Jump to content
  • 0

Brak nowych zleceń, kierowca się nie męczy.


TheSznikers

Question

Witam

Mam problem z brakiem nowych zleceń, te aktualne kończą się za wiele godzin przez co brak jest nowych. Ekonomię resetowałem.

Dodatkowo kierowca mi się nie męczy a moi wirtualni pracownicy nie pracują bo ich zlecenia także kończą się za kilkaset godzin.

Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić?

post-8302-0-26664400-1417992374_thumb.jp

post-8302-0-80635700-1417992464_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Z tego co widać zlecenia masz. W multi zrobione jest tak jak widzisz inaczej nie będzie, a także twoi pracownicy na multi nie pracują jeździsz sam. Jeśli chcesz aby pracownicy normalnie zarabiali to tylko na singlu.

 

Inaczej mówiąc po

1. Każdy tak ma na multiplayer że jest tyle godzin do wygaśnięcia oferty

2. Twoi pracownicy nie działają na multi

3. Zmęczenie kierowcy chyba tez jest wyłączone na multi - tego nie jestem pewien sprawdź w opcjach u siebie jeśli masz włączone i się nie męczy to oznacza że na multi tez to nie działa.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Możesz przejść na Single playera aby wziąć ładunek, nie widzę problemu. :)

Na singlu możesz się przespać co również wpływa na resetowanie się niektórych zleceń (tych, które mają krótki czas).

Druga opcja to zresetowanie wszystkich zleceń, to już sobie poszukasz sam jak będziesz zainteresowany.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.