Jump to content

NCZ na parkingu w Mannheim


kowallubin

Recommended Posts

Nazwa sugestii: Stworzenie NCZ na dużym parkingu w Mannheim

Opis sugestii: W Mannheim jest duży parking nie jest to serwis, spedycja ...Ale każdy kto jeździ w konwojach wie o jakim miejscu mowa...Bardzo fajne miejsce startu lub końca imprez masowych

Przykłądowe obrazki:Brak.

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Uważam, że taka strefa usprawniłaby konwoje a i kierowcom postronnym ułatwi życie

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, od czegoś jest możliwość robienia save'ów aby w przypadku problemów móc się wczytać bezproblemowo.

 

Niektóre parkingi mają NCZ, niektóre nie, jest to dość dziwne i powiem szczerze nie wiem dlaczego tak jest i od czego to zależy. Według mnie albo powinny wszystkie mieć, albo wszystkie powinny nie mieć NCZ, aby była jakaś równość.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie powiedział, że rzecz przyklepana będzie wstawiona w następnej wersji :) Według mnie ważniejszym od wprowadzenia czasowej NC dla osób wchodzących na serwer są poprawki w synchronizacji mapy tj. przejazdy kolejowe, sygnalizacja świetlna na wahadełkach czy synchronizacja pogody. Chociaż to jest moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgadzać. Administracja ma swoje priorytety i szkoda, że mało o nich mówi aby było wiadome co się święci w najbliższej przyszłości.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

poprawki w synchronizacji mapy tj. przejazdy kolejowe, sygnalizacja świetlna na wahadełkach czy synchronizacja pogody.

Podpiszę się pod tym własną krwią... dawno tego wyczekuję, ale jakoś doczekać się nie mogę :<
  • Upvote 1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mi się wydaje elot360PL to pora dnia pogodą nie jest. Nie wgryzajmy się już tak dokładnie w definicję pogody i pory dnia, mowa tutaj o warunkach gry gdzie pora dnia nie ma związku z pogodą (czyli opadami deszczu, zachmurzenia, burzą, czy słońcem). Po za tym nie schodźmy na tematy poboczne gdyż nie jest to głównym celem tego tematu.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cóż bug za bugiem, zamiast z tym cos zrobic to nie pierdołami sie developer zajmuje. Powinno być dawno to naprawione ale nawet palcem to jest nie ruszone i wszedzie walaja sie te naczepy.

 

1grDU4i.jpg

Mojemu koledze się takie coś stało :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Chcielismy to zrobic, lecz parking ten nie jest "prefabem" tak jak np. spedycje, porty itp. Tak wiec nie da sie tam zrobic non collision.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.