Jump to content

Udostępnienie modyfikacji 2 naczepy


Recommended Posts

Do wjazdu zawsze najlepiej użyć sobie całej szerokości jezdni i próbować wjechać w bramę z naddatkiem, nie skręcać od razu w "dziurę" tylko tak jakby brama była obok i dopiero przed samym spotkaniem z bramą próbować skręcić do niej. Z resztą, co ja się będę rozwodzić:

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jak widać na filmiku, który nagrałem z 2 naczepami (https://www.youtube.com/watch?v=sWIUeNupehg)

Myślałem, że trudno będzie mi skręcić na zjazd na autostradę.

Myślałem, że zabraknie mi miejsca, żeby skręcić, dlatego skręcałem z lewego pasa.

Z tego co widać na filmiku i mojemu zdziwieniu, skręt poszedł gładko i niewiele różniący się skręcem z jedną naczepą.

Także, mógłbym powiedzieć, że nie ma czym się martwić. :)

  • Upvote 2

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

No a po mieście? :> Dobrze widać jak 'szybko' jedziesz i czasami ta naczepa 'drgnie' :P.

 

Bo po mieście trzeba jeździć ostrożnie, zwłaszcza z dwiema naczepami. :P

 

ps.

A może zrobią tak, że wystarczyć bedzie wjechać ciągnikiem w punkt i oddajemy obydwa ładunki.

Nie byłoby problemu z cofaniem. I do tego gracze nie potrafiący cofać z jedną naczepą na pewno skorzystaliby z tej opcji.

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Bo po mieście trzeba jeździć ostrożnie, zwłaszcza z dwiema naczepami. :P

 

ps.

A może zrobią tak, że wystarczyć bedzie wjechać ciągnikiem w punkt i oddajemy obydwa ładunki.

Nie byłoby problemu z cofaniem. I do tego gracze nie potrafiący cofać z jedną naczepą na pewno skorzystaliby z tej opcji.

Tłumacz się dalej :D... Pamiętaj! - Tylko winny się tłumaczy! :D
  • Upvote 1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.