Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Bany


Karol355

Recommended Posts

Hmmm No to tak moje pytanie rodzi się ponieważ dostałem bana i ten ban był 

niesłusznie i czemu ten ban ma ciągnąć sie za mna skoro Admin zbanował mnie przez pomyłke?   dodam że Admin który dał mi bana odblokował mi konto ponieważ to nie ja byłem winny tego

 po 5 banach dostajesz 1 miesiac dodatkowego bana, po 10, dostajesz perma
jaka tu logika ? Czyli co nic nie zrobiłeś ale masz bana? :) This Is Sparta ? czy raczej Polskaarrow-10x10.png ? może by ktoś ogarnięty wyjaśnił :)  
 
Link to comment
Share on other sites

Mozesz zglosic sprawe do Project Managera jesli potrafisz udowodnic ze zostales nieslusznie zbanowany.

Niestety ale takie pomylki sie zdarzaja :) Czasem przychodzi tyle raportow ze glowa mala. Postaram sie zrobic cos z ta sprawa :)

Dziękuje za fajną i szybką odpowiedz. co do zgłaszania do Project Managera było zgłoszone i dostałem dosyć ciekawą odpowiedz co już lekko ja pokazałem a mianowicie " po 5 banach dostajesz 1 miesiac dodatkowego bana, po 10, dostajesz perma" " nie, bany zostaja na zawsze" na moje rozumowanie to jednak jest bardzo nie w porządku wobec nas graczy bo niby admin może się pomylić tak? ale to czemu my gracze mamy odpowiadać za pomyłkę admina?

Link to comment
Share on other sites

@angel198 Podaj mi ktory ban zostal nieprawidlowo nadany, nick administratora ktory dal ci tego bana oraz dowod na to ze przyznal sie i odbanowal cie przed czasem (link do tematu z ban appealem, screenshot rozmowy...).

 

Nagranie 1 ban: 

Nagranie 2 ban: 

(ty jestes nagrywajacym)
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy moge się wtryniać, ale tak: na pierwszym widać, że wina jest po stronie uderzającego, choć z tego co wiem to po liniach (nie wiem jak one się fachowo nazywają) sie nie jeździ :P

Co do drugiego filmiku wina leży po stronie nagrywającego, bo stworzył zagrożenie wyprzedzaniem na ciągłej. Ten z tyłu widział że się coś dzieje i próbował odbić ;) Tu już wątpliwości nie ma :)

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Tez juz o tym pisalem  ,tez  nazbieralem  przez nadgorliwa administracja 10 kar .*z czego 2 moze sie nalezaly....  miedzy innymi  jedna kara  za niezycie f7  lezac w takim miejscu  ze nikomu nieprzeszkadzalem bo na zieleni pomiedzy  parkingem a autostrada a chialem wyjasnic sztuacje bo zostalem wyprzedzony przey gracza  i zepcheniety bo przed nosem ppostanowil wjechac na parking .  w miedzyczasie skads sie pojawil admin i ban na 2h zalosne,,,,,,,jeden ban drugi od tego samego admina .The Cleaner ya niebezpieczna jazde i ramowanie a o byla wina trola ktorego mimo raportowania  a mnie blokowal nieukarano niemialem wtedy dowodu video ( co innego przz banie 

#UP ~ Franckypoolplayer [FR] BAN 2015-01-21 22:26:28 2015-01-21 20:26:01 ramming #UP ~ Franckypoolplayer [FR]
 

ktory niewiadomo czemu dostalem podwojnie  a spowodowal troll James  po obejrzeniu dostalem odpowiedz zebym uwazal a on zostanie nastepnym razem ukarany ale moj PODWOJNZY BAN zostal.Szcyegolnie   te 2 powinny mi zostac usuniete

Link to comment
Share on other sites

Kazdy widze niewinny... Dziwne. Jezeli masz jakiekolwiek uwagi do bana, to pisz od razu ze sie nie zgadzasz. Prawie wszyscy admini nagrywaja swoja prace, robia screeny a czasami rowniez streamuja wiec o dowod nie trudno. Teraz, kilka miesiecy po banie latwo jest oskarzac i rzucac slowa na wiatr  ;).

