Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Zdjęcie no collision w spedycjach.


Recommended Posts

Zdjęcie bezkolizycjności na spedycjach - spoko, ale pomyślał ktoś o innych aspektach? Po pierwsze szybkie zlecenia, jeżeli ktoś podejmie takie szybkie zlecenie to spawnuje się na tej spedycji i znając życie w nie małej ilości przypadków może powodować spawnowanie się na kimś, bo ktoś będzie tam stał, albo odbierał naczepę z identycznego miejsca. Po drugie sprawa naczep, dobrze wiemy, że naczepy nie są zsynchronizowane i ja widzę co innego, Wy też macie swoje konfiguracje. Do momentu kiedy rzeczywiście nie wybiorę danej naczepy w zleceniach ona się u Was nie pojawia, a w przypadku pojawienia się czuję latanie Waszych naczep i kolejne zgrzyty w tym temacie. Po trzecie dobrze wiemy co się dzieje na spedycjach i są takie osoby, które po pozostawieniu naczepy stoją i utrudniają możliwość zaparkowania, jeżeli byłyby włączone kolizje taka osoba uniemożliwiłaby całkowicie oddanie ładunku zapewne kilku osobom. Według mnie pomysł jest fajny, bo dąży do realności, ale jeśli inne aspekty jak synchronizacja naczep (co podchodzi od razu w ekonomię) nie będą wprowadzone, to na pewno będą się rodziły z tego powodu nowe problemy i zgrzyty. Pytanie co lepsze w tej sytuacji?

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ludzie pisząc takie propozycje nie myślą że na świecie 20% idiotów i przeliczając na 2000 tyś graczy to jakiś 2/5% to trolle i usuń spedycje to zobaczysz jak będą rozwalali wszystko wkoło ;) ogólnie przydałby się większy realizm w grze no ale cóż

Link to comment
Share on other sites

hmm ciekawe co by z tego było gdyby jedna spedycja nie miała kolizji i administracja by jej pilnowała ;) trzeba ich na to namówić 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pomysł jak najbardziej w porządku , było by to duże urealnienie rozgrywki , brakowało by jeszcze automatu z numerkami która odpowiadała by za kolejność rozładunku ! 

Myślę za warto pomysł przetestować , nie bójmy się troli , to niech trole boją się nas !

Co do automatu z numerkami , to była by to fajna opcja , lecz chyba ciężka do zrealizowania :( 

Link to comment
Share on other sites

Pomysł jak najbardziej w porządku , było by to duże urealnienie rozgrywki , brakowało by jeszcze automatu z numerkami która odpowiadała by za kolejność rozładunku ! 

Myślę za warto pomysł przetestować , nie bójmy się troli , to niech trole boją się nas !

Co do automatu z numerkami , to była by to fajna opcja , lecz chyba ciężka do zrealizowania :(

 

Opcja nawet spoko, tyle że nie wiem na jakiej zasadzie miałoby to działać? Przejeżdżamy przez bramę i zostaje przydzielony numerek rozładunku? Czy jak? :P Może i ciężka, ale nasz guru multiplayer (czyt. Michał) dałby rade :D

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

To jest nie możliwe jak wyżej ktoś chyba pisał, np. Ty u siebie widzisz swoje naczepy i inny gracz u siebie ma inne, i jeżeli on wybierze ładunek to jego naczepa spawnuje się już w twojej i wszystko wpada po ziemie lub gdzieś odlatuje.

Nikt nie powiedział, że musi być to dodane teraz. W przyszłości ma być zsynchronizowana ekonomia więc wtedy to będzie mogło dopiero wejść w 'życie'. Czyli jest możliwe tylko nie teraz. :D

logo69b96.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.