Jump to content

Zimowa aktualizacja - już wkrótce.


RootKiller

Recommended Posts

ja jestem przeciwny.... włączyłem to na single i... 10 fps mniej...więc na multi będzie dopiero masakra.. ehh

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

@Heady, nie wiem jak ty, ale wyłączając trawę i włączając SnowMod FPS'y wzrosły. Więc może ty coś "zepsułeś" :) Ja nie mam "super komputera" więc SnowMod to bardzo dobre rozwiązanie problemów z lagami...

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej za!

Z chęcią pośmigałbym na śniegu, a z okazji, że niestety ETS nie ma tego wbudowanego, niech chociaż modowo zostanie to urozmaicone.

Dodatkowo mam nadzieje, że fizyka wprowadzi 'lekkie' zmiany =).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Snow mod zostal stworzony przez @Satan19990, za co mu dziekujemy oczywiscie :).

Stworzyl on Snow mod z 3 "levelami". Extreme odpadl na samym poczatku, bo ledwo rusza ciezarowka, z tego co pamietam, to wybralismy 2 poziom.

 

Czyli tak jak ja na singlu. Base + Addon.

Link to comment
Share on other sites

Do świąt pozostało jeszcze trochę czasu, więc spokojnie.

Zima kalendarzowa zaczyna sie pod koniec grudnia, wiec nie ma sie czym przejmowac.

U mnie w Connecticut snieg spadl juz pare razy od zeszlego miesiaca, wiec zime juz mam, haha.

In-game nick: GeekPolak

 

Youtube Channel - Map editor tutorials for American Truck Simulator and more.  

Twitch Channel - Streaming trucking and other games.

Twitter - Updates when I go live.

4jpe7n.jpg2e3nwv7.jpg

 

Amerykanin polskiego pochodzenia, pozdrawiam wszystkich Polakow. Jesli ktos tu jest z Tychow, Slask, to daj mi znac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gdzie Europa, a gdzie USA?

Polska i stan Connecticut sa mniej wiecej na tej samej lini geograficznej, haha. Jak bylem maly to pamietam ze w Polsce bylo zawsze duzo sniegu w zimie (na Slasku w Tychach). Koniec lat 80 i wczesne 90. Klimat sie zmienia.

  • Upvote 1

In-game nick: GeekPolak

 

Youtube Channel - Map editor tutorials for American Truck Simulator and more.  

Twitch Channel - Streaming trucking and other games.

Twitter - Updates when I go live.

4jpe7n.jpg2e3nwv7.jpg

 

Amerykanin polskiego pochodzenia, pozdrawiam wszystkich Polakow. Jesli ktos tu jest z Tychow, Slask, to daj mi znac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.