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

@Matz32Z: Gdybyś miał 2-3 bany no to ok, ale masz ich łącznie 10 i to od różnych adminów. Jeżeli ktoś nie potrafi wyciągnąć konsekwencji to musi się pożegnać z Multiplayerem 

 

 

miedzy innymi  jedna kara  za niezycie f7  lezac w takim miejscu  ze nikomu nieprzeszkadzalem bo na zieleni pomiedzy  parkingem a autostrada a chialem wyjasnic sztuacje bo zostalem wyprzedzony przey gracza  i zepcheniety bo przed nosem ppostanowil wjechac na parking 

Dostajesz polecenia od admina i je wykonujesz, a nie przekonujesz kogoś czy wina leży po Twojej stronie czy nie. Chcesz kogoś zgłosić? - Dział reportów czeka. Uważasz, że Twój ban został nadany niesłusznie? - JM nie bez powodu męczył się z nowym systemem apelacji. Wylewanie żalów na forum nic nie pomoże. 

  • Upvote 1
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

HEH NO to vódka prosze 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0f27ca5de7cdb89.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80404dd4daca501d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0527e1a3e24e0fe8.html

 

Coś jeszcze? panie co jeszcze? mam pokażać całe filmy? bo ty mi pokazujesz moje nagrania do których nie masz praw :)

 

I<3VODKA  @angel198 Podaj mi ktory ban zostal nieprawidlowo nadany, nick administratora ktory dal ci tego bana oraz dowod na to ze przyznal sie i odbanowal cie przed czasem (link do tematu z ban appealem, screenshot rozmowy...)

 

 

Dostałeś o co prosiłeś ja też czekam o 

Konkretną odpowiedź 

W sumie i tak graczy macie w dupie bo taka prawda :)

Link to comment
Share on other sites

No i pisalem odwolania  to w przypadku gdy mi przyznano racje ( w sumie 5)  to powiedziano ze i tak zaraz ban wygasnie i  zignorowano prosbe.

No i  z kazdym kolejnym ciezej przekonac ze ma sie racje -.- Na poczatku nienagrywalem  a zreszta nawet jak   i tak ile mi razy niechialo bo bym mial szybko dysk twardy pelny

a i  brak czasu zglaszac, Nie jestem ZOMO jak niektorzy Wogole jeden ban jest podwojny wiec i tak jeden powinien byc skasowany  : Jeden dostalem na truck best za trolling bez ostrzezenia  jak sie ruszylem,zeby niedostac autockicka ( a pan damianek co jedzilem caly konkurs po placu dostal 5 minut)  bo wyjasieniu na chacie ts3 zostal zdjety(po 15 minutach) ale zapis zostal . Co do bana za f7 dostalem po jakis 3 minutach  bez ostrzezenia i to bylo gdzies na odludziu w anglii ! Co jak co ale  co jak co 3 bana powinny mi byc cofniete od zaraz. Jakbym wiedzial   ze do takiego czegos dojedzie to bym was zasypal raportami codzienia z kazda pierdolka skoro wy banujecie  nawet za niecelowe bledy !

Link to comment
Share on other sites

No i pisalem odwolania  to w przypadku gdy mi przyznano racje ( w sumie 5)  to powiedziano ze i tak zaraz ban wygasnie i  zignorowano prosbe.

No i  z kazdym kolejnym ciezej przekonac ze ma sie racje -.- Na poczatku nienagrywalem  a zreszta nawet jak   i tak ile mi razy niechialo bo bym mial szybko dysk twardy pelny

a i  brak czasu zglaszac, Nie jestem ZOMO jak niektorzy Wogole jeden ban jest podwojny wiec i tak jeden powinien byc skasowany  : Jeden dostalem na truck best za trolling bez ostrzezenia  jak sie ruszylem,zeby niedostac autockicka ( a pan damianek co jedzilem caly konkurs po placu dostal 5 minut)  bo wyjasieniu na chacie ts3 zostal zdjety(po 15 minutach) ale zapis zostal . Co do bana za f7 dostalem po jakis 3 minutach  bez ostrzezenia !

