Jump to content
Update 1.32 | It's time to downgrade! Read more... ×
kowallubin

NCZ na parkingu w Mannheim

Recommended Posts

Nazwa sugestii: Stworzenie NCZ na dużym parkingu w Mannheim

Opis sugestii: W Mannheim jest duży parking nie jest to serwis, spedycja ...Ale każdy kto jeździ w konwojach wie o jakim miejscu mowa...Bardzo fajne miejsce startu lub końca imprez masowych

Przykłądowe obrazki:Brak.

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Uważam, że taka strefa usprawniłaby konwoje a i kierowcom postronnym ułatwi życie

Właśnie jest to dobre, że jest tam włączona kolizja.
Jakiś czas temu odbył się tam My Truck is the BEST vol.2 ! - Ogłoszenie wyników i odbyło się to bez większych kłopotów pomimo duużych lagów.

Nie ma potrzeby likwidowania tam kolizji i według mnie jest to tylko "szukanie dziury w całym"!

Tak koledzy macie rację urealnienie itd.... Ale resp kolegi na głowie innego gracza na 5 minut przed rozpoczęciem konwoju to inna sprawa a sami widzicie jak trudno ruszyć KONWOJEM lub go zakończyć bez licencji pilota :[..

Hmmm, od czegoś jest możliwość robienia save'ów aby w przypadku problemów móc się wczytać bezproblemowo.

Niektóre parkingi mają NCZ, niektóre nie, jest to dość dziwne i powiem szczerze nie wiem dlaczego tak jest i od czego to zależy. Według mnie albo powinny wszystkie mieć, albo wszystkie powinny nie mieć NCZ, aby była jakaś równość.

Jeżeli konwój/spotkanie jest dobrze zorganizowane to takich problemów nie powinno być. Przecież na koledze można zrespawnować się nie tylko na parkingu w Mannheim, ale w każdym miejscu z kolizjami.

Nikt nie powiedział, że rzecz przyklepana będzie wstawiona w następnej wersji :) Według mnie ważniejszym od wprowadzenia czasowej NC dla osób wchodzących na serwer są poprawki w synchronizacji mapy tj. przejazdy kolejowe, sygnalizacja świetlna na wahadełkach czy synchronizacja pogody. Chociaż to jest moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgadzać. Administracja ma swoje priorytety i szkoda, że mało o nich mówi aby było wiadome co się święci w najbliższej przyszłości.

Jakbyśmy dostawali zarys tego czego możemy się spodziewać w następnej aktualizacji to byłoby znacznie ciekawiej, z pewnością większość, by bardziej wyczekiwało na pewne wersje MP.

poprawki w synchronizacji mapy tj. przejazdy kolejowe, sygnalizacja świetlna na wahadełkach czy synchronizacja pogody.

Podpiszę się pod tym własną krwią... dawno tego wyczekuję, ale jakoś doczekać się nie mogę :<
  • Upvote 1

Raczej sprawiła że więcej osób z serwera ma tą samą pogodę jak ty ;)

A tak pół żartem, czy skoro wszyscy mamy noc w tym samym czasie to czy nie mamy przypadkiem jako takiej synchronizacji pogody :P

Z tego co mi się wydaje elot360PL to pora dnia pogodą nie jest. Nie wgryzajmy się już tak dokładnie w definicję pogody i pory dnia, mowa tutaj o warunkach gry gdzie pora dnia nie ma związku z pogodą (czyli opadami deszczu, zachmurzenia, burzą, czy słońcem). Po za tym nie schodźmy na tematy poboczne gdyż nie jest to głównym celem tego tematu.

cóż bug za bugiem, zamiast z tym cos zrobic to nie pierdołami sie developer zajmuje. Powinno być dawno to naprawione ale nawet palcem to jest nie ruszone i wszedzie walaja sie te naczepy.

1grDU4i.jpg

• Upvote 1

Nie przesadzajmy... NCZ na parkingu w Mannheim jest zbędne. Lepiej już pogrzebać przy synchronizacji przejazdów kolejowych itp., no i oczywiście rozwiązać problem z latającymi naczepami :P

cóż bug za bugiem, zamiast z tym cos zrobic to nie pierdołami sie developer zajmuje. Powinno być dawno to naprawione ale nawet palcem to jest nie ruszone i wszedzie walaja sie te naczepy.

1grDU4i.jpg

Mojemu koledze się takie coś stało :D

Nie widzę sposobu naprawy tego problemu z wyjazdem z NCZ. Gdy Was wtedy wybija to znajdujecie się w sobie, więc efekt jest jakbyś pojawił się w grze na miejscu innego gracza na CZ.

Guest
This topic is now closed to further replies.