Jump to content

Tandem, Rigids, Wagon & Drag may be closer than you think! - wersja POLSKA!


Wexu

Recommended Posts

Witajcie! Przeglądałem właśnie blog SCSu i przez przypadek odkryłem coś co wygląda na specjalne ukryte specjalnie dla społeczności, aby po odkryciu tego prawdopodobnie doznać euforii/zaciekawienia na najbliższe kilka tygodni/miesięcy. Wiemy, że dzisiaj została wydana niewielka łatka dla Euro Truck Simulator 2 na Steamie dodające Skandywawskie tablice rejestracyjna na World of Trucks oraz poprawiająca kilka mniejszych błędów, ale znajduje się tutaj także materiał potencjalnie zapowiadający coś co mogłoby pokazać się w przyszłości w grze, czego gracze oczekiwali już od dawna.

Spójrzcie na poniższe zrzuty ekranu, może tak samo jak ja - nie zobaczyłeś tego na pierwszy rzut oka, ale po którymś spojrzeniu dotarło do mnie że, została zamieszczona tutaj zagadka dla społeczności, która od dawna oczekuje pewnej wiadomości. Mam nadzieję, że SCS podpowiada nam, że Tandemy(?) są w końcowej fazie tworzenia oraz są już testowane w grze, ale niestety musimy poczekać i zobaczyć co wydarzy się w przyszłości. Osobiście nie mogę się doczekać!

Odczytujemy: "Rigids"
ets2_nordic_license_plates_wotr_01.jpg
Źródło: SCS

Odczytujemy: "ARE"
ets2_nordic_license_plates_wotr_02.jpg
Źródło: SCS

Odczytujemy: "ALIVE"
ets2_nordic_license_plates_wotr_03.jpg
Źródło: SCS


Cały Artykuł:
SCS 1.18.1.3 Blog Post!



Kolejnym dowodem do wyżej wspomnianych tablic jest obrazek któr ukazuje model Tandema(?) od SCSu, który był zawarty w aktualizacji Skandynawii - prawdopodobnie przez przypadek, ale to kolejny dowód na to, że idea jest w trakcie tworzenia i miejmy nadzieje - niedługo zobaczymy to w swoich grach.
123213.jpg
Źródło: IJS Mods

Jeśli nie wiesz, co to są Tandemy(?) (sztywne przyczepy) tu jest zdjęcie jednego w akcji, a także link do artykułu, gdzie SCS omawiał przyszłe możliwe DLC(?).
DSC01321.JPG
Źródło: SCS

Artykuł w którym SCS opisuje te DLC(?):
SCS Blog Post Discussing Rigid Trailers


Pamiętaj! Jest to moje 'wolne' tłumaczenie!
Jeżeli zauważyłeś(aś) gdzieś jakiś błąd - zgłoś mi to na PW!
Link do oryginalnego tematu!
W podziękowaniach dla @ClickForLife (Many thanks to @ClickForLife)

  • Upvote 10

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Ciekawsze jest to, że SCS zaczyna się bawić w CD Projekt czy inne marki przemycające ukryte informacje dla swoich fanów :) Czyżby w końcu te małe czeskie studio zaczęło wychodzić ciemnej epoki małego studia niezależnego i próbowało się rozwijać? :D

 

Do samych tandemów podchodzę sceptycznie. Mało doświadczeni gracze nie mogą sobie poradzić na zwykłych zjazdach i zatrzymują się na barierkach, a co będzie gdy wejdą podwójne naczepy? Chyba, że będą dostępne od pewnego poziomu doświadczenia. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Co do wielkości studia to od jakiegoś czasu już wiadomo, że wyszli oni z cienia, którym było malutkie kilku-osobowe studio.

Oni po tym jak ETS2 zawojował na rynku, oraz po juz kompletnie udanej skandynawii, której na SAMYM Steamie wyniki sprzedaży były niewyobrażalnie wielkie mierzą w głęboką wodę...