Tu właśnie jest próba wyjaśnienia co i jak Dużo osób chce zadać to pytanie ale mało osób decyduje sie jednak walczyc o swoje z wiadomych przyczyn połowa osób milczy 

Link to comment
Share on other sites

HEH NO to vódka prosze 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0f27ca5de7cdb89.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80404dd4daca501d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0527e1a3e24e0fe8.html

 

Coś jeszcze? panie co jeszcze? mam pokażać całe filmy? bo ty mi pokazujesz moje nagrania do których nie masz praw :)

 

I<3VODKA  @angel198 Podaj mi ktory ban zostal nieprawidlowo nadany, nick administratora ktory dal ci tego bana oraz dowod na to ze przyznal sie i odbanowal cie przed czasem (link do tematu z ban appealem, screenshot rozmowy...)

 

 

Dostałeś o co prosiłeś ja też czekam o 

Konkretną odpowiedź 

W sumie i tak graczy macie w dupie bo taka prawda :)

 

Na nagraniu widac ze zlamales regulamin (jak i przepisy o ruchu drogowym...)

 

Regulamin: http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/5808-in-game-rules-pl-regulamin-gry-22-05-2015/

 

 

 

Podczas gry Euro Truck Simulator 2 wszyscy użytkownicy są zobowiązani do przestrzegania europejskich przepisów ruchu drogowego

 

 

 

Wyprzedzanie w Europorcie - Minimum 1 dzień bana

Wyprzedzanie na obszarze Europortów innych użytkowników ruchu oraz inne podobne rzeczy.

 

 

Spychanie - Tymczasowy lub stały ban

Utrudnianie ruchu, powodowanie kolizji w ruchu drogowych, uszkadzanie ciężarówki innych oraz inne podobne rzeczy.

 

Wiec bana dostales slusznego :)

No i pisalem odwolania  to w przypadku gdy mi przyznano racje ( w sumie 5)  to powiedziano ze i tak zaraz ban wygasnie i  zignorowano prosbe.

No i  z kazdym kolejnym ciezej przekonac ze ma sie racje -.- Na poczatku nienagrywalem  a zreszta nawet jak   i tak ile mi razy niechialo bo bym mial szybko dysk twardy pelny

a i  brak czasu zglaszac, Nie jestem ZOMO jak niektorzy Wogole jeden ban jest podwojny wiec i tak jeden powinien byc skasowany  : Jeden dostalem na truck best za trolling bez ostrzezenia  jak sie ruszylem,zeby niedostac autockicka ( a pan damianek co jedzilem caly konkurs po placu dostal 5 minut)  bo wyjasieniu na chacie ts3 zostal zdjety(po 15 minutach) ale zapis zostal . Co do bana za f7 dostalem po jakis 3 minutach  bez ostrzezenia i to bylo gdzies na odludziu w anglii ! Co jak co ale  co jak co 3 bana powinny mi byc cofniete od zaraz. Jakbym wiedzial   ze do takiego czegos dojedzie to bym was zasypal raportami codzienia z kazda pierdolka skoro wy banujecie  nawet za niecelowe bledy !

Daj linki gdzie tak admin napisal, to usune ci te bany :).

Link to comment
Share on other sites

Panie chciałeś potwierdzenie że admin przyznał ze ban nie słusznie dany i konto odblokowane a teraz co chcesz? weż zastanów sie i mi napisz konkrety

 

@angel198 Podaj mi ktory ban zostal nieprawidlowo nadany, nick administratora ktory dal ci tego bana oraz dowod na to ze przyznal sie i odbanowal cie przed czasem (link do tematu z ban appealem, screenshot rozmowy...). 

 

podałem ci linki 

Link to comment
Share on other sites

Nie przyznal ze nie slusznie dany, tylko potwierdzil ze jest rowniez wina po drugiej stronie ;)

W Ban Appealu poprosiles o zmniejszenie bana lub odbanowanie, wiec z grzecznosci ze wina jest po obu stronach odbanowal cie.

