Jump to content

Tandem, Rigids, Wagon & Drag may be closer than you think! - wersja POLSKA!


Wexu

Recommended Posts

A ma ktoś fajne mody, które dodają Tandem'y, ale taki dopracowany?

Na forum SCSu jest MOD stworzony przez jednego z moderatorów - moim zdaniem najbardziej podociągany pod wieloma względami.

Dodaje odpowiednią konfigurację pod tandemy do prawie wszystkich dostępnych oryginalnych ciężarówek w grze.

http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=35&t=126098 

 

Moders Team Poland ma tandemy do swoich ciężarówek, ale jeśli mnie pamięć nie myli mody są przeterminowane, i są pod 1.16. Ale jeśli chcesz możesz na obecnej spróbować.

 

Jeśli też dobrze pamiętam to Satan19990 do swojej Scani 4 miał tandem, ale nie wiem czy nadal jest.

Jak znajdę, to podrzucę :P.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Nie linków się boję, a tego, że to może kiedyś wyjść i trzeba to będzie jakoś zsynchronizować.. A już myślałem, że o tym zapomnieli..

 O właśnie ... dobre zagadnienie ... synchronizacja ...

 

Czyli dalej Sebor nie liczy się Multiplayerem mimo, że to dzięki niemu (nie ma się co oszukiwać) ETS2 jest tak popularny.

 Pewnie się liczą w pewnym stopniu... ale oni wiedzą, że to jest kolejna rzecz, która może przynieść im zysk - więc dlaczego mieliby z tego nie skorzystać? :P

 

Po wprowadzeniu tego niektórzy chyba będą za wprowadzeniem do MP automatycznego parkowania, bo przeliczą się ze swoimi umiejętnościami z parkowaniem, a będą chcieli ich używać.

Jak najbradziej - popieram ;)

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

 Pewnie się liczą w pewnym stopniu... ale oni wiedzą, że to jest kolejna rzecz, która może przynieść im zysk - więc dlaczego mieliby z tego nie skorzystać? :P

Niektórzy specjalnie kupują ETS'a specjalnie, aby pograć na multi, więc skoro wiedzą o tym, że wymagana jest oryginalna gra to pewnie się z tym liczą.

Link to comment
Share on other sites

@up Pomysł zrobienia takiej przyczepy typu TANDEM został opisany już we wrześniu 2014, więc zrobienie przez SCS podwozi do ciężarówek i tych przyczep nie powinno im zając 2 lat ! Jeżeli w plikach base.scs i dlc_north.scs są już pliki "mega_liner", giga_liner" i plik przyczepy "krone_carrier" to SCS nie jest raczej w fazie produkcji 20-30%. Sądzę że do września maksymalnie powinni wydać te BDF'y...

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

@up: przy tempie pracy SCS'u i sile roboczej to chyba we wrześniu 2016.

 

Pomyliłes się chyba 1 września 2017 

Link to comment
Share on other sites

Przeciez jest modyfikacja SCS ktora dziala swietnie (Procz tego ze malowania z obrazkami po lewej stronie sa odwrotnie a po prawej o polowe nizej niz powinno, jedynie co dziala to malowanie Blade, choc czasem tez odmawia wspolpracy ale wystarczy polatac po malowaniach i dziala), wiec czemu mamy sadzic ze sie tego nie doczekamy?

EDIT: Chwila bo nie wiem czy cos moze mi sie ie popierniczylo... Wexu wyzeh dal link do moda, zobaczcie sobie.

Link to comment
Share on other sites

Ale was wyobraźnia poniosła ja pier... 

Panowie i Panie zejdźcie na ziemie 

Jeśli Ci coś nie pasuje, to tu nie zaglądaj... Każdy ma prawo do dyskusji, więc nie wiem o co Ci kaman kolego. Po to został stworzony ten temat, żeby podyskutować.

 

To nadal nie byłoby problemem, bo nie trudno pobrać gotowy profil do gry z dużym levelem.

Chyba, że zostałaby już wprowadzona ekonomia z profilami na ETS2MP, ale to jeszcze czasu, a czasu :P

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Rozluźnij pośladki napisałem tylko że was wyobraźnia poniosła a ty się tu spinasz nie wiem na co i po co 

Tyle że nie rozumiem jaka wyobraźnia nas poniosła. SCS daje nam sygnały a my się tylko domyślamy.

 

I po co było to twoje ja pier... Bo na pewno nikt z tego nie wyciągnął "Ja pierdykam ależ to zabawne!"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozluźnij pośladki napisałem tylko że was wyobraźnia poniosła a ty się tu spinasz nie wiem na co i po co 

Moje pośladki są rozluźnione ;) , na resztę odpowiedział elot360PL.

EDIT: 

Co do tematu: Jeżeli tandemy zostaną wrzucone jako DLC to jestem ciekaw jak rozwiąże to Michał, bo "nie da się odwzorować pozycji tandemu zwykłym zestawem" (tekst by @WooQash) i to jest w 100% prawda ;) 

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Panowie, przejmujecie się na żaś tym wszystkim. Co najmniej pół roku musimy czekać na takie zabawki jak nie dłużej i jeśli wprowadzą takie cudeńka to odpowiednie osoby będą się tym martwić. Według mnie są 2 opcje, albo całkowicie wyłączamy dane DLC z użytku na MP, albo wymagamy posiadania takowego DLC w bibliotece do gry w MP. No chyba, że SCS wyda to w normalnej aktualizacji za darmo, wtedy problemu nie będzie w ogóle, ale raczej bym w to nie wierzył.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.