Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Report powrotny


Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Report powrotny
Opis Sugestii: Chodzi oto, że po napisaniu reportu i sprawdzeniu go przez administratora, report do nas powrócił w postaci informacji czy report został:

1. Zaakceptowany - czyli, czy gracz otrzymał bana lub kicka i na jak długo

2. Odrzucony - czyli gracz nie został ukarany i skarga została oddalona

 

Przykładowe obrazki: Brak.
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Powód mojej sugestii jest prosty.

Pisząc skargę na gracza, nie wiem czy gracz został już ukarany.

Nie wiem, czy mam zakładać skargę na forum.

Nie wiem, czy mam poświęcać swój czas na edycję filmu (jeśli jest zbyt długi) i następnie wrzucanie go na hosting.

Po prostu, wiedzielibyśmy czy mam dalej interweniować poprzez forum czy możemy już odpuścić wiedząc, że gracz został ukarany przez administratora na serwerze.

 

Wiem, że przed napisaniem skargi na forum można delikwenta sprawdzić poprzez ETS2MPID, ale! to też zajmuje sporo czasu.

  • Upvote 3

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Dobry pomysł! 

 

Jestem jak najbardziej za ;) Faktycznie brakowało tego odkąd usunęli wyświetlanie się banów i kicków na czacie. Można powiedzieć, że wysyłało się reporty donikąd, nie wiedząc czy ktoś po drugiej stronie na nie spojrzy :D 

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Jeśli miałoby wyglądać to tak, że Administrator musi klikać czy to akceptuje czy nie to bez sensu dodawanie kolejnej dodatkowej "roboty", ale jeśli po np 5 minutach gracz nie dostałby kicka, bana to wtedy mogła by pojawiać się informacja u gracza, który reportował oraz na odwrót - jeśli byłoby to z automatu to by się przydało.

Link to comment
Share on other sites

Generalnie po prostu mogłyby wrócić powiadomienia na czacie o banach / kickach tak jak to było wcześniej...

Niestety teraz nie wiadomo, czy admini siedzą i cokolwiek robią...

Przez to też nie raz są niesłusznie oskarżani o brak pracy, a tak naprawdę siedzą tam i odwalają kawał dobrej roboty.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Generalnie po prostu mogłyby wrócić powiadomienia na czacie o banach / kickach tak jak to było wcześniej...

Niestety teraz nie wiadomo, czy admini siedzą i cokolwiek robią...

Przez to też nie raz są niesłusznie oskarżani o brak pracy, a tak naprawdę siedzą tam i odwalają kawał dobrej roboty.

szczerze? nic nie robią same jakieś pierdoły dają wersje, że coś zrobili okienka zrobili przezroczyste i co nam z tego? jest skopana na mp optymalizacja i  synchronizacja ale najwidoczniej wolą pierdołami się zajmować niż coś w tym kierunku robić, dużo by tu pisać że nie warto, to tyle moim zdaniem. Nic tu dogadania nie mam bo unikają po prostu graczy :) nie jestem devem to co mogę wiedzieć. Jestem tu niczym nikim :)

  • Upvote 1

76561198211226640.png

Link to comment
Share on other sites

Pewnie wystarczy jak już napisano informacja zwrotna ze raport został odebrany przez wyświetlenie sie nicku Admina który raport odczytał. Ja ogólnie wole zawsze po reportowaniu w grze sprawdzić ów delikwenta bo może się okazać że kara jaką nałożył admin w grze jest zdecydowanie za mała.

Link to comment
Share on other sites

Pomysł popieram, ja proponowałbym po wysłaniu reporta dwie informacje zwrotne:

1. Który admin sprawdza gracza (otrzymywana po przeteleportowaniu się admina do trolla).

2. Opcjonalnie - jaka kara została nałożona na zreportowanego gracza.

return 0;

 

Author of the JobSync project.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobry pomysł według mnie. Chociaż sam nie korzystam z opcji reportowania graczy z poziomu gry, bo wiem jak to wygląda, że praktycznie w 80% przypadków jest za późno na udowodnienie winy, wolę użyć "wideorejestratora". :)

 

Nie zmienia to faktu, że jakakolwiek informacja zwrotna dla autora reportu powinna być wysłana, czy to w formie, że gracz został zbanowany (w formie informacji jaka była kiedyś), czy chociażby w formie o "odznaczeniu" czy "usunięciu" reportu z listy, którą posiada administracja. Zaspokoiłoby to nie jedną gorącą głowę, która nerwuje się, że nikt nic nie robi w kierunku ukarania danego delikwenta. :)

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.