Link to comment
Share on other sites

Nie przyznal ze nie slusznie dany, tylko potwierdzil ze jest rowniez wina po drugiej stronie ;)

konto odblokowane na drugi dzień :) sam dałeś moje nagranie że ja dostałem bana że ja w tą osobe uderzyłem :) i za to ban :) hahaha serio? myślisz że co my gracze to co ? bez nas graczy i was nie ma(że niby ja uderzyłem haha co na filmie widać ze to ktoś we mnie uderzył )

Link to comment
Share on other sites

konto odblokowane na drugi dzień :) sam dałeś moje nagranie że ja dostałem bana że ja w tą osobe uderzyłem :) i za to ban :) hahaha serio? myślisz że co my gracze to co ? bez nas graczy i was nie ma(że niby ja uderzyłem haha co na filmie widać ze to ktoś we mnie uderzył )

Zepchnąłeś gracza, którego wyprzedzałeś przecież.

Link to comment
Share on other sites

Tak, dalem nagranie na ktorym widac ze zlamales regulamin. Wyslales Ban Appeal proszac o redukcje bana lub odbanowanie podajac nagranie na ktorym widac ze on rowniez lamie regulamin, wiec zaakceptowal twoja argumentacje na zmniejszenie kary, ale nie potwierdzajac ze jestes niewinny, bo winny jestes i jest to nagrane... I po co ta cala afera? Bana dostales slusznie, i nie zostanie od usuniety.

Uwage TVN mozesz wezwac, mozesz wrzucac idiotyczne obrazki z samosi... ale to nic nie da.

Link to comment
Share on other sites

No i pisalem odwolania  to w przypadku gdy mi przyznano racje ( w sumie 5)  to powiedziano ze i tak zaraz ban wygasnie i  zignorowano prosbe.

No i  z kazdym kolejnym ciezej przekonac ze ma sie racje -.- Na poczatku nienagrywalem  a zreszta nawet jak   i tak ile mi razy niechialo bo bym mial szybko dysk twardy pelny

a i  brak czasu zglaszac, Nie jestem ZOMO jak niektorzy Wogole jeden ban jest podwojny wiec i tak jeden powinien byc skasowany  : Jeden dostalem na truck best za trolling bez ostrzezenia  jak sie ruszylem,zeby niedostac autockicka ( a pan damianek co jedzilem caly konkurs po placu dostal 5 minut)  bo wyjasieniu na chacie ts3 zostal zdjety(po 15 minutach) ale zapis zostal . Co do bana za f7 dostalem po jakis 3 minutach  bez ostrzezenia i to bylo gdzies na odludziu w anglii ! Co jak co ale  co jak co 3 bana powinny mi byc cofniete od zaraz. Jakbym wiedzial   ze do takiego czegos dojedzie to bym was zasypal raportami codzienia z kazda pierdolka skoro wy banujecie  nawet za niecelowe bledy !

 

Ja tą sytuację pamiętam bardzo dobrze, Ty chyba już mniej. Gdybyś tylko się ruszył to nawet bym na Ciebie nie spojrzał, problem w tym że jeździłeś cały czas w kółko, przejeżdżałeś przez innych (NCZ) i większość osób prosiła żeby się Tobą zająć. Poobserwowałem Cię przez chwilę i dostałeś bana na dwie godziny. Wszystko było nagrane więc trzeba było się wcześniej o to martwić a nie po pół roku, tak starych nagrań już nie posiadam więc teraz nic Ci nie przedstawię. Przez prawie 20 minut prosiłeś żeby Cię odbanować bo chciałeś pojechać w paradzie na zakończenie więc się zlitowałem i Cię odbanowałem. Następnym razem pisz apelacje i prośbę o skasowanie od razu a nie po tak długim czasie.

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zepchnąłeś gracza, którego wyprzedzałeś przecież.

którego? bo ja na filmiku widze że każdy oprócz pana na końcu zachował sie dobrze :) (pozdrawiam pana który jechał z naprzeciwka i umożliwił mi wyprzedzanie więcej takich ludzi )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.