnie jest co robić.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja się najbardziej obawiam tego że jak Michał zrobi im tego Mp, to w ets2 zaczną świecić zupełne pustki na drogach 

  • Upvote 3

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Ja się najbardziej obawiam tego że jak Michał zrobi im tego Mp, to w ets2 zaczną świecić zupełne pustki na drogach 

 

No niestety to jest racja. Ale tylko do pewnego czasu. Miesiąc - dwa ludzie pojeżdżą po Ameryce i wrócą na Europę ;)

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie pognewałbym się gdyby Michał połączył oba projekty w jeden :) Port z Anglii do Ameryki i można latać :D Nie wspominając już o nakręceniu kasy do czeskiego studia jak to było w przypadku wydania ETS2MP :P Ale takie rzeczy to pewnie dopiero po zakończeniu supportu przez SCS i zależne od chęci i dalszego toku myślenia Michała.

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Elot skoro to te same silniki z tymi samymi funcjami to myślę, że bez problemu dałoby się je razem "połączyć" :) No ale ja się na tym za bardzo nie znam więc... No :D

Grasz np. W ETSa więc jedynie co to potrzebowałbyś dostęp do mapy ATSa, która mogłaby być wsadzona na serwer, a sam produkt (gra) odblokowywałby dostęp do niej. Kto nie ma ma ją zablokowaną i nici z Ameryki :D Dzięki temu nie trzebaby uruchamiać 2 gier na raz.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

jest to nie wykonalne gdyż MP jest tworzony przez zwykłych ludzi nie projektantów, są projektantami ale w innej dziedzinie.to sa 2 gry osobno robione  MP nie dal by rady połączyć tego musza mieć kod cały gry,  takie coś kierować do scsu tyle na temat.

76561198211226640.png

Link to comment
Share on other sites

jest to nie wykonalne gdyż MP jest tworzony przez zwykłych ludzi nie projektantów, są projektantami ale w innej dziedzinie.to sa 2 gry osobno robione  MP nie dal by rady połączyć tego musza mieć kod cały gry,  takie coś kierować do scsu tyle na temat.

Pisz Pawłowi 5,000 e-mail`ów dziennie przez parę miesięcy, lub lat i się zgodzi ;)

 

PS: No właśnie, jak on by zrobił MP, jak by nie miał całego kodu?

PS 2: Jak by mieli dodać na serwer Amerykę, to prom z Liverpool`u do Nowego Jorku, by płynęliśmy Titanicem :P

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.