Ja na tandemy w podstawce gry czekam od dawien dawna... a co do tego jak to rozwiążą to i tak nie ma znaczenia ... bo jak dobrze wiesz - i w ETS czitują pieniądze jak i LVL, żeby sobie szybciej kupić mocniejszą ciężarówkę :).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Tandemy... Hmm bardzo dobra sprawa.

Na zjazdach, krętych landach naprawdę by trzeba było się skupić by nie jechać końcową częścią naczepy po przeciwległym pasie najbardziej na zakrętach przy mijaniu.. ^^

@Wexu a jakie właśnie były wyniki sprzedaży??

Link to comment
Share on other sites

Niech się dzieje co się chce :D.

Aż ta źle być nie może.

Na początku się będą zabijać, etc. ale z czasem to przejdzie ... ;).

Jak ten news faktycznie okaże się prawdą to trzeba będzie szykować kasę na kolejne DLC(?) :D.

Aczkolwiek od mojej strony

#HYPETRAIN

giphy.gif
  • Upvote 1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

@VectorPL

Co do wyników to poczekaj... znajdę pewien pościk od SCSu.

#Edit

https://twitter.com/SCSsoftware/status/597696652691054592

Na początku (przez pierwsze 2-3 dni z tego co pamiętam) sprzedaż była tak wysoka, że przebijali wszystko (oprócz GTA V) na SAMYM Steamie!

A gdzie jeszcze inni pomniejsi sprzedawcy... G2A / GMG / CDP / etc.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Skoro przyczepy tandemowe będą to nic nie stoi na przeszkodzie do stworzenia zestawów 25.25m czyli coś takiego:

 

Mercy081.jpg

 

W połączeniu z własnymi naczepami, przyczepami i możliwością ładunków drobnicowych ... Ah... :wub:

 

Panie i panowie czujecie to ?  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Efekt podobny byłby gdyby nasi kochani devsi zrobili by w końcu działające Double Trailers. Póki co możemy się tylko obejść smakiem :/

 

Przynajmniej wydajcie na SP to ;)

Link to comment
Share on other sites

No, ale tak a propo twojego zdjęcia z zestawem 25.25 to znalazłem tylko jeden mod który wyglądał dokładnie tak. Może był na 1.16 ale działał na 1.18.

 

Problemem było że druga przyczepka była stała, ale co tam, pojechałem, raz zahaczyłem o latarnie i... Efekt macie na obrazku.

 

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/45380685803323326/09084569D2F702C4AE1442A5D67562B007EF488D/

 

(Szkoda że na forum nie można dawać jako obrazek SS ze steama :/ )

Link to comment
Share on other sites

Tego mi brakowało w ETS 2. Czekam z niecierpliwością. A co do graczy, większym problemem np. na firmach było by jakby zrobili przyczepę z osią skrętną (dyszel) 

 każdy na to czekał miało to wyjści w patchu 1.17 oraz to że naczepy było mozna sobie modować chodzi mi tu o zmianę naczep :) 

Link to comment
Share on other sites

miałem juz taką naczepę specjalnie kumpel mi zrobił chciałem ją wydac ale nie stety format kompa i nara a dokładnie chodzi mi o tą pierwsza :) zajebista sprawa :) 

Link to comment
Share on other sites

Już wyobraźnia nosi :D...

Tandemy nijak nie mają się do Gigalinerów (EuroCombi) i jeszcze większych stworów... :P

Takie układy *,*

A_Train.jpg

Semitrailer_ponytrailer.jpg

H-Auflieger_mit_Dreiachsanh%C3%A4nger.jp

Truck_trailer.jpg

Wexu jak nijak jak ma i to sporo. Dojrzyj że w konfiguracji drugiej występują:

- ciągnik siodłowy - jest,

- naczepa z zaczepem - dorobić zaczep,

- przyczepa tandemowa - ma być.

 

Jak dla mnie to już jest min 85% prac wykonanych jeżeli chodzi o wprowadzenie tego :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.