Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Udostępnienie modyfikacji 2 naczepy


Recommended Posts

mogli by udostepnić np dla kierowców od tego i tego levela lub przejechanego dystansu  :lol:

To nic nie zmieni... Save'ów na necie z XXX lvl jest mnóstwo... samemu swój profil też można przerobić... takie coś nie ma grama sensu.

Podwójne naczepy wymagają jeszcze dopracowania. Być może zostaną udostępnione gdy prace zostaną zakończone.

+1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze poszperacie sobie w logach gry i dobrze zauważycie to w pewnym momencie można zauważyć te oto własnie naczepy :) 

Link to comment
Share on other sites

Sam nie wiem co o tym myśleć. Na początku było, że jeszcze w alphie zostanie wydane, później że dopiero w becie, a teraz @Vaiarek tak jakby sugeruje(tak mi się wydaje), że jesze w alphie.

 

Sam bym chętnie pojeździł z tymi naczepami, aczkolwiek wiele osób będzie miało problemy z jazdą tak długim zestawem, a nie można nawet poćwiczyć na SP.

Link to comment
Share on other sites

Ja się o co innego martwię. Kiedyś Szermannn podczas rozmowy na Modscenter udostępnił nam swój prywatny film jak próbuje wycofać takim składem. Powiedzmy że było to całkiem zabawne (Szkoda że nie oglądałem z dźwiękiem). Co będzie w przypadku noobów? Może naczepy gotowe są, ale kminią coś a propo przywrócenia automatycznego parkowania (Chociaż w sumie moim zdaniem nie powinno być z tym problemu).

Link to comment
Share on other sites

Sam nie wiem co o tym myśleć. Na początku było, że jeszcze w alphie zostanie wydane, później że dopiero w becie, a teraz @Vaiarek tak jakby sugeruje(tak mi się wydaje), że jesze w alphie.

 

Sam bym chętnie pojeździł z tymi naczepami, aczkolwiek wiele osób będzie miało problemy z jazdą tak długim zestawem, a nie można nawet poćwiczyć na SP.

Myśl tak, że jak będzie zrobione i nie będzie z tym żadnych problemów to zostanie to wydane.

Link to comment
Share on other sites

1. Były by problemy z odstawieniem zestawu w wyznaczonym miejscu,

 

Może dla niektórych byłby to problem ale czy właśnie nie o to chodzi? Biorąc taką naczepę ze spedycji zgadzamy się na niepisaną umowę, w której zawarte jest to, że trudność wzrasta.

 

2. Trole miałyby większe pole żeby w nas wjechać i wywalić,

 

Najlepszym komentarzem byłoby pewne słowo, które wszyscy dobrze znają ale niestety jest to forum publiczne i nie wypada go używać. Jak to ująłeś „trolle” i bez podwójnych naczep mogą „w nas wjechać i wywalić”. Tak samo dobrze mogą nas blokować z pojedynczą naczepą jak i z podwójną. Jeżeli teraz można czerpać przyjemność z jeżdżenia na MP to nie ma takiej opcji, żeby po wprowadzeniu takich naczep liczba takich użytkowników drastycznie wzrosła do tego stopnia, żeby nie dało się jeździć.

 

3. Ktoś pomyślał jak tym miało by się wjechać przez bramę Trameri ?

 

Póki co te naczepy nie zostały wprowadzone, nie wiadomo z jakich spedycji będzie można je pobierać ani do jakich rozwozić. Możliwe więc, że przez tę bramę w ogóle nie będzie trzeba jeździć. Mimo to mam wrażenie, że wjechanie podwójnym zestawem nie powinno stworzyć większego problemu jeżeli ktoś dostatecznie szybko będzie kręcił kierownicą.

Link to comment
Share on other sites

Czy jest możliwość udostępnienia tego na Singleplayera? Skoro na początku skandynawii działało i przypadkiem było w grze to może warto dać to społeczności, chociaż po to byśmy przestali jęczeć że chcemy to na MP.

Nie da rady, musieliby to wydać jako poboczną, jeśli tak to można nazwać, grę, bo zaszły zmiany w kodzie :) Do teraz ETS2 obsługuje jeden punkt skręty naczepy( jeśli to już się zmieniło to proszę poprawić :D ), a w modyfikacji na MP został dodany w kod, który obsługuje kolejny punkt skrętu.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

 

Może dla niektórych byłby to problem ale czy właśnie nie o to chodzi? Biorąc taką naczepę ze spedycji zgadzamy się na niepisaną umowę, w której zawarte jest to, że trudność wzrasta.

 

 

Najlepszym komentarzem byłoby pewne słowo, które wszyscy dobrze znają ale niestety jest to forum publiczne i nie wypada go używać. Jak to ująłeś „trolle” i bez podwójnych naczep mogą „w nas wjechać i wywalić”. Tak samo dobrze mogą nas blokować z pojedynczą naczepą jak i z podwójną. Jeżeli teraz można czerpać przyjemność z jeżdżenia na MP to nie ma takiej opcji, żeby po wprowadzeniu takich naczep liczba takich użytkowników drastycznie wzrosła do tego stopnia, żeby nie dało się jeździć.

 

 

Póki co te naczepy nie zostały wprowadzone, nie wiadomo z jakich spedycji będzie można je pobierać ani do jakich rozwozić. Możliwe więc, że przez tę bramę w ogóle nie będzie trzeba jeździć. Mimo to mam wrażenie, że wjechanie podwójnym zestawem nie powinno stworzyć większego problemu jeżeli ktoś dostatecznie szybko będzie kręcił kierownicą.

 

Nie wiem czy tak na jeden raz udałoby się wjechać, z bliższego pasa brama i tak trzeba wjechać na sąsiedni pas, aby się tam zmieścić.

Link to comment
Share on other sites

kubasuperrrr jakby nie patrzeć wiele jest małych i ciasnych spedycji... ba, nawet nie spedycji, a firm, do których należy coś przywieźć lub pobrać. Według mnie powinno być więcej takich ciasnych firemek, bo można się trochę pobawić, a nie wyjeżdżać ciągle z jednej i takiej samej "bramy".

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.